O:Tahkekütuse katla

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
Mossemeez
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 197
Liitunud: T Veebr 27, 2007 1:00 pm

O:Tahkekütuse katla

Postitus Postitas Mossemeez »

Oleks huvi tahkekütuse katla vastu.Võimsus vähemalt 50kw
Hästi sobiks näiteks Kaunase katel.
Äkki on miskit üle jäänud?

Kontakt 56211069 või PM
Pakkuda võib üle Eesti
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: O:Tahkekütuse katla

Postitus Postitas ardi »

Kas 80kw remontivajav katel sobiks? http://raplametall.ee/et/tooted/halupuu ... luk-80-100
Kusagilt lõhki, ma täpselt ei tea, aga hind jääks sinna 2-3x vanaraua hinna kanti.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
mesilane30
Mudder
Postitusi: 72
Liitunud: K Juul 30, 2014 8:40 pm
Asukoht: Mulgus

Re: O:Tahkekütuse katla

Postitus Postitas mesilane30 »

Tere!
Sellisest asjast oleks isegi huvitatud ... saan ma õigesti aru, et hinnaks tahad siis ca 150-200 euri? Katla kaal 730kg, vanaraua hind ca 100 eur/t.
Kui palju ta siis lõhki on -> vajab kõvasti remonti???
Terv!
Mulk om mulk!
Viis09676kolm
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: O:Tahkekütuse katla

Postitus Postitas ardi »

Asi on selles suhtes raske, et katel on korteriühistu oma ja põhimõtteliselt peaks rahvas nõus olema, muidu hakatakse mind, kui juhatuse liiget, tagantjärgi süüdistama igasugu surmapattudes. Kõige arukam oleks too katel maha müüa osta.ee oksjonil, et vältida mingeid arusaamatusi. Samas võid teha mingi pakkumise, ma riputan selle trepikodadesse üles, kui rahvas ei protesteeri, siis võiksime maha müüa.
Katel asub Raplamaal, Ingliste külas, KÜ Ingliste Pargi 4 katlaruumis(keldris). Arvesta, et liiga odava pakkumise korral võib keegi ma ei tea mis põhjusel vastu olla, siis jääb müügiks 2 võimalust, üldkoosoleku otsus, või oksjon.
Ma ei tea, mis katlal viga, pead ise vaatama minema, võin anda sulle eelmise juhatuse liikme numbri, kes teab sellest.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
mesilane30
Mudder
Postitusi: 72
Liitunud: K Juul 30, 2014 8:40 pm
Asukoht: Mulgus

Re: O:Tahkekütuse katla

Postitus Postitas mesilane30 »

Aga pane nr privasse ... täitsa helistan ja uurin kohe homme!!!
Mulk om mulk!
Viis09676kolm
ponsik
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: L Veebr 27, 2016 5:05 pm

Re: O:Tahkekütuse katla

Postitus Postitas ponsik »

See võib ka metalli väsimus olla.mul alu fesma 1200 l akupaak tegi aastaid tagasi paugu sealt lohu kohast kus tugevdusribid sees.Keevitasin uuesti kinni ja igaks juhuks panin ka lisa lapi lohule peale,et kui veel järgi annab siis purskkaevu enam ei tekita.
Vasta

Mine “Bizniz”