Ballooni täitmine ?

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

HenryRa
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: E Nov 17, 2014 7:10 pm

Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas HenryRa »

Tere, otsiks harjumaal kohta kes täidaks isikliku ballooni keevitusele co2-ga ilma lepingute ja muu hookuspookuseta...Vahetusfondi mehed ei tahtnud tegemist teha eriti ja määrisid oma rendikaid pähe :D ( elme messeris siis) .

Tänud info eest .
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas Praks1 »

Osta airoki balloon 99 euri kest.
Ja kasutage keevitus segu, see pole koht kust kokku hoida.Segu sisu maksis viimati 56 euri.
Proto
53951597
FlammablE
Rock Crawler
Postitusi: 849
Liitunud: K Apr 04, 2007 10:36 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas FlammablE »

Kui lohistad Airokisse vana ballooni, saad mälu järgi 3a tasuta ja veel 2a mingi ilusa soodukaga balloonirenti.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2442
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas v6sa »

Kui mingil arusaamatul põhjusel peaks olema siiski vajadus tseeookahe järele, siis Rauplani mehed Männikul pidada seda tegema. Vähemalt minu küsimusele: kas saama? tuli ettevaatlik vastus: sõltub :roll:

Ilmselgelt ei soovi nad selle teenuse laiemat reklaamimist, kuid kustuteid täidavad. Kuskil ei ole kirjas, kui suur see kustuti olla tohib;)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
margus61
Zootramm
Postitusi: 718
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas margus61 »

Võid siit ka küsida: kuulutus. Mu meelest oli seesama, kes hapniku Tallinnas ilusti värava taha tõi.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas MetsaVikat »

Airokis peaks saama keevitusgaasi ballooni omada, vähemalt ca 2 kuud tagasi küsides nii oli. Elmes on nii, et said 2a vabastust ja siis hakkad maksma heaga. Ju Airok ka varsti seda teed läheb, puhas raha neile ju. Aga airoki tasub ehk nii või naa külastada, siin Hiiumaal oli Airoki rendi hinnad teistest paremad(Elme, AGA, AGA on eriti kirves veel).

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas Praks1 »

Rääkisin ju, et Airok müüb uue kesta sulle40L 50Lon rendikas.
Kes arvavad, et see 99euri on julm kulu, käigu Lätis, venemaal, või valgevenes täitmas, jõhker võit on käega katsutav.
Proto
53951597
Kasutaja avatar
t4nel
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: T Juun 02, 2015 8:06 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas t4nel »

Septembri lõpus tõsteti airoki tühja pudeli hinda. Juhataja ei jõudnud liisingut maksta. Nüüd 10l ja 40l ~160€.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas MetsaVikat »

Tõsteti jah vist. palju oleneb kui tihti kasutada keevitust. 160 euri eest saab päris mitu aastat renti ette ära maksta. Ning võib juhtuda see asi, nagu mul AGA-ga kunagi. Sebisin omale ballooni kuskilt teatud summa eest. Esimene kord sain ilusti vahetatud, järgmine kord(ca aasta pärast) õeldi mulle rõõmsalt, et enam ei saa niisama vahetada, saab ainult rendile ja, et ei saagi mitte kuidagi moodi kuskilt. Mis õelda tahan, on see, et võib juhtuda, et ostad omale ballooni kalli raha eest ja aasta või 2 pärast otsustab airok ka, et milleks, hakkame ka renti küsima. Mul praegu messeri balloon, vahetasin vana vastu, sain 2a tasuta, see aeg varsti läbi ja kolin ka airoki peale. Endal plaan välja osta, aga pole veel täitsa kindel ka.

OT on veidi.

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
HenryRa
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: E Nov 17, 2014 7:10 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas HenryRa »

Tänud vastuste ja vihjete eest :wink: Mul muidu AGA balloon-kest, üsna korralik ja uue malli oma teine veel ja isegi kleepekas peal et 2019 järgmine kontroll, tuli keevitusega ostes kaasa ja ei raatsiks nagu päris maha kanda seda. AGA seda ilma lepinguta täita/vahetada ei tahtnud ja väideti et pean uue võtma uue lepinguga jne...Elme ka ei tee AGA ballooniga tegemist. Airokist pole veel uurinud... kardan et vastus sama .

Eks homne päev peab lahenduse tooma :D
FlammablE
Rock Crawler
Postitusi: 849
Liitunud: K Apr 04, 2007 10:36 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas FlammablE »

Sellepärast ongi mõtet praegu see rendikas soodustingimustel sebida. Eelmise aasta lõpus veel oli selline diil, et pärast tasuta rendi lõppu oli lepingusse veel mingiks ajaks naljahinnaga üür sisse kirjutatud. Selle kokku x aasta pärast ei pruugi olla airokit ega neid isiklikke balloone, või tuleb uus euromäärus.
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas Praks1 »

Kes arvavad, et sebisid kunagi kuskilt kuumaks pandud AGA ballooni ja lootsid, et kõik äge, siis see firma pole vist kunagi müünud era balloone. Varem sai neid vahetada (sõltus müüjast).Nüüd era balloon ainult 5l ja sisu maksab rohkem sellel, kui teise tootja 40l.
Seega unustage ära, et keegi teil neid täidab.
Uuetüübi balloon jääbki kasutusele hetkel, rendi oma 50l,müügi oma 40l, seega pole neid võimalik segi ajada.
Ka väliselt on kaugelt tuvastatav uus ja vana mudel.
Proto
53951597
Kasutaja avatar
DJ2012
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: N Okt 11, 2012 6:17 am
Asukoht: Jõgevamaa,Vanasaare

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas DJ2012 »

Tartus vangla vastas vahetas mingi aasta tagasi üks firma suvalise balooni täie vastu ei öelnud midagi selle peale et mul oli AGA balloon. Asus Tartus Turu 63 Sulevi autokaubad Ta vahetas mingi kindla firma täitmisi aga firmat ei mäleta .
olli
Fitting 38"
Postitusi: 237
Liitunud: N Juul 07, 2011 11:59 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas olli »

DJ2012 kirjutas:Tartus vangla vastas vahetas mingi aasta tagasi üks firma suvalise balooni täie vastu ei öelnud midagi selle peale et mul oli AGA balloon. Asus Tartus Turu 63 Sulevi autokaubad Ta vahetas mingi kindla firma täitmisi aga firmat ei mäleta .
Airoki esindus seal.
atvfänn
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: E Mär 31, 2008 7:49 pm

Re: Ballooni täitmine ?

Postitus Postitas atvfänn »

Oskab keegi öelda, kus kohast leiaks 50l argooni kõige odavamalt. Praegu sellised pakkumised, et airok küsib 35 euri renti aastas ning argoon 90. Messer tahtis saada 45 renti ning balloon 80-90 euri. Teades, palju tootmisettevõtted erinevate gaaside eest maksavad, tekib tunne :floff Jaeklientidele mõeldud hindadega ostes oleks kolmandik neist praeguseks uksed kinni pannud.
Vasta

Mine “Bizniz”