atv sahk

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

H.K
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 188
Liitunud: L Nov 25, 2006 1:47 am

atv sahk

Postitus Postitas H.K »

Pakkuda sellist sahka siis http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Koos põhjakinnitusega siin 6500kr

Asukoht- Tallinnas üritan alati ühte hoida, Lääne-virumaal laos on olemas ja tihti liigun ka viljandi/pärnu vahet, saab seal ka siis kätte.

Hannes
53448654 / 5143427
4wd
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: T Apr 26, 2005 3:53 pm

Postitus Postitas 4wd »

Kas see hind on siin koos käibega :?:
H.K
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 188
Liitunud: L Nov 25, 2006 1:47 am

Postitus Postitas H.K »

Ei ole, käive tuleb otsa.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2505
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

http://www.temper.ee/sahk.htm

Miskipärast on sellel lehel hinnad:

Sahk 5600 EEK +km

Universaalne ATV põhjakinnitus 400 EEK +km

Teiseks paistab see mulle kangesti firmareklaamina (mobiilinumber nii siin teemas, kuulutuses kui ka tootja lehel on samad) ja selle kohta on öeldud:
K.Kotkas kirjutas:kui sa tahad teha oma ärile reklaami, siis iga foorumi kasutaja peab saama sinu poe letihindadest 25% odavamalt.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
H.K
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 188
Liitunud: L Nov 25, 2006 1:47 am

Postitus Postitas H.K »

Need on seal vanad hinnad, see kes veebiga tegelema peaks, ei ole sellega veel tegelenud.

Ja boob kui sa oleks tahtnud/viitsinud uurida siis on väike ale ju olemas ka(võrreldes auto24 kuulutusega)

Hannes
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2505
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Ei ole selgeltnägija, et teada, kas mingi veebimeister on oma töö tegemata jätnud. Ei huvita ka. Kuulutuses oli link, seega kõik info on Sinu antud.
Seega, kas tegemist on tarbja petmisega hinna avaldamisel?
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=976018
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Nu sotta mõjub kergelt mõnitamisena! Või olen mina valesti arvutanud. :roll:
4wd
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: T Apr 26, 2005 3:53 pm

Postitus Postitas 4wd »

H.K kirjutas:Ei ole, käive tuleb otsa.
Seda ma arvasin, et omasi ikka kooritakse see kes kosdulehelt ostab saab odavamalt nüüd ajab arvutimehe kaela :bang: :heavygun
H.K
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 188
Liitunud: L Nov 25, 2006 1:47 am

Postitus Postitas H.K »

No sorry kui mõnitus, aga alat on võimalus ka mujalt osta ju(ja sealt suurem ale % väljakaubelda). Võrreldes enamus poe hindadega on see niigi ca poole odavam.
Kasutaja avatar
jazz777
Tuuker
Postitusi: 156
Liitunud: E Mär 29, 2004 12:48 pm
Asukoht: Head Under Hood
Kontakt:

Postitus Postitas jazz777 »

boob kirjutas:http://www.temper.ee/sahk.htm

Miskipärast on sellel lehel hinnad:

Sahk 5600 EEK +km

Universaalne ATV põhjakinnitus 400 EEK +km

Teiseks paistab see mulle kangesti firmareklaamina (mobiilinumber nii siin teemas, kuulutuses kui ka tootja lehel on samad) ja selle kohta on öeldud:
K.Kotkas kirjutas:kui sa tahad teha oma ärile reklaami, siis iga foorumi kasutaja peab saama sinu poe letihindadest 25% odavamalt.
Härra Boob. Mul on sinuga ka isiklikult varem ütlemist olnud, sinu agaruse pärast, aga... Minu silmis on tegemist täiesti teemakohase kuulutusega ja täiesti tuntud ja teada inimeselt (ehk on sinu silmaring kitsaks jäänud :?: ) Mis puudutab seda, et suur Eagle kuskil nurgas on miskit öelnud, siis antud teemareeglites http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=941 ei leia sinu väidete tõestuseks ridagi. Nii et tõmmake tagasi!!!
Kui ära kustutatakse, siis on mõtteainet, kas soovitakse midagi siin pisikeses konnatiigis arendada või lihtsalt kõvatada...
Vabad mehed ongi need kõige suuremad ketserid
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2505
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

jazz777 kirjutas:...
Esiteks ei ole ma siinkohal sõnagi reeglitest rääkinud, kuna kõik on OK.
Teiseks on siin tegemist hinnaaruteluga, kus tootja kodulehel olevad hinnad on odavamad, kui siin kuulutuses. Sellest ka minupoolne küsimus hindade kohta. Vastus rahuldab mind sel määral, et tegu on tootja veebihalduri piduriga ning muus osas on hinnakujundus müüja rida.
Administratsiooni otsustada jääb foorumis tehtava firmareklaami osa.

Peace 8)
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
leek
Fitting 44"
Postitusi: 492
Liitunud: E Apr 04, 2005 12:01 pm
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas leek »

äkki firmareklaam peaks olema tasuline nagu muudes foorumites kombeks on!
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Ma ei mõista, mis te jagelete - võtke seda pigem nii, et

Kui kuulutus on firmalt Temper, siis on see firmakuulutus, samas, kui isand HK müüb seda kui eraisik, siis on see kuulutus nagu iga teinegi.

Nüüd, kui hakata peenutsema, siis kui ostja soovib arvet ja selle väljastab mitte see, kellega te kokku leppisite, vaid tootja, kes asja on tootnud, siis on selge, et oli reklaam ja nõudke sisse oma -25% või laske avalikult foorumis maha.

Samas võiks iga foorumlane tunnetada, mis on reklaam ja mis on nn hea pakkumine.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
10-4
Mudder
Postitusi: 90
Liitunud: N Sept 07, 2006 3:40 pm
Asukoht: Depoo vastas, helipuldis, laval või mudas.
Kontakt:

Postitus Postitas 10-4 »

Tekkis küsimus. Kas keegi foorumlastest omab seda Temperi toodetud sahka? On sellega võimalik ka tööd teha (Loe: lund lükata nii, et pärast esimest proovilepanekut kohe kurjasti vanduma ei võta) ntx. kruusakattega teel või tegemist ikkagi ainult asfaltinühkijaga.? . Või peab mõned tuhanded juurde panema ja ikkagi Warni või Cycle Country oma ostma :?:
Ten-Four, Over And Out!
__________________________
alates 06 Turist Bully ja 07/08/09 Turist Black/Red Rokit tross,rumm ja kompass
SMS07 TR1 "Red Rokit" vintsmänn ja navigaator.
ATV-ga Nõrkemiseni 2009 III koht.
Hetkel haige - veab vaid üks ratas :p
Projekt Rocky F73 uueks - 2009-...
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

10-4 kirjutas:Tekkis küsimus. Kas keegi foorumlastest omab seda Temperi toodetud sahka? On sellega võimalik ka tööd teha (Loe: lund lükata nii, et pärast esimest proovilepanekut kohe kurjasti vanduma ei võta) ntx. kruusakattega teel või tegemist ikkagi ainult asfaltinühkijaga.? . Või peab mõned tuhanded juurde panema ja ikkagi Warni või Cycle Country oma ostma :?:
Aga miks sa arvad, et Warn`ga kruusateel midagi ei juhtu!?
Pildi järgi tundub 95% Warn`i koopia olema.
Kui keegi tahab ise sahka kokku keevitada, siis saadaval kahe saha tükid.
Tegu Warn klooniga.
gaz fs 1
Vasta

Mine “Bizniz”