Täname appitulijaid

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Vasta
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

Täname siis hr. Mihkel89-t, kes korduvalt on meile abikäe ulatanud, kui loll pea on autole tüliks osutunud.
Alati ei olegi olulised suured rehvi, või pikk tross, täna leidis tõestust, et ka üks paar käsi on otsustava tähtsusega, kui vaja usteni lumest välja saada.

tervitused ka teistele, kes reageerisid.

a.
Kasutaja avatar
MM
HallKardinal
Postitusi: 542
Liitunud: K Dets 15, 2004 1:18 pm
Kontakt:

Postitus Postitas MM »

Suurimad tänud Yanekk-ile ja Raulile kes meie pere jõulumatkal ülimalt kiiresti jätkuda lasid :cheers
Mait Mumme - eks ole sõidetud kah ... 4x4 fän since`99
www.europart.ee
+3725069842
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

MM kirjutas:Suurimad tänud Yanekk-ile ja Raulile kes meie pere jõulumatkal ülimalt kiiresti jätkuda lasid :cheers
Aga palun, hea et niigi läks.
Kups
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: L Juul 31, 2010 6:34 pm

Postitus Postitas Kups »

Avaldaks ka siis tänu ühele valge Cheroga mehele, kes eelmisel pühapäeval 19.12.2010 peatus ja tuli appi üht Lexust kraavist välja tirima. Kasutust leidis kül ta koormarihm vaid, mille ühes otsas suur prügiveo auto.

Ma isegi ei tea, kas ta selle foorumi kasutaja, aga tänatud vähemalt on :)

Ja nüüd, kui väikeautoga teele asun, prindin foorumi appitulijate nimekira/tel nr'id välja ja pistan päiksesirmi vahele :D
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Postitus Postitas karu »

Tänan Dacia Duster juhti kes täna õhtul Leina tänaval mu hyndai välja aitas :thumb:
Tel 56224693
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

Postitus Postitas metsik »

Tänud kasutajale RAULEX.Aitas mu patrullile kibekiirelt uued eelsüüteküünlad sebida.
saaks maakerale tiiru peale. Tel. 5183816
http://www.kregori.ee Teleskooplaaduri teenused
https://www.facebook.com/kregori.ee/?fref=ts
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Postitus Postitas helar »

...et kõik ausalt ära rääkida, nii nagu oli, pean alustama sellest ,et sai käidud Lehtses osa võtmas Suurest maasturite jõulusõidust 2010/XII

Kuna moog, raibe, otsustas rajal ära laguneda ,sai vastu võetud otsus, et tagasi tallinnasse sellega sõita mõtet pole.Täpsemalt lõpetas lepingu õhukulumõõtja.
Sai Oliveriga kokku lepitud , et moog saab parkida tema õuel kuniks tulen ja selle sealt minema viin.
Noh, nädalake tagasi sõitsin siis Lehtsesse ,uus õhukulumõõtja näpus.
Aga vaat sinder- kaasavõetud õhukulumõõtja ei sobinud ja autot käima ei saanudki.
Tagasi kodus, selgus ,et õhukulumõõtja oli õige kuid auto küljes olevat mõõtjat paigaldati tehases hoopis oopeli reasneljastele mootoritele :shock:
no kuradi lahe! or detal ei mahtunud lõdviku pärast külge.
Olin siis kaval, saatsin smartpostga õiged tükid Tapale ja palusin Oliveril proovida -ehk sellega õnnestub.
Oliver,pädev offrouder, saigi pilli käima.

Jooksis posti järele, mässas küünaldega, üritas moogi käima tõmmata ja muud võimlemisharjutused- müts maha :hail

kuna suurest käiamisest oli tekkinud karterisse õliga võrdväärne kogus bensiini siis sai otsustatud , et helar vahetab ise õli ära ja hoolitseb muu eest ning treila tõi pilli koju.


Siinkohal läheb minu poolt eriline tänu Lehtsesse , Oliverile!
Kevadviinad minu poolt !
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

Postitus Postitas krunnn »

Tere

Sõbra nimel tänud UNIMOGile, kes koos omanikuga eile ühe Vitara ratastele tõmbas Tõdva kandis Rapla-Tallinn mnt-l.
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
Kasutaja avatar
max07
Fitting 38"
Postitusi: 206
Liitunud: E Veebr 11, 2008 1:46 pm
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas max07 »

Üle pika aja korra Männikule ja ka kohe kinni:), seega Tänud Patrolile (Rukka, Matkasport jne kirjadega) kes oma abistava vintsitroosi täna männikul ulatasid ja mu elu tükkmaad lihtsamaks tegid:)
Tänud ka teisele Patrolile, kes algatuseks niisama tõmmata proovis.
Kes end ära tundis siis, Aitäh:)
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Postitus Postitas RAMBO »

SUURED tänud Priit 82 le kes viitsis -20 kraadiga appi tulla.Nagu ikka käivad hädad mitmekaupa,nii olin sunnitud Pritu veel ennem sooja kodu,poole teepealt veel korra tagasi kutsuma.
Lõpp hea,kõik hea.
Veel kord suured tänud Priit 82!
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Priit82
Fitting 38"
Postitusi: 279
Liitunud: E Juul 09, 2007 7:44 pm
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Priit82 »

Võta heaks :) Tänane päev nagu kellaajast aru saad, kiskus eriti pikaks :D
2018 "Lendav Draakon" TR1 177
Kasutaja avatar
Metzikmeez
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: E Dets 29, 2008 11:36 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas Metzikmeez »

Tänud Roosna-Alliku Maasturite töökale kollektiivile, kes mu Nissan (D-22) PickUp-i südant turgutasid ja saaleprobleemi lahendasid. Nüüd jälle julgem kraavipervedel ja metsaradadel seigelda.

Metzikmeez
JDF
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: P Dets 19, 2010 11:06 am
Asukoht: Tallinn/Peipsi

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas JDF »

Mina sooviks tänada veelkord Virgot, kes leidis aega ühe õnnetu transporteri männiku liivastrannast välja vintsida. Suured tänud! :)
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas Landy »

Suured tänud Oliverile Tartust, kes oma mehhaanilise vintsi abil ühe turbapinnasesse takerdanunud Defender 110-ne uuesti laupäeval liikuma aitas ja autos olijad piinarkkast parmude kätte suremisest päästis.

P.S. Infoks, kui keegi võõras kavatseb Tartu ligiduses kinni jääda, siis vintsiga auto saamiseks tuleb julgelt aega varuda, sest TORK-is ja üldse Tartust abistajate listis on vaid 2 vintsiga masinat.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Landy kirjutas:P.S. Infoks, kui keegi võõras kavatseb Tartu ligiduses kinni jääda, siis vintsiga auto saamiseks tuleb julgelt aega varuda, sest TORK-is ja üldse Tartust abistajate listis on vaid 2 vintsiga masinat.
Eeeee

Lugesin listist hetkel 15
Paljud nendest miskil ajahetkel sõidukorras on - või paljudel neist kohe aega on - on iseasi
mõne möödunud päeva kohta ei tia - täna oli 3 vintsiga masinat koos metsas (kõik need on ka listis ja Oliveri ei olnud kaasas)
tartuoffroad.ee
5581340
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”