O: Mazda B2500 esituled.

Vajad mingit varuosa või varustust maastikuautole, pole probleemi, pane kuulutus ja jää ootele

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

O: Mazda B2500 esituled.

Postitus Postitas v6sa »

Kuna ööd lähevad järjest pimedamaks, on aja praegused põlenud ja pleekinud seasilmad asisemate lühtrite vastu vahetada.

Ehk vedelevad kellelgi üleliigsed pruugitavad esituled 2005 aasta Mazda B2500 tarbeks. Teoorias võiks olla sama lühter 1998-2006 isenditel. Silma järgi ka Ford Rangeril, aga seda ma tegelikult ei tea. Kas keegi oskab kinnitada või ümber lükata seda väidet?

Klaasil võib olla mõni täke, aga peaks olema läbipaistvad, piimklaasiga mul juba on. Ning reflektorid ei tohi olla sajavatistega ära kärsatatud.

Asukoht võiks olla Tallinna ümbrus, aga Itella suudab need normaalselt pakituna elusalt kohale tuua. Omnivas pole väga kindel...

Palun pakkuda siia, PT või meili vosat@hot.ee peale. Moderaatorite jaoks ka telefon 5216899, aga sellele ma vastan ainult siis, kui saan.

Samuti võib soovitada normaalse hinna-kvaliteedi suhtega tarviktulesid. Originaale uuena osta ei raatsi. Edevaid LED-lühtreid ka ei soovi.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Ost”