HARVESTERI OPERAATOR

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
tooland
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 129
Liitunud: K Nov 24, 2010 8:17 pm
Asukoht: Põlvamaa

HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas tooland »

Pakun tööd harvesteri juhile. Tööpiirkond RMK kaguregioon. John Deere 1270. Vajadusel elamisvõimalus.
tavaliselt sõidan 4x4-ga, vahetevahel 6x6-e ja 8x8-ga

Tel: 517 5852
Kasutaja avatar
Taivo
Rock Crawler
Postitusi: 763
Liitunud: L Juul 04, 2009 1:30 pm
Asukoht: Viljandi

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas Taivo »

Harvesterijuhi töö on mind alati huvitanud, pole aga sellisesse aparaati isegi sisse saanud piiluda kunagi... Kus üldse sellise asja peale välja õpitakse- ainult tegija kõrvalt? Lihtsalt huvi pärast küsin...
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas MetsaVikat »

OT: Aga Luua Metsanduskoolist saab paberid asjad. Aga vahest on võimalik ka niisama saada "jalg uksevahele" ja sel juhul jah, alguses meistri kõrvalt, pärast pusid ise ja õpid vigadest asjadest, kui firma on nii sõbralik, et laseb sul niimoodi "katsetada".
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas LauriJ »

Sügavalt kahtlen, et õpipoissi otsitakse. Eriti veel uuele pillile, millel liising peal (arvavasti) ja vaja 24/7 tihu taga ajada ning siis veel hoida töö kvaliteet kõrgel. Mina näiteks omale sellist firmat lõikama ei taha, kus õpipoiss harvesteri puldis on. Mees võib ikka sellise kahju korda saata, et isegi töö eest mitte tasudes tuleb langilt jube miinus. Kui kõrvalt õppida, siis esialgu vast peaks saemees olema, sortimendid/kvaliteedid selgeks tegema, siis olema veidi aega forvarderi peal, et saaks sotti, kuidas sortimendid paigutada ja siis harvester alles selgeks õppida.
marko1989
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: K Mär 26, 2014 3:17 am

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas marko1989 »

Olen huvitatud alati harvesteri operaatori tööst. Kahjuks olen olnud vaid sõbraga koos harvesteri proovinud juhtida ja sellega tööd teha kuid ei pidanud olema raskelt õpitav.
Sooviks väga tööd harvesterijuhina.

Marko 53313267
kolks
Fitting 38"
Postitusi: 397
Liitunud: P Jaan 18, 2009 10:01 pm
Asukoht: Laatre, Valgamaa

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas kolks »

Ei ole raskestiõpitav muidugi aga igast mehest ei saa harvesteri operaatorit. Mõnest ei ole asja isegi forvarderil.
Äkki annad teada oma muudest tingimustest privas?
Nissan Patrol 3,0 118 kw
BMW X5 160kw+
Iltisega
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Dets 23, 2008 11:52 pm

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas Iltisega »

Kunagi kui mul harvester ühte metsatükki lõikas ronisin kutile kabiini, et näha mis toimub. Olin seal tunni ajaga hulluks minemas, kuna sellel hetkel oli pime ja see pidev metsamüüri vahtimine megatulede valguses hakkas ajude peale. Arvan, et selle töö jaoks peavad mehe närvid keskmisest labiilsemad olema.
Kasutaja avatar
grand-cherokee
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 187
Liitunud: T Mär 04, 2008 6:42 pm
Asukoht: vändra

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas grand-cherokee »

Se töö pole tõesti kõige kergemate killast. Selle uue rmk hankega aetakse suuremjalt tööd operaatori kaela ja nõutakse meeletut kvaliteeti võimalikult odavalt. Maksta ei taheta eriti millegi pealt.
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas Ax »

Varsti tulemas Maamess, Komatsul (Valmet) on Luua metsakooli simulaator platsis, saate proovida 8) Kui kaua kellegil voolikuid jagub ja kelle kulub "palju kütust" :lol:
Prooviga esialgu ilma kallist tehnikat lõhkumata!
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas jeeps »

Lisaks juurde, et üldjuhul läheb harveri selgeks saamisega 2 aastat! Ja see aeg ei ole kerge! Ja kui keegi tuleb jutuga, et kergesti õpitav , no ma ei tea sellisel mehel küll metsatööst mingit aimu ei ole ! Lihtsalt minu arvamus
Jeep
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas MetsaVikat »

OT aga oleneb inimesest, mõni saab kiiremini, mõni ei saa üldse asjale pihta. Sõber, kes aastaid olnud juba, rääkis, et neil käis üks mees tööl, vedas kuu aega ja kuu lõpuks ei suutnud ta ikka üle 20 tihu metsast kätte saada, räägin siis praegu veduka juhist. Mõni ei saagi asjale pihta, teine jällegi kiiremini.

Sorry OT pärast.

Lugupidamisega Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Marks30
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: R Mai 05, 2017 4:24 am

Re: HARVESTERI OPERAATOR

Postitus Postitas Marks30 »

Harvesteri operaator otsib tööd!
Kogemust metsanduse valdkonnas 12a, sellest 2aastat harvesteriga ja 3a väljavedaja peal.
Tel. 56 080 500
Vasta

Mine “Bizniz”