Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas ardi »

Pakun mobiilset saekaatriteenust üle Eesti.
Hinnad on alates 7eur/tm servamata materjali puhul ja alates 16 eur/tm kantmaterjali puhul. Alates seetõttu, et teenust osutan tunnihinnaga ja tihuhinnaks kujuneb see, kui palju aega kulub. Lisandub ka kohalesõidutasu. Kui eelinfo põhjal on eeldada, et minu hind võib kujuneda konkurentide omast kallimaks, siis soovitan ka kohe konkurentide poole pöörduda, sest minu eesmärk on pakkuda teenust soodsaima hinnaga.
Hetkel järjekord suht väike.
Täpsem hinnainfo on siin http://www.eramets.ee/foorum/viewtopic.php?id=5388
Koduleht on valmimisel ja kui see on valmis, siis panen ka siia üles.
Kui midagi soov küsida, siis meiliaadress on ardi.s@neti.ee ja tel.nr on 5280616, soovitavalt helistada väljapool tööaega ehk pimedas, sest tunnihinnaga teenust tehes ei saa pikalt lobiseda.
Pilt
Pilt
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Rmaa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 136
Liitunud: R Nov 04, 2005 9:30 am

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas Rmaa »

Lugupeetud Ardi.

Kui kuulutuses on tm hind alates, siis sellest ei saa välja lugeda tunni hinda, see on eksitav reklaam. Väidad lafeti näite varal kui odavaks saagimine võib minna, kuid kui paljudel on lafette vaja ja seda suures koguses? Sulle on pea kõigis teemades mille oled loonud ka sellele viidatud, et kindlustad omale kindla sissetuleku tunnihinna näol, kuid klient on kindlustuseta Sinu väidetes odavast hinnast, soovin teada kui palju tuleb konkreetselt rahanumbrit Sulle anda, seega kui oled oma väites nii kindel, et suudad hinna telefoni teel välja arvutada, siis paku seda kohe ka lõpphinnaks.
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas ardi »

Selleks, et oskaksin öelda palju teenus maksma läheb on vaja alljärgnevaid andmeid:
1. Kui pikk ja kui jäme on palk, nii keskmiselt kui ka ülemine ja alumine piir
2.Mis ristlõikega materjali saada tahetakse
3.Kas 1 ja 2 küljest tekkivad servamata lauad jäävad servamata või tuleb need ka kindlasti ära servata.
4. Kui suur kogus
5. Asukoht (Vahemaa)
6, Kas on elekter olemas
7.Kas abiline (või abilised) on ikka olemas
8.Öömaja jms.
Nende andmete põhjal suudan ma öelda, mis teenus maksma läheb üldjuhul kuni 10% eksimisvõimalusega.
Sealt edasi on kliendil valida, kas tellida mind või konkurente.
Ülempiiri ei saa seada, kuna vahel on otsustanud mõni klient maksta mulle ka teistest rohkem.
Markantsem näide oli see, kui klient tellis mind Abja-Paluojasse saagima 2tm tammepalki, genekaga. Saagimine oli 52eur ja sõit 128eur, seega tuli tm saagimise maksumuseks 90eur. Aga klient oli nõus mind tellima vaatamata sellele, sest keegi teine ei olnud nõus sõitma 2 tm saagima. Andsin kliendile mitme konkurendi numbrid, aga ju ta ei saanud nendega kaubale.
Seega, kui tahad teada, mis läheks maksma sinu palkide saagimine, siis vasta neile 8-le küsimusele ja ma ütlen sinu palkide saagimise ligiähedase tihumeetri hinna. Või ütlen kohe, et sorry pöördu palun konkurentide poole, tuleb sul soodsam.
Viimati muutis ardi, R Okt 21, 2016 5:34 pm, muudetud 4 korda kokku.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Rmaa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 136
Liitunud: R Nov 04, 2005 9:30 am

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas Rmaa »

Seda teksti olen juba mujal foorumis lugenud,
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas ardi »

