Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1288
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas honkomees »

TRANSIIT kirjutas:Klaasiliimi püssi võtsin DeWaldi. Tuli koos 1 aku ja kõvatuubi adapteriga odavam kui Makita.Aku muidugi maksab hinge hinda!
mulle on ka tulnud dewaldi asjad kas sama hinnaga või odavamad kui makita, aga vähemalt osade asjade puhul on kõik suuremad spetsid väitnud, et dewaldi asjad on "maailma parimad" (lauapealne paksusmasin, platesaag, frees jms) ja seega olen igaks juhuks eelistanud dewalti.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas smurhv »

Lomp kirjutas:Ise kasutan ka makita tooteid pm igapäevaselt ja siiani ei ole probleeme olnud.
Ja ühinen kaaskõnelejatega, et makservis hinnad head.
Netipoodides kindlasti paremad hinnad aga ise olen laisk ja ostan ka Makservist.
Y61
#540 Mudmen
airport
Rock Crawler
Postitusi: 542
Liitunud: P Apr 21, 2013 9:02 pm

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas airport »

Aitäh kõigile , Makserv tegi hea pakkumine ühe suure kotti peale , kus on kõik vajalik !
Mõttes on veel paar kotti osta :)
Kasutaja avatar
Põka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 157
Liitunud: L Mär 08, 2008 12:29 am
Asukoht: Tallinn - Viljandi

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas Põka »

Kas Metabo kohta ka keegi midagi head arvab?
Või on Makita ja Dewalt parem?
Seni olen 18v Makita akutrelli kasutanud ning kipub suuremal koormusel kärssama.

Peab hakkama uut komplekti vaatama.
TR3 Roheline
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas smurhv »

Põka kirjutas:Kas Metabo kohta ka keegi midagi head arvab?
Või on Makita ja Dewalt parem?
Seni olen 18v Makita akutrelli kasutanud ning kipub suuremal koormusel kärssama.

Peab hakkama uut komplekti vaatama.
Uued metabod väärt kvaliteediga, hind ka tsipa teine (kallim).
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas freelander »

Meil tööjuures olid selle aastani kõik metabo trellid. Nüüd sai võetud milwaukee fuel seeria trellid ja mina julgen väita et vahe on meeletu ja seda milwaukee kasuks.
Patrol y61, om648, 38"
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas tyyp07 »

Kui endale käisin ostmas akutrelli siis sai räägitud korra akudest BB Toolsis ja sai uuritud vastupidavuse kohta milwaukee tööriistadel.
Sealt öeldi, et ringiga on nüüd tagasi jõudnud akud millel on umbes 2000 laadimistsüklit 2a jooksul. Tööl oleme kasutanud neid riistu alates 2011a ja selle aja jooksul on käinud ainult üks trell harjade vahetuses. Ülejäänud asjad on töötanud nagu kulda. Täiesti edukalt on veel kasutatavad akud mis on 6a vanad ja on siiani täiesti töökorras. Endale sai ostetud juba uuem ilma harjadeta trell ja ilmselt kodukasutuses peab see ikka kõvasti vastu.
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
olli
Fitting 38"
Postitusi: 237
Liitunud: N Juul 07, 2011 11:59 pm

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas olli »

Ma juhtmega riistad valdavalt Metabo ostnud. Relakad, lööktrellid, saed jne. Väga hea mulje igatahes. Kusjuures esimene relakas on 10+ aastat tagasi ostetud ja siis juba kasutatult, töötunde krt teab, aga ikka sadu kui mitte tuhandeid. Hiljuti lendas tal sees tiivik tükkideks. Stokkerist tellisin uue tiiviku hommikul ära, õhtuks oli kohal, 6 euri. Muud asjad paistsid seest endiselt väga heas korras olevat. Isegi harju veel küllalt palju. Makitast igatahes raudselt tummisemad riistad.
Kasutaja avatar
bjorn
Rock Crawler
Postitusi: 587
Liitunud: K Sept 05, 2007 3:25 pm

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas bjorn »

Keda sisu huvitab, siis palju DeWalt, Makita ja Milwauke asju on siin läbi arutatud, näpitud ja arvamust avaldatud: https://www.youtube.com/channel/UChWv6P ... 6lgGt3MyfA
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas enx »

Kodukasutusse tasub kindlasti vaadata ka Ryobi tööriistu.
Hinnad soodsad ja usun, et Eestis palju levinud Makital tehakse jalgealune varsti tuliseks.
Sämmy Offroad Team
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas freelander »

Annan ka lisaks ühe väga positiivse kodukasutus hääle ryobile. Mul kodus pm kõik one seeria riistad. Kestavad ja teevad oma tööd ilusti.
Patrol y61, om648, 38"
Kasutaja avatar
monorobot
Fitting 44"
Postitusi: 497
Liitunud: R Veebr 18, 2011 6:55 pm
Asukoht: raplamaa

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas monorobot »

Allapoole Makitat ei tasu elektrilisi käsitööriistu osta.
Otsides endale uut ülafreesi sattusin sellisele pakkumisele mis tegi nats nõutuks.
https://www.hansapost.ee/et/aed-ja-toor ... _5d446635/
Mitte et ma enamasti värvi järgi asju ostaks aga ikkagi, mis ajast Makita punase-mustaga tööriistu teeb nagu Milwaukee ?
Pilt
tuhajuhan
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: K Aug 20, 2014 9:58 pm

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas tuhajuhan »

Kiire guugel väitis, et Makita Maktec'i enam ei tooda. Jääb üks kaubamärk, punased olid nad ennem ka.
Maktec oli siis Makita odavam bränd vanemate, lihtsamate ja odavamate mudelitega.
http://hnn.bz/fullView?articleIndex=4414415621706
Kasutaja avatar
monorobot
Fitting 44"
Postitusi: 497
Liitunud: R Veebr 18, 2011 6:55 pm
Asukoht: raplamaa

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas monorobot »

Jah, Mactec = Makita MT
Tööriistu tuleb ikka värvi järgi osta.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2434
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Kes tegeleb uue ehitustööristadega ?

Postitus Postitas v6sa »

freelander kirjutas:Annan ka lisaks ühe väga positiivse kodukasutus hääle ryobile. Mul kodus pm kõik one seeria riistad. Kestavad ja teevad oma tööd ilusti.
Mainest paremad ja hinna-kvaliteedi suhe on hea. Paraku lühikeste näppudega inimesele väga tülikad kasutada:( Nagu enamus tänatoodetavast.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Bizniz”