Ostan Toitlustushaagise/auto

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Ostan Toitlustushaagise/auto

Postitus Postitas ricardo »

Siin igatsorti rahvast koos ehk kellegil seisab jõude keskmise suurusega haagis või siis ka kaubik mille kasutusotstarbeks kaubandus. Asi võib olla ka ilma sisseseadeta, remonti vajav. Hind suurusjärku 4000 euri või omaniku arvamus. Tel. 5263877
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

O.T. Kas need mis auto24 kaudu pakutakse on liiga kallid või liiga rondid?
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Landy kirjutas:O.T. Kas need mis auto24 kaudu pakutakse on liiga kallid või liiga rondid?
Pane oma küsimuses sõna või asemele sõna ja ning ongi sul õige vastus käes. :lol: Ehk siis tugevalt(üle mõistuse tugevalt) ülehinnatud rondid. Igaks juhuks ütlen kohe, et kui keegi leiab, et teen liiga, siis googeldagu ja vaadaku UK-sse. Oli esimene mõte sealt tuua, aga pole vaba aega, sest nädalavahetusega vist nigu seal ära ei käi.
ints20
Fitting 38"
Postitusi: 266
Liitunud: L Sept 03, 2005 10:05 am
Asukoht: saue-muraste

Re: Ostan Toitlustushaagise/auto

Postitus Postitas ints20 »

ricardodesol11 kirjutas:Siin igatsorti rahvast koos ehk kellegil seisab jõude keskmise suurusega haagis või siis ka kaubik mille kasutusotstarbeks kaubandus. Asi võib olla ka ilma sisseseadeta, remonti vajav. Hind suurusjärku 4000 euri või omaniku arvamus. Tel. 5263877


olen ka loll ja ahne ja küsin ka ulmeslist hinda!sai valmis ehitatud ja seisab teine niisama!hinnas annab miskit rääkida. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=3ab1
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Kui asi on hinna vääriline siis pole probleemi, aga kahjuks osade meeste puhul probleem, et maksad mittemillegi eest. Et kana grillimine ei huvita väga, aga ehk uurin paari asja. Avatud veel pakkumistele.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

Ega jahutusseadmega isoterm furgooniga auto vastu huvi pole? Kui huvi, panen andmed ja pildid jne.. 8)
ints20
Fitting 38"
Postitusi: 266
Liitunud: L Sept 03, 2005 10:05 am
Asukoht: saue-muraste

Postitus Postitas ints20 »

ricardodesol11 kirjutas:Kui asi on hinna vääriline siis pole probleemi, aga kahjuks osade meeste puhul probleem, et maksad mittemillegi eest. Et kana grillimine ei huvita väga, aga ehk uurin paari asja. Avatud veel pakkumistele.

Lihtne on hinna üle kiunuda!aga võta kätte tavaline kuudiga auto ja ehita valmis vaata palju/vähe kulub raha/aega!oma aeg kahjuks ei maksa midagi küll aga on seadmed hirmkalli hinnaga.kui ise otsisin samasugust masinat siis pidasin ka hindasid rõvedalt kalliks ja otsustasingi siis et teen ise valmis,ei tulnud odavam kui valmis auto osta.praegu pigem siuke aeg et tuleb hirmsasti tingida!minuga selline lugu et alla 10k euri ära ei ole mõtet anda siis pigem las seisab,võibolla oleks tõesti targem lombi taha piiluda!igatahes edu otsingutel.
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Et otsiks ikka sellist millel müügiaknad ka küljes ja eelistaks haagist. Veidi mõttetut teksti ka. Kui ma lähen ostma mitte nii levinud auto(mitte kasutaja ints20 auto) baasil asja näiteks, mille hind on 10 kilo euri(minu arust mitte väga väike summa) ja kuulutuses, et auto heas korras(ka telefonis vaid kiidetakse) ja kohapeal selgub vaikselt muu jutu sees müüja suust, et auto käivitub vaid külmalt ja soojalt mitte mingi nipiga ja viga ta ka ei oska/ei taha öelda, siis see pole ju normaalne. Või kui suvalistest vineeritükkidest kuut kokku klopsitud, mis vedamisel võib laiali pudeneda ja sisustuseks paar lauajuppi+melamiinplaati ning elektri on vedanud ilmselt narkojoobes elektrik - no ma arvan, et võib vist vähe mitte rahul olla küll pakutava kraamiga. Samas rõhutan korra veel - kui asi väärt oma hinda, siis pole küsimus kas asja hind 1000 või 10000 või lausa 100000 rahaühikut, siis teemaks vaid kas konkreetne ostja just sellise raha eest tahaks osta. Jätkuvalt avatud pakkumistele.
uaz469
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: R Sept 09, 2005 10:21 am
Asukoht: Hetkel eemal...