Eksitava infoga pole tegemist, sest kirjutan tihumeetri hindadest, mis on kliendile kujunenud. Mul on sügavalt savi kas ma lõikan 0,3tm tunnis või 3tm, aega raiskan ikka ühe tunni. Saan ka aru, et kliendile on jälle oluline, palju tema tihu saagimse eest maksab. Ja kuna minule on ka kliendi rahulolu oluline, siis eelinfo põhjal soovingi välja arvutada teenuse ligikaudse kogumaksumuse, et osutada teenust vaid neile, kellele minu hind kujuneb turu soodsaimaks. Kui näen, et mingil põhjusel hind tuleb kallim, siis rahuliku südamega suunan need kliendid tihuhinnaga teenust osutavatele konkurentidele. Sest neil ju pole mingil põhjusel oluline, palju nad tunnis/päevas/kuus töö peale aega kulutavad, vaid just see palju nad läbi lõikavad.
Selle kohta on mul ka terve teema tehtud. http://www.eramets.ee/foorum/viewtopic.php?id=1885
Ja kuna klientidele sobib minu lähenemine, siis tellitakse mind korduvalt ja soovitatakse tuttavatelegi.
Tihuhinnaga teenuse ostja maksab kinni ka palgimõõtmise ja kokkuarvutamise ajakulu.
Lafette tellivad palkmaja ehitajad, nagu siin pildi, Põltsamaalt 6km Jõgeva poole paremat kätt tee ääres. Pilt
Siin oli mingi 38tm palki ja minu teenusehind koos sõidukuluga oli alla 400eur. Konkurentide pakkumised Hakkasid 1050 eurost. Hind pea 3 korda odavam kui konkurentidel.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas v6sa »

Rmaa kirjutas:Seda teksti olen juba mujal foorumis lugenud,
Ja milles siis probleem? Kas selles, et keegi julgeb tavapärasest erineval viisil rehkendada?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas ardi »

Hea küll, analüüsime nüüd konkurentide hinnakirju.
http://saekaru.eu/saekaater.html Hind 28-35eur/tm ja minimaalne läbimõõt 16cm, kohalesõidutasu ei võeta. Kas siis alla 16cm läbimõõduga palk kõrvale? Kas tal on tasuta autokütus, auto ei kulu ja sõidab ka ise, nii, et operaator magab? Plussina on see, et kaasas on üks töömees, mis tihuhinnast võtab maha 3-4eur ja see, et on tegu autonoomse toitega, minu elektrimasinad eeldavad kliendilt voolu, maksumusega 0,5-1eur/tm kohta. Kuna sõidukulu on kirjutatud tihuhinna sisse, siis lähem klient maksab osaliselt kinni kaugema kliendi teenuse. Aga miks ta peaks seda tegema? Miinimumkogust pole välja toodud, aga kindlasti hakatakse pirtsutama, kui jutt käib alla 5-st tihust. Minujaoks arusaamatu hinnakujundus.

http://www.saetee.ee/hinnakiri/ tihuhind 29eur okaspuu puhul, kohalesõit alla 30tm koguste puhul 50eur ja üle Eesti. Miinimumkogust ja miinimumdiameetrit pole märgitud. Jutt muutub kindlasti teiseks, kui kliendil on nt 4tm peenpalki Raplamaal. Siis kindlasti antud hinnkiri enam ei kehti ja leitakse ka muid põhjuseid selleks, et mitte kohale tulla. Sama lugu, kuidas saab 50euriga käia üle Eesti?
Kuidas saab saagida ühesuguse hinnaga palki, mille saagimise jõudlus on 0,3tm/h ja 3tm/h.
Mulle helistas eile klient Rõugest, 40tm, soovib jämedaid lõikeid (sarikamaterjal). Minu hinna kalkulatsiooni põhjal tuleb saagimine alla 800eur ja sõit u 200eur seega tihumeetrihinnaks alla 25eur. Seega hind lähedal asuvast konkurendist soodsam vaatamata sõidukulule. Ma sõidan Rõugesse pool päeva ja tagasi pool päeva, seega pea terve tööpäev läheks sõidule. Teistel on aeg, kütus jms ressurss tasuta käes?

http://www.muinasmoobel.com/mobiilse-li ... tri-teenus Hinnakirja küll väljas pole, aga olen kuulnud klientidelt, kes temalt hinda uurinud, et kohalesõit on 0,2eur/km ja teenus 30eur/tm
Jälle sama lugu, et kui Abja-Paluojalt klient on mures 2tm palgiga, siis leitakse erinevaid põhjuseid, et kohale mitte minna.

