Appikutse GAASITRASSIL.

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Suletud
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Appikutse GAASITRASSIL.

Postitus Postitas smurhv »

Tere,

Väike abipalve.
Nissan Patrol on põhjapeal kinni, ringtee ääres, gaasitrassil, maanteed mööda, veidike peale uut Luige viadukti... Vints raisk andis saba (tross tuli maha) ja pole muud kaasas kui tahvelarvuti, millega siis trükin siin. Ehk keegi saab tulla ja välja tõmmata tagurpid, paar meetrit. Tropid endal olemas, ainult juhti ja autot vaja. Olen tee äärest 10m

***
Viimati muutis smurhv, P Nov 03, 2013 10:41 am, muudetud 1 kord kokku.
Y61
#540 Mudmen
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Appikutse GAASITRASSIL.

Postitus Postitas smurhv »

Abi juba teel. Tänud abipakkujatele!
Y61
#540 Mudmen
Kreizi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 100
Liitunud: T Okt 01, 2013 10:25 pm
Asukoht: Kiili
Kontakt:

Re: Appikutse GAASITRASSIL.

Postitus Postitas Kreizi »

Kuna abivajaja oli mu kodu lähedal, siis pakkusin abi.
Paraku "natuke sikutamisest" ei tulnud midagi välja, kuna väike Chero mudas istuvat Patroli kohe mitte ei liigutanud. Tagasi tõmmates ei tulnud, edasi tõmmates ka ei läinud, vintsides ka mitte, Chero läks lihtsalt loha järele :)
Alles siis kui end sabapidi puu külge kinnitasin ja vintsisin, soostus see Patrol end liigutama ja ronis välja. Tegelikult selline mõte väga ei meeldinud, et mu masin sedasi kahest otsast pinges on, aga ei jäänud muud üle. Vintsimise ajal hoidsin hinge kinni, et kuskiltpoolt pulkasid lendama ei hakkaks - ei hakanud :)

Ühtlasin sain katsetada oma varustust, mis eile Knokest hankisin. Vihjeks võib öelda, et seal tehakse 4x4 meestele päris häid hindu.
'94 XJ Chero 4.0, 31"MT, vints, CB
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Appikutse GAASITRASSIL.

Postitus Postitas smurhv »

Tänud Insenerile vihjete eest ning Kreizile suure abi eest. Ka Kohila poolt oldi nõus tulema appi, seega tänud ka sinnapoole igatahes. Vints läheb hooldusesse ning harjutama peab kindlasti sõiduoskust.

Teema võib lukustada sellekskorraks.
Y61
#540 Mudmen
Kreizi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 100
Liitunud: T Okt 01, 2013 10:25 pm
Asukoht: Kiili
Kontakt:

Re: Appikutse GAASITRASSIL.

Postitus Postitas Kreizi »

Väga hea, et lihtsast juhtumist on saanud selline hariv teema, ei tasu midagi lukku panna enne kui kõigil asi selge :)

Ega tegelikult midagi hullu ei olnud jah, Patrolil peeglid paistsid ja uksed käisid täitsa lahti :)
Lihtsalt:
a) tegemist oli mu esimese vintsimisega, auto oli käes olnud alla nädala, seega polnud aimu tema täpsest seisust ja võimekusest;
b) korralikke puid oli vähe ja kaugel, võsa oli kõvasti;
c) varustust oli vähevõitu, pole jõudnud veel varuda;
'94 XJ Chero 4.0, 31"MT, vints, CB
Suletud

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”