M: Vanakooli U.S stiilis taskulamp (uus), stiilipuhas lamp!

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
ReneK
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 197
Liitunud: L Sept 08, 2012 8:53 am
Asukoht: Lõuna-Eesti (Põlva, Võru)
Kontakt:

M: Vanakooli U.S stiilis taskulamp (uus), stiilipuhas lamp!

Postitus Postitas ReneK »

Pilt
Pilt

Uhiuus lamp. Tavaline pirn sees, töötab kahe D patareiga (kaasas ei ole), 3 filtrit (punane, roheline, sinine).
Tühjalt 200g, pikkus 21.5cm, diameeter 5cm. Metall kinnitusklamber, et saaks vajadusel pimedas mülkas vintsides selle endale kuhugi külge riputada. Üldiselt selline asjalik lamp. Ise kasutanud sama lampi pikalt - mingi ulme luumeneid ei tasu loota aga oma töö teeb kenasti ära ja kui patareid sees, siis on ka paras ühekordne enesekaitserelv oma kaalult ja konstruktsioonilt.
Nupul on kolm asendit (on/off/signal). Selle viimase reziimiga töötab pisikene lisanupp, millele vajutades saab nn signaale anda (no vajutad pisikesele nupule, siis lamp põleb, kui sõrme ära võtad, siis kustub ära) - saate naabrinaisele morset saata ja garaazi all ägedat diskot teha.

Hind: 12eur + postikulu küsin ühe lambi eest ja paar tk peaks mul neid üle olema.
Kes tahab see helistab: 56 21 kaks ja üks kaheksa ja kaheksa.
Kes tahab saadab PS!
Põlvas annan hea meelega käest kätte ja siis otseloomulikult postikulu ju kandma ei pea. Saab selle asemel parem paar õllet endale osta. :wink:

Põhimõtteliselt see vend kasutas umbes 60 aastat tagasi sama lampi, kui ilmasõja ajal verd valas.
Pilt
Korteriühistute haldus- ja juhtimisteenus Põlva- ja Võrumaal. http://www.kinnistuhaldus.ee
ReneK
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 197
Liitunud: L Sept 08, 2012 8:53 am
Asukoht: Lõuna-Eesti (Põlva, Võru)
Kontakt:

Re: M: Vanakooli U.S stiilis taskulamp (uus), stiilipuhas lamp!

Postitus Postitas ReneK »

Ma just avastasin, et neid endiselt paar tk alles. Uued.
Korteriühistute haldus- ja juhtimisteenus Põlva- ja Võrumaal. http://www.kinnistuhaldus.ee
Vasta

Mine “Bizniz”