O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Vajad mingit varuosa või varustust maastikuautole, pole probleemi, pane kuulutus ja jää ootele

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
h.v
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: R Jaan 29, 2010 5:06 pm

O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Postitus Postitas h.v »

Otsin ühele külamehe valmistatud traktorile radiaatorit. Asi näeb välja täpselt selline, peaks olema villise radikas (?).
Pilt

Kui kellegil on kogemust , millega villise radikat asendada saab, võib ka alternatiive pakkuda. Google kaudu kobades leidsin, et toyota hilux/4runner V6 mootori radikas ligikaudu samade mõõtude ja torude paigutusega
Pilt

Eelistatud on siiski esimesel pildil näidatud versioon, et ei peaks hakkama ümberehitusi tegema.

Henrik
kontakt PS
seps
Mudder
Postitusi: 82
Liitunud: P Jaan 12, 2014 9:23 am

Re: O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Postitus Postitas seps »

müüa uaz radiaator hind:30€.
tel:56915810.
h.v
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: R Jaan 29, 2010 5:06 pm

Re: O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Postitus Postitas h.v »

Tere. Kuna pikanäpumehed arvasid, et selle radika õige koht ei ole mitte minu aiatraktori küljes vaid hoopis mõne metallikokkuostu vasesulatusahjus siis on teema uuesti aktuaalne. Otsin toimivat UAZ jahutusradikat, alternatiivina jooniste järgi peaks sobima ka Toyota 4runner bensuka oma, kui kellegil on odavalt ära anda siis prooviksin, ehk ei ole ka metallivarase silmis nii väärtuslik. Või mõni kolmas umbes samade mõõtudega radikas, kui kellegil on ideid.
h.v
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: R Jaan 29, 2010 5:06 pm

Re: O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Postitus Postitas h.v »

Endiselt otsin ja olen välja googeldanud, et Jeepi 2,5 bensuka radikas on ka suht sarnane ja peaks sobima https://www.ebay.com/itm/JEEP-WRANGLER- ... 0831397542
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Postitus Postitas honkomees »

Mul ussitanud uazi radika asemel mosse radikas, oli riiulis uus seismas, vähe väikesemahuline on, kõvasti puseldes tükib keema minema aga tavasõitudes ok.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Uazz
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: P Sept 14, 2014 8:01 pm

Re: O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Postitus Postitas Uazz »

Tere.
Pakkuda uazi radiaator. Asub jõgevamaal . Hind 25.
Silf
Mudder
Postitusi: 50
Liitunud: E Okt 23, 2017 7:18 pm

Re: O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Postitus Postitas Silf »

Pakkuda 52x55 cm radikas augud samad pildi võin saata meilile
Kasutaja avatar
marek0988
Fitting 38"
Postitusi: 240
Liitunud: K Nov 25, 2015 6:22 pm

Re: O: UAZ radika (või alternatiiv?)

Postitus Postitas marek0988 »

Mu 2.5l 89a wrangleri oma nurgas tolmu kogumas.
Vasta

Mine “Ost”