Päästeoperatsioon.

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

To uus patroli omani smurhv:
Kui esimesel korral autot kinni ei sõida, siis oled kas väga andekas või ei olnud piisavalt püüdlik.
Et sa kohe siis nii kaugele(sügavale) üritasid esimese korraga... :)
Et kus siis käidi?
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Keegi meist pole sündinud offroaderiks (pea tarkust täis).
Seda võin isiklikest kogemustest rääkida. (Järgneb väike heietus)
Veidi üle kümne aasta tagasi (täpsemalt öeldes 1996. aasta 3. august) , kui olin vaid 3 päeva olnud oma Land Rover'i õnnelik omanik sain oma esimese off-road lollusega hakkama. Oli vaja oma nooremale vennale näidata, et , mul on nüüd maastur ja lülitav nelikvedu ja aeglusti, jne. Seda uhkust kestis umbes 10 sekundit, ja siis olin oma siledate ning üsna kulinud madala profiiliga kaubiku rehvidega maasturiga raami peal kõhuli üsna vesisese ja mäda pinnase peal. (Klooga raudteejaama ja surmalaagri vahelise tee ääres).
Ja kui naabrimees mind sealt Nivaga nagu lupsti välja tõmbas, siis oli häbi üsna tükiks ajakas. Õnneks jäi auto teerveks ja koolirha maksma ei pidanud. Õppetunnina sain teda, et 4x4 ei tähend amfiifautot. Teisiõnu, enne kui sisse hüppad, proovi luurata.

Õnneks on viimase kümne aastaga olukord sedavõrd muutunud, et nüüd saab hüva nõu ja õigeid sõiduvõtteid juba teistelt kuulda.
Viimati muutis Landy, R Veebr 23, 2007 6:11 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Postitus Postitas smurhv »

urmas kirjutas:To uus patroli omani smurhv:
Kui esimesel korral autot kinni ei sõida, siis oled kas väga andekas või ei olnud piisavalt püüdlik.
Et sa kohe siis nii kaugele(sügavale) üritasid esimese korraga... :)
Et kus siis käidi?
sai käidud männiku rabas jah, aga mis muud ikka öelda oskan kui et loll pea on kerele nuhtluseks ja mitte ainult enda kerele ;)
Kasutaja avatar
Alex
Fitting 38"
Postitusi: 317
Liitunud: T Nov 23, 2004 7:41 pm
Asukoht: Pealinna külje all
Kontakt:

Postitus Postitas Alex »

oskab keegi koordinaatidele vihjata kus saadana kohas need männiku raba head mülkad on?Olen korduvalt omaarust seal kandis tiirutanud aga peale kenade metsateede pole miskit ratta alla jäänud.Sobib erakirja variant täiesti :roll:
KVF 750...Jõhker Jõud , Uaz 3962 Sanitarka Viis null123 kuus seitse
krema
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: N Sept 28, 2006 9:40 am
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas krema »

Tänud kes aitasid mu BJ 40 kätte saada aga ei soovita eriti sinna minna.aga kui tõsine huvi siis võin vihjeid anda kuidas sinna saab :D
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”