Minu ajuehitus ei võimalda aru saada, kuidas on võimalik ühe hinnaga osutada teenust olukorras, kus saagimise jõudlus erineb 10 korda ja sõidukulu 100 korda (2,5km kaugusel või 250km kaugusel), aga kuna see ei ole ju minu mure, siis ma oma pead sellele ka ei vaeva.
Seetõttu ongi minu sihtrühmaks need, kellele minu hind kujuneb soodsamaks, need keda konkurendid ära põlgavad, vanad kliendid ja ka need, kellele vanad kliendid on mind soovitanud.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas MetsaVikat »

Ma küll asjast mitte midagi ei tea, aga minu meelest on hea, et ardi nõ. kümne palgi mehi ka aitab ilma nina krimpsu tõmbamata. Ning jääb üldse arusaamatuks, miks see kedagi torgib kuidas üks inimene äri teeb üldse. Kui inimesed tellivad siis nad ju nõus sellise hinnakujundusega ja asjadega. Ning nagu ardi juba mitmeid näiteid toonud, siis kokkuvõttes tuleb vahest isegi odavam, kui teistel. Või teine asi, teised ei viitsi 10 palgi pärast üldse tulla, aga ütleme, et külamees teeb omal puid, võtab paar palki ka omale sealt. 10 palgist saab ju mõne prussi jupi kätte. 10-t palki ju saekaatrisse vedama ei hakka, vedu jms. maksab kordi rohkem, kui materjal mis sealt saadakse.

Lihtsalt hommikul tekkis tunne, et võiks ka midagi kobiseda.

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas eerik2 »

Kah päri viimase postitajaga. Minul on küll hea meel, et keegi on leidnud oma niši ja toimetab edukalt seal. Ise otsustab, kuidas tal kasumlik on majandada. Kahe käega jõudu ja jaksu ainult!
F-250XLT 7,3D
Rmaa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 136
Liitunud: R Nov 04, 2005 9:30 am

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas Rmaa »

MetsaVikat kirjutas:Ma küll asjast mitte midagi ei tea, aga minu meelest on hea, et ardi nõ. kümne palgi mehi ka aitab ilma nina krimpsu tõmbamata. Ning jääb üldse arusaamatuks, miks see kedagi torgib kuidas üks inimene äri teeb üldse. Kui inimesed tellivad siis nad ju nõus sellise hinnakujundusega ja asjadega. Ning nagu ardi juba mitmeid näiteid toonud, siis kokkuvõttes tuleb vahest isegi odavam, kui teistel. Või teine asi, teised ei viitsi 10 palgi pärast üldse tulla, aga ütleme, et külamees teeb omal puid, võtab paar palki ka omale sealt. 10 palgist saab ju mõne prussi jupi kätte. 10-t palki ju saekaatrisse vedama ei hakka, vedu jms. maksab kordi rohkem, kui materjal mis sealt saadakse.

Lihtsalt hommikul tekkis tunne, et võiks ka midagi kobiseda.

Terv. Villu
Aga seal ta ju ongi, kodanik muidu kuulutab, et pakub teenust tunni hinnaga, loen Maalehte, ning kirjutet, pakun teenust alate 18.oo rublast, helistan, vastab, et pakun teenust tunnihinnaga, tänan teda ja sõnan, et ei soovi.No ei osta loteriipiletit, kas sõidad Tallinnast Narva taksoga kui juht räägib, et pakun parimat hinda mingi oma metoodika alusel mida ei garanteeri?

PS. kõik need pisisaagimise näited?2 tihu tammepalki ??? Kaks puud !!Või Lausa üks korralik?
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas ardi »

Rmaa kirjutas:
MetsaVikat kirjutas:Ma küll asjast mitte midagi ei tea, aga minu meelest on hea, et ardi nõ. kümne palgi mehi ka aitab ilma nina krimpsu tõmbamata. Ning jääb üldse arusaamatuks, miks see kedagi torgib kuidas üks inimene äri teeb üldse. Kui inimesed tellivad siis nad ju nõus sellise hinnakujundusega ja asjadega. Ning nagu ardi juba mitmeid näiteid toonud, siis kokkuvõttes tuleb vahest isegi odavam, kui teistel. Või teine asi, teised ei viitsi 10 palgi pärast üldse tulla, aga ütleme, et külamees teeb omal puid, võtab paar palki ka omale sealt. 10 palgist saab ju mõne prussi jupi kätte. 10-t palki ju saekaatrisse vedama ei hakka, vedu jms. maksab kordi rohkem, kui materjal mis sealt saadakse.

Lihtsalt hommikul tekkis tunne, et võiks ka midagi kobiseda.

