Riietus talveks.

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Täpselt nii, aadressil on ilusasti numbrid ja tähed reas, aga lahti teeb ikka esilehe. Enne postitust kontrollin alati eelvaatest üle, kas vajalik leht avaneb või mitte. Sellel firmal on kõik tooted esilehe aadressiga. Või teen ma midagi valesti.
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
paevaline
Fitting 38"
Postitusi: 347
Liitunud: T Mär 21, 2006 6:21 am
Asukoht: Made in U.S.S.R.

Postitus Postitas paevaline »

414 AVM kirjutas:Täpselt nii, aadressil on ilusasti numbrid ja tähed reas, aga lahti teeb ikka esilehe. Enne postitust kontrollin alati eelvaatest üle, kas vajalik leht avaneb või mitte. Sellel firmal on kõik tooted esilehe aadressiga. Või teen ma midagi valesti.
Lollilt planeeritud leht.
Kui teed avalehe lahti --> valid keele --> siis kopid selle lingi aadressireale ning siis toimib .... mingid tunguuslased on vist koodikirjutajateks
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Nii, poes käidud ja ise rahul. Kombe letihinnaks 1790 raha ja saabastel 592. 4x4 allahindlusega juhtus nii, et täiesti saadaval, kuid kuna minul puuduvad volitused teema arendamiseks, siis jäi asi pooleli. Vaja, et keegi 4x4.ee nimel mingi lepingu moodi asja signeeriks.
Kombe XL on mulle ennem suur, kui väike??? To Rainer: Kui suur Sa siis oled? XXL ka saadaval, peaksid ära mahtuma küll.
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

Pildi pealt tundub sama, mis Visal Hingel seljas on.
PS. Üks õlg on tal paljas sõltumata aastaajast, ju siis on soe küll.
http://www.laplandtrophy.1g.fi/kuvat/La ... 0.JPG/full
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Ülemine osa tundub pildi peal suht sama, aga põlved puudu. Soe on küll, kuid miskipärast ei usu, et sama toode.
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
Rainer
Fitting 44"
Postitusi: 419
Liitunud: N Okt 06, 2005 10:00 am
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas Rainer »

414 AVM kirjutas:Nii, poes käidud ja ise rahul. Kombe letihinnaks 1790 raha ja saabastel 592. 4x4 allahindlusega juhtus nii, et täiesti saadaval, kuid kuna minul puuduvad volitused teema arendamiseks, siis jäi asi pooleli. Vaja, et keegi 4x4.ee nimel mingi lepingu moodi asja signeeriks.
Kombe XL on mulle ennem suur, kui väike??? To Rainer: Kui suur Sa siis oled? XXL ka saadaval, peaksid ära mahtuma küll.
No ütleme nii ,et 198cm pikk :D 135kg tühimass,enamus mis siiani uurinud olen on kas säärst lühikesed,või ei kannata kummardamist.
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Kombe nüüd proovitud. Paarikümnepaarikraadisest külmast polnud mingit vastast. Alla paariteistkümne kraadi toimetades tuleb lukk poole rinnani lahti tõmmata, et liigne soojus välja lasta. Nii kombel, kui saabastel 3M vooder, mis teeb asja minu jaoks usaldusväärseks - väidetavalt ka märjaks saades on suhteliselt soe olla.
To Rainer:
Ma ka just baleriin pole, Sinust ainult 0,3 tsentnerit kergem, oleks võinud tegelt L-i võtta, oleks ka rahulikult sisse mahtunud. XXL-i peaks Sa igal juhul ära mahtuma.
Nagu ikka, talv tuleb ootamatult.
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Vasta

Mine “Bizniz”