Aku tühi, uksed lukus, kes saaks aidata ?

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

BlueStang
Fitting 38"
Postitusi: 218
Liitunud: L Aug 31, 2013 8:51 pm

Re: Aku tühi, uksed lukus, kes saaks aidata ?

Postitus Postitas BlueStang »

Krt, õnnestus selline nali korraldada, et panin cHero mootori tööle ja astusin autost välja, aga kuidagi sai keskluku nuppu vajutada enne kui uks kinni langes. Et siis võtmed puldiga sees ja mootor töötab ning rohkem võtmeid ka pole.
Õnneks olin enne mootori töölepankut kapotiluugi lahti tõmmanud, sain vähemalt mootori seisma jagajalt juhtme lahtiühendamisega - krt, ägeda särtsu sai läbi kinnaste. Võtsin akujuhtme ka maha, et süüte sees ei seisaks pikalt.
Nüüd kodus, aga auto jäi praegu kuhugi Kernu kanti.
Ega muud varianti vist pole seekord, kui kiilud ja traat - ega sealkandis keegi abi anda ei saa?

Leidsin foorumist, et Jeepil ongi selline "tüüpviga" - mul varem polnud juhtunudki veel:
puhvel kirjutas: Tegelt mul käib võti pidevalt tasku seepärast, et ette jättes ja väljudes juhuslikult käisega lock nupu pihta minnes on kööga....uksed lukus võtmed sees. Tuhat korda võib ju pingsalt jälgida, et turvaliselt väljuda aga 1001 kord võib ikkagi juhtuda.
______ ____
[__|__|____|______
[__|__I_____[=]___[=]
( O_o_o_o_O )_) _O )_)
Kasutaja avatar
AndreTGO
Fitting 38"
Postitusi: 336
Liitunud: N Okt 02, 2014 10:19 pm
Asukoht: Tallinn/Hüüru

Re: Aku tühi, uksed lukus, kes saaks aidata ?

Postitus Postitas AndreTGO »

Endal juhtus sama lugu. Võti ees, uksed lukus, autol mootor töötas samal ajal. Abiks oli kruvikeeraja ja juhtmejupp. Taga luugil oli mul klaasi avamine elektriline. Voolu sai numbritulede paneelist ning elektri suunasin samal paneelil asetsevale luugi lülitile. Käis klõps ja luugi sai avada. 10-15 minutit kulus umbes tööks + 1h kruvikeeraja ja juhtmejupi jaoks.
Ehk on kellegile abiks tulevikus. Tegu Wj Grand Cherokeega, sama asi kehtib ka vanemate puhul.

Cherokeel sellest kahjuks abi pole, kuna klaas pole eraldi avatav. Aga loodan, et saad oma mure lahendatud.
If it ain't broke, don't fix it.... but it's a jeep so always be prepared!
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Aku tühi, uksed lukus, kes saaks aidata ?

Postitus Postitas v6sa »

BlueStang kirjutas: ...
aga auto jäi praegu kuhugi Kernu kanti.
Ega muud varianti vist pole seekord, kui kiilud ja traat - ega sealkandis keegi abi anda ei saa?
Kiilu tegemiseks puud, kirve ja jäigemapoolset traati saan laenata. Aga vägivallatsema pead ise;) 5216899, kui paremat abi ei leia.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
BlueStang
Fitting 38"
Postitusi: 218
Liitunud: L Aug 31, 2013 8:51 pm

Re: Aku tühi, uksed lukus, kes saaks aidata ?

Postitus Postitas BlueStang »

v6sa kirjutas:
BlueStang kirjutas: ...
aga auto jäi praegu kuhugi Kernu kanti.
Ega muud varianti vist pole seekord, kui kiilud ja traat - ega sealkandis keegi abi anda ei saa?
Kiilu tegemiseks puud, kirve ja jäigemapoolset traati saan laenata. Aga vägivallatsema pead ise;) 5216899, kui paremat abi ei leia.
Tänud abipakkumise eest - sain kuidagi ise hakkama ja ei hakanud tüli tegema - auto kodus nüüd.
Krt, aga cHero ukse raam on ikka nii lollisti kere servade taga, et uste kiilumisega oleks need pidanud ikka väga välja väänama. Aga see eest olen nüüd lisaks Mustangi sissesaamisele ka Cherosse sisse saamise guru :D
______ ____
[__|__|____|______
[__|__I_____[=]___[=]
( O_o_o_o_O )_) _O )_)
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”