O: Opel Frontera jäigad rummulukud

Vajad mingit varuosa või varustust maastikuautole, pole probleemi, pane kuulutus ja jää ootele

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

O: Opel Frontera jäigad rummulukud

Postitus Postitas v6sa »

Sihuke preparaat sai õuele veetud. Hetkel on ees automaadid, mis tunduvad ka toimivat. Aga kuna see ülemõõduline UTV enam teed ei näe, siis pole mu arvates mõtet neid lõhkuda, vaid realiseerida. Milleks on kõigepealt vaja kas käsitsi keeratavaid või veel parem, juba istelihasessekeeratud ja seejärel kinni keevitatud rummulukke. Et kui kellegi vedeleb sääraseid, siis palun lahkesti pakkuda.

Ühtlasi võib minult küsida toimivaid automaate:)

Ise liigun edelasektoris, aga kapid ju toimivad.

Moderaatorile rõõmuks mobiil ka: 5216899. Võib vastata, aga eelistan pakkumisi siia või meilile vosat@hot.ee
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Lateralus
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: P Veebr 25, 2018 8:16 pm

Re: O: Opel Frontera jäigad rummulukud

Postitus Postitas Lateralus »

Frontera B pealt nuuti istuvad plaadid ei või sinna sobida?
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O: Opel Frontera jäigad rummulukud

Postitus Postitas v6sa »

Hea küsimus. Kui keegi oskaks nuudi sobivust kinnitada, siis mulle sobiks küll.

Kuskandis need plaadid on?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Lateralus
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: P Veebr 25, 2018 8:16 pm

Re: O: Opel Frontera jäigad rummulukud

Postitus Postitas Lateralus »

v6sa kirjutas:Hea küsimus. Kui keegi oskaks nuudi sobivust kinnitada, siis mulle sobiks küll.

Kuskandis need plaadid on?
Asuvad Viljandis, katsun päeva peale maha keerata ning mõõte ja pildimaterjali toota.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O: Opel Frontera jäigad rummulukud

Postitus Postitas v6sa »

Väga hea. Olen neljapäeva õhtul ja reede hommikupoolikul sealkandis, katsun põkkumise plaani võtta. Pildimaterjali võib jagada meilile ka läbi Google Drive, ootan.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Ost”