O: Automaatkasti gulissi plaadi ja aju.

Vajad mingit varuosa või varustust maastikuautole, pole probleemi, pane kuulutus ja jää ootele

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
Cherokee89
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: K Nov 16, 2016 2:07 pm

O: Automaatkasti gulissi plaadi ja aju.

Postitus Postitas Cherokee89 »

Autoks siis Jeep grand cherokee 2.7 120 kw 2004 a.

Äkki kellegil on või teab kedagi kellel vedelevab sellised asjad riiulis või on matsu pannud auto parasjagu lammutamisel.
Oleks soov enda auto peal proovida gulissi plaati ja automaatkasti aju hilisema ostu sooviga, kui mingi nendest juppidest mu auto kasti toimetama paneks . Esialgu ei tormaks kohe ostma kuna ei ole justkui väga odavad jupid . Kes raatsib laenata siis minu poolt oleks 6pakk jaani õlut. Tuleks ise järgi juppidele ja tooks pärast tagasi või ostaks siis ära .

Ette tänades Egert.
Cherokee89
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: K Nov 16, 2016 2:07 pm

Re: O: Automaatkasti gulissi plaadi ja aju.

Postitus Postitas Cherokee89 »

Tel nr :56837741
Kasutaja avatar
rannamees
Rock Crawler
Postitusi: 692
Liitunud: L Okt 10, 2009 1:04 am
Asukoht: L-Virumaa

Re: O: Automaatkasti gulissi plaadi ja aju.

Postitus Postitas rannamees »

Cherokee89 kirjutas:Autoks siis Jeep grand cherokee 2.7 120 kw 2004 a.

Äkki kellegil on või teab kedagi kellel vedelevab sellised asjad riiulis või on matsu pannud auto parasjagu lammutamisel.
Oleks soov enda auto peal proovida gulissi plaati ja automaatkasti aju hilisema ostu sooviga, kui mingi nendest juppidest mu auto kasti toimetama paneks . Esialgu ei tormaks kohe ostma kuna ei ole justkui väga odavad jupid . Kes raatsib laenata siis minu poolt oleks 6pakk jaani õlut. Tuleks ise järgi juppidele ja tooks pärast tagasi või ostaks siis ära .

Ette tänades Egert.
Suhtle selle teema algatajaga:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=19&t=58522
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
----------------
GC WK 3,0
ex- WJ 4,7, Dakota 3,9; GC WJ 4,7; Frontera Sport; GC WJ 2,7
Vasta

Mine “Ost”