Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Vasta
MetalDetect
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Nov 11, 2017 6:18 pm

Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Postitus Postitas MetalDetect »

Tere,


Kas leidub siin keegi, kes saaks aidata auto väljatõmbamisel Koikkülas Valgamaal. Jäi teine nimelt täna nii lootusetult kinni, et olin sunnitud jalgsi 20 km koju rändama. Kindlasti saab tasutud kütus ja kõik muud kulud, mis minu abistamisega kaasnevad.:)


Parimate soovidega,
M.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Postitus Postitas TiitR »

4x4help.eu leht on vist ajutiselt maas, kuid kindlasti aitab juurde kui kirjutad mis auto see lootusetult kinni on. Samuti millise lisavarustusega (vintsid, ratta suurused, auto raskus, jne.) autoga tasub aitama tulla.
Loodan, et saad auto maa seest kätte.
MetalDetect
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Nov 11, 2017 6:18 pm

Re: Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Postitus Postitas MetalDetect »

Tere,

Form Mondeo 2001. aasta väljalase. Raskuse kohapealt ei teagi täpselt ütelda... Eks ta ilmselt seal 1300-1500 kg vahel on. Harilikud 15" rehvid. Esiosaga just maasees. Tagurdasin korraks teelt kõrvale, ning kui tahtsin tagasi teele saada, olin kinni...
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Postitus Postitas TiitR »

MetalDetect kirjutas:Tere,

Form Mondeo 2001. aasta väljalase. Raskuse kohapealt ei teagi täpselt ütelda... Eks ta ilmselt seal 1300-1500 kg vahel on. Harilikud 15" rehvid. Esiosaga just maasees. Tagurdasin korraks teelt kõrvale, ning kui tahtsin tagasi teele saada, olin kinni...
Sellest oleks piisanud, kui oleksid maininud, et tegu sõiduautoga. Kliimaseadet ja el. aknaid pole vaja mainida 8) Minu point raskuse kohta oli pigem, et kui kõhu peal kinni istub raske Patrol, siis Jimnyga pole mõtet üritama minna.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Postitus Postitas uppund kana »

TiitR kirjutas:
MetalDetect kirjutas:Tere,

Form Mondeo 2001. aasta väljalase. Raskuse kohapealt ei teagi täpselt ütelda... Eks ta ilmselt seal 1300-1500 kg vahel on. Harilikud 15" rehvid. Esiosaga just maasees. Tagurdasin korraks teelt kõrvale, ning kui tahtsin tagasi teele saada, olin kinni...
Sellest oleks piisanud, kui oleksid maininud, et tegu sõiduautoga. Kliimaseadet ja el. aknaid pole vaja mainida 8) Minu point raskuse kohta oli pigem, et kui kõhu peal kinni istub raske Patrol, siis Jimnyga pole mõtet üritama minna.
Vale puha :D Alles see oli kui Jimnyga 3,5t kaubiku kahe meetrisest kraavist ära tõime. Lihtsalt peab olema tubli vints ja korralik raam masinal :mrgreen:
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Postitus Postitas TiitR »

uppund kana kirjutas:
TiitR kirjutas:
MetalDetect kirjutas:Tere,

Form Mondeo 2001. aasta väljalase. Raskuse kohapealt ei teagi täpselt ütelda... Eks ta ilmselt seal 1300-1500 kg vahel on. Harilikud 15" rehvid. Esiosaga just maasees. Tagurdasin korraks teelt kõrvale, ning kui tahtsin tagasi teele saada, olin kinni...
Sellest oleks piisanud, kui oleksid maininud, et tegu sõiduautoga. Kliimaseadet ja el. aknaid pole vaja mainida 8) Minu point raskuse kohta oli pigem, et kui kõhu peal kinni istub raske Patrol, siis Jimnyga pole mõtet üritama minna.
Vale puha :D Alles see oli kui Jimnyga 3,5t kaubiku kahe meetrisest kraavist ära tõime. Lihtsalt peab olema tubli vints ja korralik raam masinal :mrgreen:
Ok. Situatsioon natuke teine kraav vs. kõhuni maasees (mida vaimusilmas ette kujutasin). Viimasel juhul oleks Jimny lihtsalt vintsile järele lohisenud.
P.S Ei tee Jimnyt kuskilt otsast maha, kuna tegemist väga võimeka ja väga hea ronimisvõimelise autoga (meil jahimehel on ka selline kerge tõstega ja MT rehviga), kuid jah hetkel kaalude vahekord otsustab asja :D
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Postitus Postitas uppund kana »

Mainisin ,et autol peab olema korralik raam ja ikka selleks ,et saaks selle konna kännukülge siduda ,muidu ei tõmba temaga ka jalgratast kraavist välja......no muidugi ei aita nüüd see jutt kuidagi hädalist teepeale tagasi...lihtsalt kole kaugel on appi minna.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
TarviR
Rock Crawler
Postitusi: 671
Liitunud: E Mai 23, 2011 11:59 pm

Re: Koikküla lähistel auto metsas kinni.

Postitus Postitas TarviR »

Kui juba OT-ks läks

Plokk on ka kaval relv ja neid saab mitut kasutada.


Paar talve tagasi sai oma grand cheroga poolhaakega (tühi oli) rekka kraavist välja vintsitud. tekkis küll kahtlus, et venib auto pikemaks aga ei midagi.
Rekkamehed ka alguses vaatasid nigu lolli aga pärast ainult uurisid et mis vints ja kuidas ühendatud.
D4D+R6+V6
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”