Täname appitulijaid

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Vasta
hide
Off Roader Wannabe
Postitusi: 24
Liitunud: E Okt 16, 2006 9:55 am
Asukoht: Tallinn

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas hide »

Tänud Toomasele (tommy56), kes ei pidanud paljuks hiljaõhtul Männikule appi tõttamist! Vabandused kõigile, keda hilisel tunnil tülitasin.

Janno
ZJ 5,9 33"
WK '06 5,7
Kasutaja avatar
Marlai
Rock Crawler
Postitusi: 609
Liitunud: N Jaan 01, 2009 8:02 pm

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas Marlai »

Suur tänu Uputajale, kes tuli kiirelt appi masinat välja sikutama ja päästis meid sohu vajumast.
Kui probleemi on võimalik sõnastada, on seda võimalik ka lahendada.
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas rato »

Tänud kõigile kes öösel kell 1 telefoni võtsid ja oleks tahtnud aga ei saanud aidata,tehnilised viperused ja reede öö ikkagi. Kellele helistasin ja vastu ei võtnud, ka täiesti arusaadav, ei tee nägusid ega kiru taga, uneaeg on uneaeg ja mitte ükski aitama tulek pole iseenesest mõistetav.

Suur tänu Landyle tel. numbrite organiseerimise eest ja moraalse toe eest.. et kui ei saa, helista uuesti ja vaatame mis teha annab. Respect!!

Eriti suur tänu Kasutajale P6TU, kes läks kella 1 paiku ja keeras keset ööd garaasis stange ning vintsi ette ja tuli Astangu pangapealsele mulle appi oma 31" BFG A/T rehvide ja vabadifritega. Lund oli 30-60cm, tuisuvaalud, tuiskas ja oli muidu mitte kõige etem õues toimetamise ilm. Päästmine kestis hommikul/öösel kella neljast poole seitsmeni ja P6TU vintsi rullik sai lahingus haavata.

Kinni jäin oma lolluse tõttu, panga peale sõitmise kitsuses vajus auto külgsuunas ära ja olin täiesti kuses ilma vintsi ja hi-liftita. Tänud veelkord kõigile osalistele!!!

NB! värske lumega on Astangu pangapealne päris tore ukerdamise koht, soovitan kõigile, kes tahaks nv tallinnas uristama minna, sissesõit harku järve otsast mööda keila poole ning enne Harku karjääri suurt silti vasakule.
Metsas käiakse ikka seljakotiga. Jimny.
Ex kallimad: LC LJ73 ja G300td
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas Landy »

Rato, igal teisle juhul oleks hoolimata auto seisundist appi tulnud, (olid ju minust vaid kibiviske kaugusel) kuid eile polnud lihtsalt sobiv päev ja hetk. Sorry.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Rainer
Fitting 44"
Postitusi: 419
Liitunud: N Okt 06, 2005 10:00 am
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: täname appitulijaid

Postitus Postitas Rainer »

Tänud tyyp07 ,aitas eile õhtul ühe hädalise kraavist välja.
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas isakene »

Moluraamatus levib tänuavaldus. Kuna tegu oli maasturiga, siis kopin siia, äkki keegi tunneb ennast ära. :)

Tere! Ma ei ole just suurem asi FB kasutaja, aga tänase päeva järel vajan oma sõprade abi minu järgmise sõnumi jagamisel. Nimelt õnnestus mul täna (kolmapäev 31.10.12) hommikul ca kell 8.20 Kernu ja Kohila vahelisel teel enne Hagerit oma hõbehalli Toyota Avensisega jää ja rööbaste tõttu juhitavus kaotada ja endalegi ootamatult vastassuunas kraavis maanduda. Minu õnneks, kui seda antud juhul saab õnneks nimetada, maandusin täpselt kännu ja männi kõrval. Istusin seal ja mõtlesin, 100 erinevat mõtet peas, et kuidas jõuda kella 9-ks Tohisoo Koolituskeskusesse, kus minu korraldada oli 30-le inimesele koolitus. Minulegi ootamatult peatus mõni minut hiljem Kohila suunast sõitev roheline kastiga maastur ning nooremapoolne meesterahavas pakkus abi ja tiris mu konksu pidi sealt kraavist välja, ta aitas mul ka auto üle vaadata ja stange küljes rippuvad detailid auto külge tagasi kinnitada, nii et ma sain oma sõitu Tohisoo Koolituskeskuse poole jätkata. Ma ei mäleta, kas ma kõige selle lõpuks ka oma hommikust päästjat tänada jõudsin, aga ehk näeb ta minu sõprade jagamise tulemusel seda sõnumit ja tunneb juhtunu ära. Aitäh sulle südamest. PS! Tean ta kohta veel nii palju, ta rääkis mulle, et vahetult enne mind aitas ta oma õe samas olukorras kraavist välja.

