M: CAT® B25, B15 & B100 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
TPmorgan
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 138
Liitunud: P Nov 27, 2011 11:18 pm

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas TPmorgan »

Ma tahaks ka ühte näppida,küll ma ta taskusse surub , aga just sooviks näha menüü ja kogu süsteemi lahendust! Kui meeldib siis võtaks ära!
Lc HJ60 OME,BFgoodrich MT35,ComeUpDV9000.
Lc LJ73 OME,Dobinson,BFgoodrichMT37,ComeUpDS95
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1387
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas vai »

TPmorgan kirjutas:Ma tahaks ka ühte näppida,küll ma ta taskusse surub , aga just sooviks näha menüü ja kogu süsteemi lahendust! Kui meeldib siis võtaks ära!
tänase päeva jooksul saab vaadata ja katsuda peale mille lähevad ostjate tasku .

info 5132620 / Paasiku 2 a aadressil kaupluses "Puretech"
Viimati muutis vai, T Mai 21, 2013 12:07 pm, muudetud 1 kord kokku.
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1387
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas vai »

Pilt
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1387
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas vai »

Uus partii laos 10.5.2013

NB! Neid tulemas 30tk lattu, vaba on nendest veel 3tk, ülejäänud on ette ära tellitud .
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
Tarts101
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: N Mai 02, 2013 1:33 pm

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas Tarts101 »

B15 telefonil on Android 4.1.2
Kuid sellel telefonil on üks päris korralik viga juures. On see softi probleem või miski muu..
Sellel telefonil ei ole võimalik mitte ühtegi appi tõsta SD kaardile, ainult fotod jooksevad sinna. Aktiivsemal kasutajal jääb kindlasti telefoni enda mälust peagi väheseks. Laadisin sinna navikatsiooni kaardid ja appide jaoks erilist ruumi enam ei ole :( Pood kust ostsin tuvastas lõpuks sama vea ja muud spetsid ei näe sellele probleemile ilma rootimata mingit lahendust. Võimalik et lastakse välja mõni softi uuendus mis eemaldab selle probleemi.
Muidu on selline korralik tugev klots aga vähemalt minu jaoks päris suure puudega.
Kalamees
Fitting 44"
Postitusi: 406
Liitunud: T Mär 13, 2007 6:22 pm
Asukoht: Rakvere

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas Kalamees »

Kas mingi App 2 SD/AppMgr III , SD card manager või mõne sarnase appiga ei anna neid liigutada.
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1387
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas vai »

Tarts101 kirjutas:B15 telefonil on Android 4.1.2
Kuid sellel telefonil on üks päris korralik viga juures. On see softi probleem või miski muu..
Sellel telefonil ei ole võimalik mitte ühtegi appi tõsta SD kaardile, ainult fotod jooksevad sinna. Aktiivsemal kasutajal jääb kindlasti telefoni enda mälust peagi väheseks. Laadisin sinna navikatsiooni kaardid ja appide jaoks erilist ruumi enam ei ole :( Pood kust ostsin tuvastas lõpuks sama vea ja muud spetsid ei näe sellele probleemile ilma rootimata mingit lahendust. Võimalik et lastakse välja mõni softi uuendus mis eemaldab selle probleemi.
Muidu on selline korralik tugev klots aga vähemalt minu jaoks päris suure puudega.
kus poest ostetud ja millal? miks seal siis supporti ei anta?
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
Tarts101
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: N Mai 02, 2013 1:33 pm

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas Tarts101 »

Proovisin mingit nelja või enamat "Apps2SD" programmi Tulemusteta!
Apps2SD programm näitab, et sai hakkama programmi ümber tõstmisega Aga realselt ta seda ei teinud.
Sest Settings/Storage menüü näitab ikka täiesti tühja kaardi. Eemaldasin isegi SD kaardi telefonist ja vaatasin mida see Apps2SD Nüüd näitab kui kaardi sees ei ole. programm näitas ikka et minu ümbertõstetud programmid on SD kaardil ja kus juures see sama Apps2SD programm sama moodi, mis hetkel töötas ilma sd kaardita :)