Terv. Villu
Aga seal ta ju ongi, kodanik muidu kuulutab, et pakub teenust tunni hinnaga, loen Maalehte, ning kirjutet, pakun teenust alate 18.oo rublast, helistan, vastab, et pakun teenust tunnihinnaga, tänan teda ja sõnan, et ei soovi.No ei osta loteriipiletit, kas sõidad Tallinnast Narva taksoga kui juht räägib, et pakun parimat hinda mingi oma metoodika alusel mida ei garanteeri?

PS. kõik need pisisaagimise näited?2 tihu tammepalki ??? Kaks puud !!Või Lausa üks korralik?
Kuna hind on alates, siis see tähendabki seda, et hind võib ka suurem olla, aga tähendab ka seda, et keegi on selle tihuhinnaga teenust saanud. Selleks on vaja teada andmeid, et saaksin öelda orienteeruvat ja just sinu palkidele kujunevat ligilähedast tihuhinda, sest minu teenus on tunnihinnapõhine. Maalehes maksab iga tähemärk ja nüüd lisada sinna, et osutan teenust kujuneva tihuhinnaga alates 18 eur ma ei näe ka mõtet, see muudaks asja segaseks. Lihtne on see, huviline helistab, küsin andmeid, saan andmed, arvutan ja vastan, et teie palkide saagimine minu poolt läheks teile maksma umbes nii palju. Ja jagatuna tihumeetritega saab ju ka tm hinna teada. Ka kui hind kujuneks üle 30eur/tm, siis ütlen, et kuna kogus väike ja/või vahemaa suur ja/või palk liiga peenike, siis tuleks minu puhul hind kõrgem kui konkurentidel, ning soovitaksin pöörduda konkurentide poole, asukohast olenevalt annaksin ka konkureeriva ettevõtte nime. Nime seetõttu, et tavaliselt helistatakse mulle tööajal, siis sellepärast, et mitte kliendi aega raisata telefoni nr. otsimiseks oma mobiilist.
Ja taksoteenust võib ju ka täitsa vabalt osutada tunnihinnapõhiselt ja väga lihtsaks teisendajaks oleks ju GPS seade, mis näitab orienteeruvat ajakulu. Vist isegi osad taksomeetrid lülituvad ümber ajapõhisele tasustamisele, näiteks liikusummikutes.
Olen käinud saagimas ka üksikuid palke. Näiteks tänavu Liikva külas, 2 saarepalki (jämedat) ajakulu nende saagimiseks oli vist oma 4-5 tundi, sest palgid tuli lohistada saekaatri juurde, sest saekaatrit palkide juurde üles seada polnud võimalik. Neid 1-5 palgi saagimisi tuleb aastas ikka kümmekond. Praegugi on järjekorras klient 10 palgiga Keila-joal. Tihuhinda arvestades tuleb saagimine küll kallis, aga vahel pole kliendile see raha peamine, olulisemaks on emotsionaalne väärtus, näed see mööbliese või trepp on valmistatud siinsamas õues kasvanud tammepuust.
Viimati muutis ardi, P Okt 23, 2016 7:09 am, muudetud 4 korda kokku.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas puhvel »

Rmaa kirjutas:Seda teksti olen juba mujal foorumis lugenud,
See postitus pole küll normaalne siin teemas nii, et Ardi ära näe vaeva seletustega ja jõudu.
XC 70
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas ardi »

Nii, kodulehe sain enam-vähem valmis meisterdatud, natuke veel vajab kohendamist, selleks vajan veel järelaitamistunde.
http://lintsaekaater.ee/
Pakkumine foorumlastele, saekatriteenus dets keskpaigani 10% soodustusega, ehk siis tunnihinnaga 18eur.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas ardi »

Uuendan kuulutust. Foorumlastele taas hinnasoodustus ajavahemikus nov algusest kuni dets keskpaigani.
Lisandumas on ka mobiilne nelikanthööveldamise teenus, st hakkan valmistama voodri- ja põrandalaudu kliendi juures tema enda materjalist. http://lintsaekaater.ee/mobiilne-nelika ... amine.html
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Re: Mobiilne saekaatriteenus, üle Eesti, soodsaima hinnaga.

Postitus Postitas no fear »

Tere.

Mul on soovi lasta metsamaterjal saematerjaliks.
Kogus on umbes 20 tihu ning voolu saab, asukohaks 12 kilomeetrit Viljandist Pärnu poole. Leemeti küla.

NO FEAR
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Vasta

Mine “Bizniz”