Väljasikutamisi?

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Keska
Fitting 44"
Postitusi: 458
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:46 pm

Postitus Postitas Keska »

No ei olnud just palju mahti abivajajaid otsida aga näe- sattus lihtsalt ise teele risti ette. Nimelt Staadioni tn.-a Renaulti esinduse parklas oli önnetult parkijate vahel risti ja oma shlikkidega kinnisöidetud lumel ringi kaapimas suuremat sorti puksiirauto. Lint taha ja minuti pärast oli hädaline liikvel...:)
Take OFF! Mudas alates 1997...
GSM 50 38 301 keskaa@gmail.com
Kasutaja avatar
piloodihakatis
Off Roader Wannabe
Postitusi: 29
Liitunud: R Aug 03, 2007 10:35 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas piloodihakatis »

Täna lisandus siis üks saab ja Veiko Wariku baleeno :) kes mind pärast defekaga 1,5m lumehangest välja tõmbas :oops:
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heints »

36 tundi lume lükkamist selja taga.minu arvele jäi 5 rekkat kes lumepudrus ukerdasid sõiduautosid ei viitsind lugeda.lisaks traktor kes mäest alla ja aia otsa vajund. siinkohal vabandan lasnamäe inimeste ees kelle autode taha 1.5 m lume vaal tekkis aga nagu ma nägin on teil kõigil lumemelabidad olemas.nägin ka kuidas salvo kelguga lund kühveldati.. masinaks case695
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

lumi

Postitus Postitas metsik »

Sai eile võetud suund tallinn- põltsamaa mööda kruusateid.kohe lagedi taga sai 1volvo linnakas välja sikkutadud.järgmisena olin ise kraavi põhjas.40 minutit kaevasin ja kraapisin,sain sügavamale kraavi põhja.jäi üle tõmmata traati heinaküüni tiimile.mehad vist ootasid seda,pastakad ja arvutid nurka ja ollus oli 1.5 h pärast kohal. :hail ntuke prohvessionaalset lähenemist ja olin 4rattaga jälle maapeal.kiitus hannesele ja võrrimehele.(sõitsin kraavi nagu 26.õhtu soovitasite).edasi kuni põltsamaani veel 2 abistamist.heinaküüni poisid,pange rauad sooja,hakkan kohe tagasi kelgutama. :wave paar pilti tuleb ka kui koju jõuan
Viimati muutis metsik, R Mär 28, 2008 2:58 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

Postitus Postitas metsik »

Nii,jõudsimegi õnnelikult Tallinna ja nagu lubatud siit mõned pildid.
http://fotoalbum.ee/photos/metsik35/sets/410479
Kasutaja avatar
KimmoL
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 155
Liitunud: N Veebr 15, 2007 8:24 pm

Postitus Postitas KimmoL »

Täna sain ka mina kaasa aidata. Kodanik oli Otepää lähedal Harimäel püüdnud oma Golfi kitsal kõrvalteel ringi keerata, ei olnud näinud kus tee lõpeb ja kraav algab ja tulemusena külg ees kraavis. Ta oli ilmselt juba tükk aega seal kinni istunud, teel ei ole palju liiklust.

Noh, köis kinni ja kolme sekundi pärast oli ta jälle teel. Seda õnnelikku nägu oli hea näha. Jeep ruulib.
Kasutaja avatar
pandakaru
Off Roader Wannabe
Postitusi: 42
Liitunud: N Juun 28, 2007 3:55 pm

Postitus Postitas pandakaru »

Ei uskunud enne seda "lumekatsetust" et se "mikrotank" selleks suuteline on aga poritiivale võiks maalida kaks tärni väljasikutamiste eest (LX 300 ja Honda Civik) ning hulgalislt "puhtaks lükatud teed" mida mööda siis sõitma kahati.Lükkamine siis toimus ninapidi lumme seni kuni läbi sai.Karteri kaitse suht madalal ja tavalised autod said siis Panda jälgedes kenasti läbi.Igaljuhul oli se talve kõige lahedam päev.Nautisin täiel rinnal.PS keskmine kulu diislile selles möllus oli ikkagi 5,9l :D
JAN007
Fitting 38"
Postitusi: 217
Liitunud: K Juun 02, 2004 10:25 pm
Asukoht: Nuustaku