Postitus Postitas uaz469 »

Jäi silma selline kuulutus:
http://www.soov.ee/idavirumaa/Toitlustu ... .htm?ca=10
Kui selline sobib siis :cheers
"Vaba mees nii mitte vabal maal..."
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

uaz469 kirjutas:Jäi silma selline kuulutus:
http://www.soov.ee/idavirumaa/Toitlustu ... .htm?ca=10
Kui selline sobib siis :cheers
...kihutab, kihutab...vagun sinine :lol:
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

ricardodesol11 kirjutas:Et otsiks ikka sellist millel müügiaknad ka küljes ja eelistaks haagist. Veidi mõttetut teksti ka. Kui ma lähen ostma mitte nii levinud auto(mitte kasutaja ints20 auto) baasil asja näiteks, mille hind on 10 kilo euri(minu arust mitte väga väike summa) ja kuulutuses, et auto heas korras(ka telefonis vaid kiidetakse) ja kohapeal selgub vaikselt muu jutu sees müüja suust, et auto käivitub vaid külmalt ja soojalt mitte mingi nipiga ja viga ta ka ei oska/ei taha öelda, siis see pole ju normaalne. Või kui suvalistest vineeritükkidest kuut kokku klopsitud, mis vedamisel võib laiali pudeneda ja sisustuseks paar lauajuppi+melamiinplaati ning elektri on vedanud ilmselt narkojoobes elektrik - no ma arvan, et võib vist vähe mitte rahul olla küll pakutava kraamiga. Samas rõhutan korra veel - kui asi väärt oma hinda, siis pole küsimus kas asja hind 1000 või 10000 või lausa 100000 rahaühikut, siis teemaks vaid kas konkreetne ostja just sellise raha eest tahaks osta. Jätkuvalt avatud pakkumistele.
Olen natuke seotud firmaga, mis tegeleb peaasjalikult haagiste pealisehituste valmistamistega. (Ntx. ATV haagised, müügikioskid...alusvankriks Respo kas ühe/kaheteljeline, piduritega või ilma). Teeme ka vastavalt kliendi soovidele ja mõõtudele. Et kui huvitab, siis anna mõõdud ja saab sulle hinnapakkumise teha. Seinamaterjaliks Sandwich paneelid, mitte paljas vineer nagu teeb Respo vms. 8)
Paar näidet:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

Osta haagissuvila ja tee ise valmis ei tohiks ju eriti raske olla.Siis saad ka seadmeid vastavalt vajadusele hankida.Aga hind tuleb tal nagunii 8-10 kilo kanti.Muidugi on Inglismaal ka neid müügis ja igas hinnas.(tean ,sest olen vahelduva eduga kuskil 7 aastat iga suvi käinud seal)Seal on küll neid roosasi laulvaid jäätiseautosi kui ka haisvaid kala vitriine.Ja muidugi oleneb millega sa kauplema hakkad.Kui lihtsalt purks ja coca siis ju lihtne.Haagissuvila 2000-,aken ja muu selline ma. 400-.migrouun 100-(võid minu käest osta nt)Külmik 200-.Generaator 1500-Kraanikus ....Tervise kaitse jne jne.Lihtsalt ei tule mingi raha.
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

uaz469 kirjutas:Jäi silma selline kuulutus:
http://www.soov.ee/idavirumaa/Toitlustu ... .htm?ca=10
Kui selline sobib siis :cheers
Tänud! Seda silmanud küll, aga liiga suur ja hea minu jaoks. Suurem osa sisseseadet ei leaks kasutust ja haagis ka pagana suur liigutamiseks.
Vasta

Mine “Bizniz”