4x4help.eu uus hingamine

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas CaveMan »

Algas see kunagi SIIT.
Vahepeal oli natuke juttu SIIN.

4x4help.eu veebilehe loojal on uued hobid ja väljakutsed, tal ei ole ressurssi lehe haldamisega tegeleda ning ta soovis selle töö kellelegi üle anda. Kuna mulle algne idee väga meeldis ja ma ei tahtnud, et see potist alla lastakse, siis võtsin selle ürituse enda vedada. Seega haldan 4x4help.eu veebilehte nüüd mina.

Vana veebileht oli juba ammu veidi katki, kirjed olid topelt, otsimine ebamugav. Tegin uue veebilehe.
Uuel veebil on kasutajakontode süsteem. Iga liige loob endale kasutajakonto, sisestab vajalikud andmed ning hiljem oma kontole sisse logides saab ka andmeid ise muuta. Samuti on võimalik ennast ajutiselt mitteaktiivseks märkida ning sellisel juhul vastavat kasutajat lehel ei näidata.

Lehe tegemisel pidasin silmas seda, et ka mobiilsetest seadmetest oleks mugav lehte sirvida ning abipakkujaid leida. Kaasaegsematest mobiilidest on see ilusti tehtav, vanemate ja pisikeste ekraanidega telefonide puhul võib esineda ebamugavusi.

Abiotsija saab abipakkujaid filtreerida maakonna ja/või auto klassi järgi. Klasse on 3 ja nende tähendused suures piires samad mis varem. Täpsema kirjelduse leiad veebilehelt.
Samuti on abivajajal võimalus täita veebivorm ning see edastatakse kõikide liikmete (k.a. mitteaktiivsete) e-posti aadressile.

4x4help.eu keskendub edaspidi ainult Eestile ning teisi riike lehel ei kuvata.

4x4help.eu loobus igasugusest kommertstegevusest ning poodi enam lehel ei ole.

Endiste liikmete andmeid uude veebi üle ei kanta. Arenduse perioodil said kõik endised liikmed omale e-postkasti teavituse ja juhendi kasutajakonto tegemiseks uues veebis ning mingi osa jõudis selle ka ära teha.

Nüüd on 4x4help.eu aadressil uus veeb üleval ja ülejäänud on teie teha ;)
Kõikidele küsimustele vastan hea meelega.

Ilusat talve! :)
Margus
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas tarmo »

Kui valin A ja Filtreeri, siis tuleb ikkagi ka B-sid ja C-sid nähtavale (ilma maakonda valimata).
Kui juba, siis äkki lisad ka atv-d sinna? Nendele enamasti autoga järgi ei lähe, ainult teise samasugusega.
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas TiitR »

CaveMan kirjutas:... hiljem oma kontole sisse logides saab ka andmeid ise muuta.
Huvitav, et peale regamist ja hiljem soovist profiili siseneda, hakkab Kaspersky teemat blokkima?
Jolinar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 126
Liitunud: P Juul 21, 2013 3:36 pm

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas Jolinar »

Mingi kerge typo on ka kuskil koodis. Otsingulehe allservas kuvatakse: ga('create', 'UA-71318211-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas CaveMan »

Jolinar kirjutas:Mingi kerge typo on ka kuskil koodis. Otsingulehe allservas kuvatakse: ga('create', 'UA-71318211-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Aitäh, see viga parandatud. Teiste asjadega tegelen.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas CaveMan »

tarmo kirjutas:Kui valin A ja Filtreeri, siis tuleb ikkagi ka B-sid ja C-sid nähtavale (ilma maakonda valimata).
Kui juba, siis äkki lisad ka atv-d sinna? Nendele enamasti autoga järgi ei lähe, ainult teise samasugusega.
Tänan, et veast teada andsid!
Tundub, et sümbol "A" on süsteemne muutuja vms. ning seda tähte ei saa kasutada. Kuna numbrid mulle seal kohas ei meeldi ja paremaid mõtteid hetkel ei tulnud, siis panin hoopis sõnad. Mind ennast natuke häirib, et vintsiga ja vintsita on ainult ühe tähe erinevus ja natuke kehva jälgida aga ehk on nii isegi arusaadavam kui tähtedega. Eks vaadake üle.