Postitus Postitas JAN007 »

Esmaspäeva hommikul tööle sõites helistasin töökaaslasele kelle talu minu trajektoori lähedale jäi, et kas saab ise Berlingoga välja, kinnitas, et saab ja kui nägin, et maanteelt tema suunas minev tee lahti on, ei hakanud vastu sõitma - see oli viga, varsti helistas, et ikka ei saa hakkama :-( Mina olin selleks ajaks juba kaugel..
Oma tõmbamiste skoori sain lahti aga Berlingoga millega peale kettide installimist tirisin lumisest parklast ühe 7mese bemmi teepeale. Üleüldse kulusid ketid Võru linna ja ümbruse liikluses marjaks ära.
Grand Vitara
Kasutaja avatar
keelutsoon
SUURED asjad
Postitusi: 446
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:28 pm
Asukoht: Tln-Tartu vahel
Kontakt:

Postitus Postitas keelutsoon »

see polnud eile küll seotud enam selle suure lumega, vaid lihtsalt kevadpehmusega...

vaid paari kilomeetri kaugusel asuv naaber, kes oma retona'ga metsa jäi, leidis kontakti kusagilt just 4x4 kaudu ja sai ta kohe ka välja tõmmatud.

selles mõttes meie list ikka asjalik ja vajalik.

kui keegi ka tabelit uuendaks...
raske lapsepõlv, rauast mänguasjad...
www.keelutsoon.ee
Kasutaja avatar
Panda
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: E Juul 23, 2007 4:40 pm
Asukoht: Jõelähtme, puhtam Ülgase
Kontakt:

Postitus Postitas Panda »

oeh............ vedas teil kõigil , et saite sellist talve ilma nautida. Ise istusin kuskil Horvaatias suure kevade käes. :(
4-Runner,UAZ 3303
Mudasõltlane alates 1999 sügissõidust.
Pandakaru 4x4
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

Kuna ilm hakkab kiskuma samasuguseks nagu oli see aasta märtsis,siis võiks vana teema ellu äratada.
Pole veel jõudnud küll kedagi välja tõmmata kuskilt ,aga päev veel noor ka.
Kasutaja avatar
Keska
Fitting 44"
Postitusi: 458
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:46 pm

Postitus Postitas Keska »

No ma sain eile õhtul juba käe (loe: vintsi) valgeks. Raplamaal Valgu kandis oli üks väike kastikas end sujuvalt kurvist väljapoole kõhtupidi kraavi parkinud. Mehed olid auto kõrval üsna nõutud. Ega midagi- ohutuled peale ning vints taha konksu otsa ning 5 minuti pärast olid mehed taas maantee peal tagasi. Lisaks ilmselgelt valele kiirusele oli ka auto rehvidel muster selline, et ma ei oleks nendega suvelgi hoovi pealt välja julgenud minna. Loodan, et nad ikka sihtkohta elusalt pärale jõudsid...
Take OFF! Mudas alates 1997...
GSM 50 38 301 keskaa@gmail.com
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Mina sikutasin hommikul oma naise bemmiga kraavist välja... :?
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

Postitus Postitas krunnn »

Päälinnas Laki tn. üks toyo universaal oli läbi piirde võssa libisend, sai hiluxiga sikutatud välja, aga sellega oleks ja parketimaastur ehk hakkama saanud.
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Postitus Postitas Külahull »

Sõitsin täna Paldiskisse ja südames suur tung kaasliiklejaid abistada ja nägin vähemalt 3 sõidukat kraavis, kuid juhte polnud :roll: . Omapäi ei taha ju ka teist aidata, pärast paneb veel pahaks. Saan aru kui ühel autol ei oleks juhti olnud, aga kõigil kolmel?
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”