G -le mootorikäppasid vaja

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

G -le mootorikäppasid vaja

Postitus Postitas karu »

Jõudsin täna arusaamisele, et G460 -le OM603 mootorit 463 käppadega peale ei pane, 463 käpad tõstavad mootori ca 8cm liiga kõrgele. Kas kellelgi ei vedele kuskil G460 OM603 käppasid või äkki keegi teeks need mulle?

Raimo
Tel 56224693
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Re: G -le mootorikäppasid vaja

Postitus Postitas karu »

Otsin endiselt kedagi kes lähiajal võiks mulle need rauast käpad valmistada (kokku keevitada). Tegevuse lihtsustamiseks tooksin olemas olevad 463 käpad mille järgi teised madalamad saaks teha. Ehk siis, maha võtan ise ja peale panen ka ise ning eeskujuks toon vanad käpad kohale.
Ootaks siis pakkumisi privasse või 56224693

Raimo
Tel 56224693
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Re: G -le mootorikäppasid vaja

Postitus Postitas karu »

:evil: Mõistmatu on see Eesti, töötuid on palju aga kui soovid mingit teenust, siis keegi ei paku, ju siis pole kellelgi raha vaja või keegi ei viitsi väikese raha eest ennast enam liigutada, arusaamatu. :shock:
Tel 56224693
uaz469
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: R Sept 09, 2005 10:21 am
Asukoht: Hetkel eemal...

Re: G -le mootorikäppasid vaja

Postitus Postitas uaz469 »

Mitte et ma Teie pakutavat hinda teaksin, aga asi vast ongi selles, et pakutakse selliste tööde eest liiga väikest raha!
Töö hind oleneb ju sellest, kas toote oma materjali, millist lõppviimistlust soovite ja kui kiire asjaga on!

Pange palun siia ka nende mootorikäppade valmistamise jaoks arvestatud summa ja näete kuidas asi
hakkab paremuse poole liikuma, kuna enamustel siinsetel asjalikel kasutajatel seisab keevitus käes!

Parimat
uaz469
"Vaba mees nii mitte vabal maal..."
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Re: G -le mootorikäppasid vaja

Postitus Postitas karu »

uaz469 kirjutas:Mitte et ma Teie pakutavat hinda teaksin, aga asi vast ongi selles, et pakutakse selliste tööde eest liiga väikest raha!
Töö hind oleneb ju sellest, kas toote oma materjali, millist lõppviimistlust soovite ja kui kiire asjaga on!

Pange palun siia ka nende mootorikäppade valmistamise jaoks arvestatud summa ja näete kuidas asi
hakkab paremuse poole liikuma, kuna enamustel siinsetel asjalikel kasutajatel seisab keevitus käes!

Parimat
uaz469
Kuna ma pole ise ennem sellist tööd ei tellinud, ega ka ise teinud, pole mul õrna aimugi mis selline töö maksta võiks, seega ei oska ma midagi pakkuda. Palju ma olen arvestanud selle töö jaoks ehk palju mul raha on, see nagu pole ju oluline :roll: , hind siiski teostaja öelda mitte palju mul raha on. Teiseks mis väikesest hinnast siin rääkida kui pole ühtki pakkumist tulnud :shock:, keegi pole üldse huvi tundnud.
Ma oma talupojamõistusega saan asjast ikka nii aru, et kui ma teen raha eest tööd ja keegi pakub mulle tööd, siis ma seda ka vastu võtan või vähemalt pakun oma hinna. Kui aga keegi ei paku, ju siis kellelgi pole raha vaja või alla 1000eur töid ei viitsita üldse ette võtta, heaolu riik see Eesti, mis mul öelda.
Tel 56224693
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: G -le mootorikäppasid vaja

Postitus Postitas TiitR »

karu kirjutas: Ma oma talupojamõistusega saan asjast ikka nii aru, et kui ma teen raha eest tööd ja keegi pakub mulle tööd, siis ma seda ka vastu võtan või vähemalt pakun oma hinna. Kui aga keegi ei paku, ju siis kellelgi pole raha vaja või alla 1000eur töid ei viitsita üldse ette võtta, heaolu riik see Eesti, mis mul öelda.
:thumb:
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Re: G -le mootorikäppasid vaja

Postitus Postitas karu »

Parempoolne käpp, vasakpoolne natuke teistsugune aga põhimõte sama
Manused
DSC00335.jpg
DSC00335.jpg (142.98 KiB) Vaadatud 2180 korda
DSC00334.jpg
DSC00334.jpg (125.58 KiB) Vaadatud 2180 korda
Tel 56224693
Vasta

Mine “Bizniz”