Ma ei tea kas sa pidasid silmas, et ATV võiks olla koos eritehnikaga või eraldi klassina aga panin selle eraldi klassiks ning loodan, et nüüd siis palju ATV-sid ennast kirja paneb :)
Kas peaks kirjelduses ära mainima näiteks?
ATV – ATV-d saavad appi minna ainult ATV-dele
TiitR kirjutas:Huvitav, et peale regamist ja hiljem soovist profiili siseneda, hakkab Kaspersky teemat blokkima?
Tiidu asja uurin privaatselt.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas tarmo »

CaveMan kirjutas: Ma ei tea kas sa pidasid silmas, et ATV võiks olla koos eritehnikaga või eraldi klassina aga panin selle eraldi klassiks ning loodan, et nüüd siis palju ATV-sid ennast kirja paneb :)
Mõtlesingi eraldi. Nii väga hea :thumb: :)
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas tyyp07 »

CaveMan kirjutas: Kas peaks kirjelduses ära mainima näiteks?
ATV – ATV-d saavad appi minna ainult ATV-dele
Olen käinud defekaga ATV-d välja vedimas :D
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas CaveMan »

tyyp07 kirjutas:Olen käinud defekaga ATV-d välja vedimas :D
See on usutav aga ilmselt defekale ATV-d appi kutsuda pole mõtet?
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas Landy »

CaveMan, kokkuvõte su esimese postituse sisust võiks ka teie ekodulehel olla, sest need kes üle tüki aja sinna satuvad või mõne vana lingi järel olematut lehte leidmata esilehele jõuavad ei saa eriti aru, mis toimunud on.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas CaveMan »

Tänan ettepaneku eest! Ma siiski arvan, et see ei ole vajalik.

Kõige suurem muudatus on uus koduleht. Igaüks, kes kodulehele satub näeb, et on uus koduleht ja seda ei ole vajadust eraldi kodulehel mainida.
See, et lehel on uus haldaja, ei mängi lehele sattujate jaoks mingit tähendust. See on tehniline roll. Muud muudatused ei oma juhuslike sattujate jaoks samuti erilist tähtsust.

Kõik endised liikmed said e-posti teel väga põhjalikult teavitatud. Kõik kes juhuslikult lehele satuvad, nii abistajad kui abivajajad, saavad kõik info lehelt kätte.
Üldiselt suuremat avalikku huvi pakkuvate veebilehtede muudatuste puhul tehakse pressiteade. Meie veebileht nii suurt avalikku huvi ei oma ning minu „pressiteade“ ongi käesoleva teema esimeses postituses ;)

Kuna veebileht koosneb sisuliselt kolmest lehest ja ma vaikimisi pean inimesi intelligentseteks, kuni nad vastupidist on tõestanud, siis ma loodan, et erilist hämmingut ja segadust uus olukord ei tekita :)
Vanad lehed, mis 404 veateadet annavad, kaovad ka ajapikku Googlest ära.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
terranors
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: K Jaan 07, 2015 9:27 am
Asukoht: Tallinn

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas terranors »

Tõesti uus leh. Tubli et jätkasid.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas TiitR »

CaveMan kirjutas:
TiitR kirjutas:Huvitav, et peale regamist ja hiljem soovist profiili siseneda, hakkab Kaspersky teemat blokkima?
Tiidu asja uurin privaatselt.
Uurimine ei kandnud ilmselt vilja? :D
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas CaveMan »

TiitR kirjutas:
CaveMan kirjutas:
TiitR kirjutas:Huvitav, et peale regamist ja hiljem soovist profiili siseneda, hakkab Kaspersky teemat blokkima?
Tiidu asja uurin privaatselt.
Uurimine ei kandnud ilmselt vilja? :D
Ei kandnud vilja tõesti. Kolme teise viirusescanneriga vaatasin lehe üle ja mingit riski ei tuvastatud. Kaspersky viirusetõrje browseri blugin näeb riski. Ilmselt false positive ja mul pole sellega midagi pihta hakata.
Loodetavasti ei ole liiga häiriv :)
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 4x4help.eu uus hingamine

Postitus Postitas TiitR »

CaveMan kirjutas: Ei kandnud vilja tõesti. Kolme teise viirusescanneriga vaatasin lehe üle ja mingit riski ei tuvastatud. Kaspersky viirusetõrje browseri blugin näeb riski. Ilmselt false positive ja mul pole sellega midagi pihta hakata.
Loodetavasti ei ole liiga häiriv :)
Pole hullu, sellisel lehel niikui nii rohkem telefoniga ja sel piirajad puuduvad 8)
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”