Originaalsõnum on siin: http://www.facebook.com/triin.matsalu/p ... 7576460305
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas tyyp07 »

Suuremad tänud Romekile kes mu defeka lõpuks mülkast päästis :cheers
Ja tänud ka muidugi Jüngrile ja Trykile kes aitasid pühapäevast pealelõunat metsas veeta :rofl:
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Eestlane
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: K Nov 07, 2012 11:25 am

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas Eestlane »

Tere,

Mõned kuud tagasi läksin ma jägala jõe äärde kalale oma täiesti hariliku Opel Merivaga. Kuna tagasiteel suutsin kinni vajuda siis tuli kohale tuttav Vectraga mis jäi omakorda kinni. Peale mõningat nuputamist saime tee pealt kätte ühe vanema diisel Cherokee mis suutis Vectra välja tõmmata aga minu masinat päästes ise kinni jäi. Siit siis ka suur tänuavaldus Keilast ( või selle ümbrusest kohale tulnud ) uhkele Land Roverile kes suutis reede öösel kohale tulla ja hädasolijad välja tõmmata. Kahjuks ei ole meeles nime. Kui sa ennast ära tunned siis veelkord suur aitäh sulle!
Kasutaja avatar
ehitusmasin
Fitting 38"
Postitusi: 250
Liitunud: T Juul 17, 2007 10:26 pm
Asukoht: Jõelähtme
Kontakt:

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas ehitusmasin »

Minu lugupidamine ja suured suured tänud Artole,kes aitas meil täna ühe minilaaduri :) võõrast hoovist välja vintsida.Minupoolt :beer: kui juhtub isu tekkima.
Muidu oleks pidanud vist kevadet ootama jääma :lol:
+3725013674 Tanel
http://www.ehitusmasinad.ee

Mod.Traktor
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas Landy »

Jaanus ja Kristjan tänavad Kamakat, kes laupeäeva õhtul omakasupüüdmatu abikäe ulatas ja meie lasikuse ning lohakuse tõttu Tartu maanteele toppma jäänud Land Roveri taas liikuma aiats.

Suured tänud ka Veikole Varikule ja Inseneerile kes päeval hüva nõuga aitasid ning tõbise Land Rover taas Läti piiri äärsest metsast Tallinna poole lonkama aitasid.

Ekstra tänu Kullamäe Madisele, et oli valmis keset pereüritust meie tõbist autot vajadusel oma katuse alla võtma. Õnneks seda abi vaja polnud ja saime masina metsa all käepäraste vahenditega liikuma. (Okstest hoole ja armastusega voolitud mootoridetailid teevad imet.)
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
viljar9
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: N Jaan 14, 2010 10:06 am
Asukoht: Järvamaa.Türi vald

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas viljar9 »

Tere. Tänan patrolimeest, kes neljapäeva (6.dets.) õhtul Kose EuroOili parklas aitas mind lumepudru seest Ujula tänavale. Patrolil uksel Kose loomakliiniku kleeps, mina olin MANi poolhaagisega. Viljar
carlt
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Okt 04, 2012 9:40 pm

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas carlt »

Suurimad tänaud Landy-le kes vintsis oma väikse defenderiga Hummer H1 teele tagasi.
Kasutaja avatar
Taavi_C303
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: T Aug 23, 2005 4:48 pm
Asukoht: Kuressaare

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas Taavi_C303 »

Suured tänud landcruiseri? mehele, kes Saaremaal Kaarmise külas mind hangest välja sikutas. Audi Quattro pole siiski päris maastur :P
Kasutaja avatar
manal
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 184
Liitunud: N Juul 31, 2008 7:31 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas manal »

Tänud Raidile kes tuli ja aitas Võnnu lähistel mind põllult välja. Lumi oli paks ja põld oli pehme.
Ja luban, et niipea kui sinnapoole asja siis ei jää see kuivaks jutuks.
saarekas
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: P Mär 28, 2010 11:50 am
Asukoht: saaremaa

Re: Täname appitulijaid

Postitus Postitas saarekas »

Taavi_C303 kirjutas:Suured tänud landcruiseri? mehele, kes Saaremaal Kaarmise külas mind hangest välja sikutas. Audi Quattro pole siiski päris maastur :P

Aga palun.
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”