Liivaprits

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

G-69
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 126
Liitunud: N Mär 10, 2005 6:43 pm
Asukoht: Raplamaa

Liivaprits

Postitus Postitas G-69 »

Tere!

Nüüd mure selline, et vaja oleks UAZ raam liivapritsiga üle lasta.
Kes teab, kus ja kuidas saaks, mis see maksma läheb?
Võimas kompressor on olemas - seega võimalik ka liivaprits raamijuurde variant!
:roll:
Tel: 52 99 439
Kasutaja avatar
topratohter
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Aug 12, 2004 8:25 pm
Asukoht: keset Harjumaad
Kontakt:

Postitus Postitas topratohter »

Võimalik on sellist teenust saada Maru-st, asukohaga Ardus. Võta ühendust.

Priit 56628229
Patrol Y60, Niva
56628229
Alansi Offroad Klubi/ Off-Raod Team Dosisletalis tihend/trossikerija aastas 2005
Ranno
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 122
Liitunud: E Aug 15, 2005 2:10 pm
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Postitus Postitas Ranno »

Mul tekkis tahtmine endale liivaprits ehitada. Tihti tuleb ette olukordi kus terasharjaga nurga sisse ei pääse või ei ulatu. Liivapaak koos kahe väljatuleva otsaga on olemas. Mure on eriti selle pihusti valikuga. Kui jäme, kas keraamilised otsikud või kõvasulam ja milline püstol selle komplekti juurde hea oleks?
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Mina teen oma asju Sepa tänval (Kopli) Dalideris. Haavliprits seal. Lasevad kohe krundi ka peale, mis on väga hea, sest oksiidikiht tekib väga kiiresti haljale metallile. Koos värviga ca 85 eeku m2+kõmm.
Värvipoodides müüakse ka koduseks lahenduseks paarisaja krooniga liivapritsi. Selle raha eest võiks ju proovida. Midagi ikka teeb.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

Postitus Postitas krunnn »

see nn, kodune liivaprits - täiesti mõttetu jõudlusega koos zil kompressoriga, võimalik et 7atm jääb nadiks, aga 25 kg liivaga ei saa poolt velge ega 0,25M2 klaasi matistatud õieti.
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
matis
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: N Juul 15, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas matis »

Minu liivaprits
Pilt
Pilt
Pilt
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

Postitus Postitas krunnn »

Mis kompressor ja mitu atm töötsoon ja mitu L õhku minutis jõuab kompressor toota?
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
matis
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: N Juul 15, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas matis »

Kompressor on gaz 52 hooldeauto pealt pärit, annab hetkel 7,5 bar, tootlikkust ei tea aga mul on 2,5 m3 tünn vahel, mis annab mõneks ajaks piisava varu.
Ranno
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 122
Liitunud: E Aug 15, 2005 2:10 pm
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Postitus Postitas Ranno »

Agregaat on muidu vägev. Ma ei saa ainult pildilt aru et kus saavad liiv ja õhk kokku? Olen näinud vaid variante kus on kolmik püstoli juures.
matis
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: N Juul 15, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas matis »

Ranno kirjutas:Ma ei saa ainult pildilt aru et kus saavad liiv ja õhk kokku? Olen näinud vaid variante kus on kolmik püstoli juures.
Sedasi
Pilt
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Postitus Postitas taxopets »

Lasin täna oma uaziku raami Männikul liivapritsiga üle lasta.Kokkuvõttes julgen kohta soovitada teistelegi.Eile lõuna ajal viisin auto valmis ja täna kell 11 helises telefon-valmis oli.Hinnaks 650 eeku,mis sisaldas raami puhastust alates kabiini tagant kuni lõpuni+ühe velje puhastust.Auto tõsteti tagant üles ja ka altpoolt oli raam ning tagasild kenasti haljas.Ainus häda,et neil pole maalrit kes kohapeal krundi peale tõmbaks.Kuna vihmaga nad tööd ei tee siis pole lugu hull,sai auto kohe koju veetud ja ise pintsel pihku võetud.Nüüdseks krunt peal ja saun soojas.Panen kontakt tel.55633941 Jevgeni.Vene keele oskusest on abi.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
traatjalg
Fitting 38"
Postitusi: 345
Liitunud: E Apr 23, 2007 7:00 pm
Asukoht: Saunja 53833169

Postitus Postitas traatjalg »

Vana-Narva mnt. selline firma nagu KXM kastika raami puhastus+kahe komponentne krunt hinnaks tuli 700EEK.Suhtluskeeleks vist ainult vene keel.
grossu
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: E Juul 16, 2007 8:45 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas grossu »

Kas keegi teab, et on olemas ka Tartus mõni normaalne liivapritsiga vend ja mis hinnaga ära teeks?
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4477
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

grossu kirjutas:Kas keegi teab, et on olemas ka Tartus mõni normaalne liivapritsiga vend ja mis hinnaga ära teeks?
Tõrvandis on
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Xim
Fitting 38"
Postitusi: 308
Liitunud: E Apr 10, 2006 4:28 pm
Asukoht: Lõuna-osariigid

Postitus Postitas Xim »

MahviaDeTyrk kirjutas:
grossu kirjutas:Kas keegi teab, et on olemas ka Tartus mõni normaalne liivapritsiga vend ja mis hinnaga ära teeks?
Tõrvandis on
Ole seal osade asjadega ettevaatlik, mul lasti kere seal igaljuhul päris kõveraks. Seal saab lasta selliseid tugeva konstruktsiooniga asju nagu veljed, rauad jne. Pleki ei saa, prits liiga võimas.
Vasta

Mine “Bizniz”