VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
koomataja666
Mudder
Postitusi: 66
Liitunud: R Nov 02, 2007 2:16 pm
Asukoht: Tallinn

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas koomataja666 »

Sisinat ei kuulnud, aga jahuti sai vahetatud ja nüüd kõik jälle hea.
Tööloom Uazik, igapäev Amarok ja Cayenne Turbo, metsas Brutekas + palju igasugu tehnikat.
tommm
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: T Sept 13, 2016 5:15 pm

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas tommm »

Kas see õlisurve kadumise ikaldus vaevab võrdselt nii 103, 120 kui 132kw variante?
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas uppund kana »

tommm kirjutas:Kas see õlisurve kadumise ikaldus vaevab võrdselt nii 103, 120 kui 132kw variante?
Kõik ikalduvad...... mina oma 120kw apastraadiga olen kulgenud läbi 165K ja peale EGR-i pole midagi siiani ikaldunud.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas RistoRR »

Vahepeal väideti, et on ainult 103kW häda, aga reaalsuses pole ühelgi selletüübilisel sellest ikaldusest lahti saadud. On saanud erinevate kiluvattidega isenditel seda jama teha. Ikalduspunkt on umbes 250kkm, mõned kümned kkm siia-sinna...
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas maksipoiss »

Pärnu Kiirabi alla kuuluvatel T6 Transporteritel on juba 4 mootorit õli ülekulu ja õlirõhu probleemide tõttu vahetusse läinud. Päris hull värk siis nende volksu mootoritega :)
MustVälk
Fitting 38"
Postitusi: 254
Liitunud: K Sept 16, 2015 8:10 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas MustVälk »

jaan mmc kirjutas:Kuuldavasti esineb mingitel volksu bensukatel sama jama.
Vähe puusse on pannud nad kõigi mootoritega.
Need 2.0 dislad kestavad sõiduautos küll, aga kui vaja midagi suurt pluss koorem vedada, siis kestab ilmselgelt vähe.

Sõiduautode TSI mootorite kohta viimane jutt!
https://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=145&t=147050
5816nelineli58 Rangelt soovituslik helistada kui üldse, siis peale 15!
tommm
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: T Sept 13, 2016 5:15 pm

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas tommm »

Ma sõitsin eelmise malli Superbiga läbisõiduni mingi 220-230K @103kW disla, tänase omaniku käes kahe aastaga mingi 280-290 ette kerinud ning kalla ja talla väidetavalt (ptüiptüiptüi). Sellepärast küsisingi.
On seal võimalik mingit ennetavat tööd ka teha (stiilis kahtlase ajalooga D22 98KW Navaral igaks juhuks saaled vahetada vms)?

/offtopic/ Järgmiseks sai võetud 1,8TSI Passat 132kW kuna astub üsna sümpaatselt edasi. See tahtis nüüd läbisõidul ~63k saada esimest liitrit õli saada. Töökaaslase sama mootoriga Superb on saanud sarnase läbisõidu juures uue turbo ja midagi veel. Samas, kaks sama aastakäigu ja katlaga VAGi masinat sõidavad nagu muiste. Tundub 50/50 siis nende TSI'dega /offtopic/
ottocar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 113
Liitunud: K Veebr 26, 2003 9:01 am
Asukoht: Kose vald

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas ottocar »

Tööl 4 crafterit ja üks T5 kõik 103Kw mootoriga. Kõigil masinatel vahemikus 90 000-120 000 Läks hammasrihm. Klapid peas jne.
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas helar »

Minu vag grupi klendid käivad alates 1xxxxx lõpetades 4xxxxx mul hoolduses ja remondis. Autode vanus ca kuni 10 a. Ei juhtu nende pillidega midagi kui hoolt kanda. Jah kui 7 soti pealt 2 peale keritakse. Ja siis on hala. Ps enamus lukksepad paigaldavad vag mootorisse õlifitri tagurpidi. .. Ja siis seda imet.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
crawity
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: K Aug 02, 2017 11:20 pm
Asukoht: Tallinn

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas crawity »

Mu amarokil 2012a 120kw viskas laupäev maanteel sõites rihm hamba üle ja sinna ta suri. Nagu möller mind lohutas, sellel mootoril pidavat klapid ellu jääma peale seda. Aga nukad ja veel hunnik jubinaid peab vahetama. Nagu ma aru sain siis see pidi nendel 2 liitristel olema tavaline. Remondi mees ütles, et nädalavahetusega oli tulnud veel paar tiguani ja bussi ka sama veaga :D
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas uppund kana »

crawity kirjutas:Mu amarokil 2012a 120kw viskas laupäev maanteel sõites rihm hamba üle ja sinna ta suri. Nagu möller mind lohutas, sellel mootoril pidavat klapid ellu jääma peale seda. Aga nukad ja veel hunnik jubinaid peab vahetama. Nagu ma aru sain siis see pidi nendel 2 liitristel olema tavaline. Remondi mees ütles, et nädalavahetusega oli tulnud veel paar tiguani ja bussi ka sama veaga :D
Mh, seda häda nagu pole kuulnud, et nii tihti oleks. Üldiselt tundub nii ,et mida uuem auto ,seda hullem risu. Eriti mootorite poolepealt. Ilmselt on need keskonna nõuded nii haigeks aetud.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
R969
Fitting 38"
Postitusi: 363
Liitunud: N Veebr 02, 2006 7:26 pm
Asukoht: Võru

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas R969 »

Siin veel selle õnnetuse omanikke ja tahaks küsida kas vahekasti probleemid on tal tavalised?
Nimelt raskema veoga viskab justkui üle miski ja õli sees on ka sädelevat puru näha.
Läbisõit 160 000.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas uppund kana »

R969 kirjutas:Siin veel selle õnnetuse omanikke ja tahaks küsida kas vahekasti probleemid on tal tavalised?
Nimelt raskema veoga viskab justkui üle miski ja õli sees on ka sädelevat puru näha.
Läbisõit 160 000.
Ilmselt vahekasti kett, AVD oma maksab miskine 190 EUR. Keti mured võivad tekkida kiiremini kui vead pidevalt rasket käru ja koormaid, tavaliselt küll tekivad need kuskil 200-250 tuh läbisõidul. Aga noh see on kolksvaagen kunagi ei tea millal uks eest kukub 8) Lõtkude järgi seda lihtne tuvadada.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
R969
Fitting 38"
Postitusi: 363
Liitunud: N Veebr 02, 2006 7:26 pm
Asukoht: Võru

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas R969 »

Tõmmati laiali ja viga pole ketis vaid hammakatel hambad ära kulunud.
Omanik ka jumala närvis sest alles sai mootori sõitma.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: VW Amarok lihtsalt mulin ja muljed

Postitus Postitas uppund kana »

R969 kirjutas:Tõmmati laiali ja viga pole ketis vaid hammakatel hambad ära kulunud.
Omanik ka jumala närvis sest alles sai mootori sõitma.

Kas see on lülitatva neliveo ja aeglustiga variant? nende kohta olen ka kuulnud sihkest juttu ,et lihtsalt vahekast kulub ära.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Vasta

Mine “Volkswagen”