Vaja Koerakuuti

Teeme biznist? Plekk sulle kurgid mulle ja kurgivesi kolmandele. Igasugune muu biznez jutt, mis ei sobi ei Müügi ega Ostu alla või on muud pidi hämara taustaga.

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Kasutaja avatar
porikärbes
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 101
Liitunud: L Okt 13, 2007 12:41 am
Asukoht: Tallinn

Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas porikärbes »

Kuna koerakuut tellitud ja saabub ca, 1 kuu pärast siis vaja ajutist koerakuuti.Koer on saksa lambakoer 5 kuune. Kuuti otsin odavat (max 50 eur) kuna peale tellitud kuudi saamist jääb ta üle. Hiljem annan kuudi järgmisele abivajajale tasuta,( või viin Viljandi maantee ääres olevale koerte varjupaigale). Kui on pakkuda, Harjumaa piires, siis helista 56211026, või kirjuta jaanus@corteesa.com

Jaanus
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2636
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas helar »

Ma oma 6 kuu vanusele slk le tõin täna uue kuudi. Panin samale kohale kus ta enne armastas väljas pikutada. Ta sellest eriti miskit veel ei arvanud. Näis mis homme saama hakkab. Kindlasti harjumise teema. Lihtsalt jutu mõte on see, et kas on vaja selle uue kuudi harjutamisega kuu pärast uuesti tegelema hakata. Muidugi koerad erinevad.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2198
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas puhvel »

Ma võtaks ette ja "klopsiks" kokku just sellise nagu soovin, ei telliks, laenaks, rendiks kuskilt :roll:
XC 70
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Mina laseks kah kutsikal selle kuu magada seal, kus ta hetkel magab. Võõra ja pruugitud kuudiga võib aga ei pruugi saada kaasavara, mida hästi ei sooviks kutsika tervisele.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Kasutaja avatar
porikärbes
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 101
Liitunud: L Okt 13, 2007 12:41 am
Asukoht: Tallinn

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas porikärbes »

Teie soovitused on ju toredad, aga kui koer ei ole enam nõus majas sees olema (st. tekitab probeleeme perekonnale ja ka iseendale) siis tuleb ju midagi välja mõelda. Selle kohapealt et klopsiks ise midagi kokku siis peab olema materjal millest klopsida, aga kui lõin kokku mis see materjal maksab siis kadus point.
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 418
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas eerik2 »

Löö siis OSB-plaadist ajutine varjualune kokku, paarist plaadist peaks piisama. Põlise koeraomanikuna tekkis tegelt huvi, mis probleeme kuts tekitab? Ja veel endale?
Ma võtsin kuudi põhjaks euroaluse, kaks 5x5cm liistu serva, sama paks peno põhja ja mingi plaat läks peale. Sama mõõtu nurgapostid ja jällegi peno vahele ning OSB peale. Katuseks sai tavaline must laud ühtepidi ja mingi voodrilaud teistpidi peale. Katus nii palju kaldega, et vesi ära voolaks aga kuts katusel saaks olla.
WP_20140907_002.jpg
WP_20140907_002.jpg (62.88 KiB) Vaadatud 4584 korda
WP_20140907_007.jpg
WP_20140907_007.jpg (59.62 KiB) Vaadatud 4584 korda
Nüüd vist said paraja suurusega..
Viimati muutis eerik2, T Veebr 09, 2016 10:38 pm, muudetud 5 korda kokku.
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
Koorejaam
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 102
Liitunud: N Okt 04, 2007 9:22 pm
Asukoht: Piimapunkt

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas Koorejaam »

Ehitasin eelmine suvi oma 4 aastasele Alaska malamuudile ka kuudi, aga jah, ega ta sellest eriti huvitatud küll pole... :tnq
ROTT
+3 72 55 55 55 27
Kasutaja avatar
porikärbes
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 101
Liitunud: L Okt 13, 2007 12:41 am
Asukoht: Tallinn

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas porikärbes »

eerik2 kirjutas:Löö siis OSB-plaadist ajutine varjualune kokku, paarist plaadist peaks piisama. Põlise koeraomanikuna tekkis tegelt huvi, mis probleeme kuts tekitab? Ja veel endale?
Kuna kutsikas käib alles 2 kuud koolis ja ta meeled on aegajalt hajevil, siis mul poiss 5 a. ei saa ilma minuta õues käia, kuna koer on tast üle, nii suuruselt kui jõult. Olen treeneriga sellest rääkinud ja me tegeleme sellega. Kui ma ta kinni panen, siis see ei ole lahendus.
Kasutaja avatar
porikärbes
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 101
Liitunud: L Okt 13, 2007 12:41 am
Asukoht: Tallinn

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas porikärbes »

Tegelt soovin teada kas kellegil on pakkuda kuuti?

Jaanus
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 418
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas eerik2 »

Tegelt võiksin ju kuuks ajaks välja laenata, pole nagu probleem aga natsa kaugele saata. :)
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
porikärbes
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 101
Liitunud: L Okt 13, 2007 12:41 am
Asukoht: Tallinn

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas porikärbes »

eerik2 kirjutas:Löö siis OSB-plaadist ajutine varjualune kokku, paarist plaadist peaks piisama. Põlise koeraomanikuna tekkis tegelt huvi, mis probleeme kuts tekitab? Ja veel endale?
Ma võtsin kuudi põhjaks euroaluse, kaks 5x5cm liistu serva, sama paks peno põhja ja mingi plaat läks peale. Sama mõõtu nurgapostid ja jällegi peno vahele ning OSB peale. Katuseks sai tavaline must laud ühtepidi ja mingi voodrilaud teistpidi peale. Katus nii palju kaldega, et vesi ära voolaks aga kuts katusel saaks olla.
WP_20140907_002.jpg
WP_20140907_007.jpg
Nüüd vist said paraja suurusega..
Sul on ilus koer.
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 418
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas eerik2 »

Mul on neid kaks :D
http://web.zone.ee/kollanekoer/piiga.htm

Lisatud: mõlemad koerad on varjupaigast võetud.
Viimati muutis eerik2, T Veebr 09, 2016 10:57 pm, muudetud 1 kord kokku.
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
porikärbes
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 101
Liitunud: L Okt 13, 2007 12:41 am
Asukoht: Tallinn

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas porikärbes »

Ilusad koerad, silm kohe puhkab, kui ka õpetatud siis on neist ju ainult rõõmu.
Kasutaja avatar
porikärbes
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 101
Liitunud: L Okt 13, 2007 12:41 am
Asukoht: Tallinn

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas porikärbes »

puhvel kirjutas:Ma võtaks ette ja "klopsiks" kokku just sellise nagu soovin, ei telliks, laenaks, rendiks kuskilt :roll:
Kuna ilmad on nagu nad on siis hädapärase olen kokku klopsinud, aga täna teavitati, et tellitud kuudiga läheb veel aega, siis sellepärast ka siia kirjutasin.
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Re: Vaja Koerakuuti

Postitus Postitas urmas »

Näed siis, mul MM tasemel geenidega pesakonnast on pakkuda tõsisele tahtjale. https://www.facebook.com/Kennel-Enomuri ... nref=story
Eks sul kutsikas otsib karjas positsiooni, ja poisist käib jõud üleb. Kui varju all, siis telekakast vbl, Sry, telekaid enam pole. Midagi muud sellist. Tegelt on koer karjaloom ja õues üksi kuudis olles head koera ei saa. Sa rikud ta 100% kuudiga ära. Saksa lambakoera eriti. Uued kingad saate, mis on positiivne asja juures.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Vasta

Mine “Bizniz”