Vintsi mootori remont, kes kus?

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Trykk
Rock Crawler
Postitusi: 625
Liitunud: P Sept 12, 2010 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

Vintsi mootori remont, kes kus?

Postitus Postitas Trykk »

Tekkis küsimus, kuhu viia remonti elektrivintsi mootorid. Hetkel laual 3tk bow2 mootorit, mis vajaks remonti.

Seda kohta ma tean, nii ma ei taha, et läheks:
totu kirjutas:Elav näide inimlikust saamatusest ja kasuahnusest. Lasime võistlusauto generaatorile teha täisremondi profesionaalidel (ettevõttel on ainult 2 tegevusala- 1.generaatorite remont, 2. starterite remont). Ridala sõidul oli teise ringi lõpuks elekter otsas ja auto rajamärgiks. Lahkamisel selgus, 6 eurisel pingeregulaatoril oli vahetatud harjad ja kuna päris õigeid ei olnud käepärast, taoti sinna kummihaamriga (ilmselt) veidi suuremad sisse. Edasine ei vaja ilmselt selgitusi. Üks etapp, aastarvestusest, lõppes "X" ga, kusjuures "spetsialist" teadis, millisele autole seda tema toodetud porri monteerima hakatakse. Ei ole see ühekordsete tulemasinate täitmise aeg kuhugi kadunud, harjuge ära, härrased. Ja taolised jamad ei ole mingid erandid või üksikjuhtumid. Tundub, et kellel on ajud, on suutnud endale laevapileti osta ja panevad põhjapool küprokit ja siis nende ülejäänutega täidetakse siin vabasid töökohti. Nii et kui kellelgi on oma kodustatud autolukksepp, ärge vinguge ja käige seal, paljudes kohtades on veel hullem.
PS: See teema võiks hoolduse ja remondi all olla, minuarust, las kistoru jääb globaalsemate murede jaoks.
Marti +372 523 0582
LC 70 & 80
PUR vahu ja puistevilla paigaldus www.soojustuskeskus.ee
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Vintsi mootori remont, kes kus?

Postitus Postitas Landy »

Seni olen vintsi mootoreid lasknud Hiiul Genakate ja Starterite remondis teha.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Vintsi mootori remont, kes kus?

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Mis teed nendega, et sellisel hulgal lammutad ?
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Trykk
Rock Crawler
Postitusi: 625
Liitunud: P Sept 12, 2010 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Vintsi mootori remont, kes kus?

Postitus Postitas Trykk »

Polegi väga palju nendega teha saanud. Kõik 3 on jõudnud minuni kasutatuna ja kõigil on praegu erinev vigastus.
Otsingi asjalikku remontijat, kes suudab ka analüüsida, mis on mille tagajärg.
Marti +372 523 0582
LC 70 & 80
PUR vahu ja puistevilla paigaldus www.soojustuskeskus.ee
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4649
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Vintsi mootori remont, kes kus?

Postitus Postitas uputaja »

Ühesõnaga. Elu on näidanud, et sellised remondid ei kesta. Persse läevad nad kõik suht nobedalt. Sama kehtib ka igasugu starteri ja gene kohta. Mingi korvipunumise ja mokalaada jaoks võid oma traakoni kone lasta arstida.

Oma töös panen ma alati külge UUE, isegi mitte remanufactured asja. Sest maamärgiks ma meca autosid ei viici jätta.

Ära sööb vintsi mootorid vähene vool. Olles näinud, mis oksega kaabeldused tehtud on + akude kvaliteet ja vanus+ geneka pöörded ja amperaaz ja takkatippu mis pommi peab läbi maakera imema, siis ma absull ei imestaks, et sa oled järjekordne offer.

Üks väga oluline detail on ka tihend rooli ja istme vahel. Kes peab oma ajuga aru saama, et vool otsas.

Näide võistlustelt: Vool otsas Tibusega tõmmates. Pill käib augus tühikäigul, vendid huugavad, tuled põlevad. Küsin, mis pikutad siin? Ma laen akut :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ausalt, kas mehed on välku ja vihma vaheldumisi saanud???


Juba vanad eestlased ütlesid: Kui oled loll, siis maksad. Aamen.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1390
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vintsi mootori remont, kes kus?

Postitus Postitas vai »

olen selle vana juures ka lasknud remontida igatsorti genekaid, startereid ja ka vintsi mootorit....toimib ......kaua?....kunagi tea
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
Vasta

Mine “Bizniz”