Muidugi võib see ka sellest olla, kuna telefonil on nö. kaks mälu, või on üks aga see on jaotatud kaheks Phone storage ja Internal storage. Ning need "Apps2SD" programmid peavad seda ühte osa SD kaardiks.
Ühesõnaga koos minu lisatud kaardiga on telefonil kolm mälu: Phone Storage, Internal Storage ja SD Card.
Võibolla ei olegi mõeldud, et sellel telefonil saaks neid appe ümber tõsta aga siis oleks võinud telefonitootja piiri pidada oma staffiga mida ta sinna sisse on pannud ja mida kustutada ei saa. Näiteks on Appid kasutatud traktoritele, Rendi traktoritele ja uutele traktoritele:) No või vähemalt võiks see kusagil kirjas olla sest see on piisav põhjus miks mõni jätaks selle telefoni ostmata.
Telefonipood lubas probleemile lahendust otsida ja kuna nad minuga nii kenasti suhtlesid siis ma seda poodi siin praegu ära ei märgi. Ostsin selle Tallinnast ;)
Lisaks olen praegu kirjavahetuses Cataphone ametliku supportiga. Näis mis nad vastavad. Eks ma annan teile teada
Hints
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: N Aug 14, 2008 6:21 pm

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas Hints »

oman ka sellist telefoni ja puruks pole veel läinud...helistab igatahes.
kuna ei tunne väga neid nutikaid siis probleemiks see et ei oska veel oma helinat panna helinaks aga ju see minu viga.
oma suuruse kohta kaalub suht vähe
igatahes soovitan
Pata
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Juul 03, 2009 6:06 pm

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas Pata »

vai kirjutas:
NB! Neid tulemas 30tk lattu, vaba on nendest veel 3tk, ülejäänud on ette ära tellitud .
Kas võib loota, et neid telefone kunagi tekib ka vabamüüki, mitte ei ole ainult see ette tellimise teema?
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1387
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas vai »

Jah, võib loota.
Viimati muutis vai, T Mai 21, 2013 12:07 pm, muudetud 1 kord kokku.
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
Junga
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: R Aug 21, 2009 9:43 am
Asukoht: Elva

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas Junga »

Kas on hetkel veel mõni vaba telefon? Sooviksin kindlalt ühe osta.
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1387
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas vai »

Junga kirjutas:Kas on hetkel veel mõni vaba telefon? Sooviksin kindlalt ühe osta.

saatsin PS´i
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
Wusser
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: K Okt 28, 2009 4:01 pm

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas Wusser »

Kuidas hetkel seis on, ehk leidub 1 vaba telefon veel?
Tarts101
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: N Mai 02, 2013 1:33 pm

Re: M: CAT® B25 & B15 IS AN ULTRA-RUGGED PHONE

Postitus Postitas Tarts101 »

Tarts101 kirjutas:Proovisin mingit nelja või enamat "Apps2SD" programmi Tulemusteta!
Apps2SD programm näitab, et sai hakkama programmi ümber tõstmisega Aga realselt ta seda ei teinud.
Sest Settings/Storage menüü näitab ikka täiesti tühja kaardi. Eemaldasin isegi SD kaardi telefonist ja vaatasin mida see Apps2SD Nüüd näitab kui kaardi sees ei ole. programm näitas ikka et minu ümbertõstetud programmid on SD kaardil ja kus juures see sama Apps2SD programm sama moodi, mis hetkel töötas ilma sd kaardita :)

Muidugi võib see ka sellest olla, kuna telefonil on nö. kaks mälu, või on üks aga see on jaotatud kaheks Phone storage ja Internal storage. Ning need "Apps2SD" programmid peavad seda ühte osa SD kaardiks.
Ühesõnaga koos minu lisatud kaardiga on telefonil kolm mälu: Phone Storage, Internal Storage ja SD Card.
Võibolla ei olegi mõeldud, et sellel telefonil saaks neid appe ümber tõsta aga siis oleks võinud telefonitootja piiri pidada oma staffiga mida ta sinna sisse on pannud ja mida kustutada ei saa. Näiteks on Appid kasutatud traktoritele, Rendi traktoritele ja uutele traktoritele:) No või vähemalt võiks see kusagil kirjas olla sest see on piisav põhjus miks mõni jätaks selle telefoni ostmata.
Telefonipood lubas probleemile lahendust otsida ja kuna nad minuga nii kenasti suhtlesid siis ma seda poodi siin praegu ära ei märgi. Ostsin selle Tallinnast ;)
Lisaks olen praegu kirjavahetuses Cataphone ametliku supportiga. Näis mis nad vastavad. Eks ma annan teile teada

Catphone ametlik support tunnistas viga. Enne kui Google mingit tarkvara uuendust sellele versioonile ei tee, ei ole neil kuidagi võimalik aidata :shock: ja Appe SD kaardile tõsta ei saa.
Ühesõnaga Mälukaardi lisamine telefonile on praegu mõtetu.
Vasta

Mine “Bizniz”