UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Käisid autoga välismaal ? Sõitsid ümber maailma ? Tahad sellest pikemalt kirjutada või pidevalt oma reisikirja uuendada ? See on just õige koht.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
garfield
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: R Veebr 02, 2007 11:12 am
Asukoht: Kassinurme metsas

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas garfield »

v6sa kirjutas:Hea, et plaani järgi läks. Ning aitäh huvitava kajastuse eest.

Nu, noormehed vingujad, võtke õppust :twisted: Kui TAHTA, siis SAAB 8)

Viimase lausega täiesti nõus.
Märkimisväärne reis ja huvitav kajastus.
Aitäh! :)
TI.
T.S.
offroadihuviline aastast 2006
Matkajad(150; 2007) kaardilugeja
Mudamiisu(456; 2008) kaardilugeja, vajadusel ka vints ja rool
Lisax: foto-catering-PR ja meedia :)
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas Martinsr »

Pidevalt isegi, sellel teemal silma peal hoidnud ja su kirjutatud ridasid huviga lugenud!



Müts maha !

Tere Tulemast Tagasi !!
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17299
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas Landy »

-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Tarmo247
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: P Dets 16, 2012 4:59 pm
Asukoht: Lõuna-Ameerika
Kontakt:

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas Tarmo247 »

Tore lugemine, mis kindlasti motiveerib ka teisi samalaadseid reise ette võtma.

"Kes midagi teha tahab, leiab alati võimaluse,
kes midagi teha ei taha, leiab alati põhjenduse"

Aga hiljem, kui suur reisiväsimus välja puhatud, ja veidi aega, siis oleks väga huvitav lugeda varustuse kohta:
Asjad, mis olid kaasas ja läks vaja,
Asjad, mis olid kaasas ja ei läinud vaja,
Ei olnud kaasas, aga oleks võinud kaasas olla.
Autoga Aafrikas ja Lõuna-Ameerikas 2011-2014, http://tarmotamming.blogspot.com
margus11
Rock Crawler
Postitusi: 652
Liitunud: E Apr 23, 2012 11:10 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas margus11 »

Arno jutt ikka õige!Venemaal on tõesti head inimesed ja mida kaugemale lähed,seda lahkemad ja sõbralikumad nad on.Paari nädala pärast saame seda ise jälle kogeda!
LC105, LC61
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Moderaatorile, kui nüüd olen kirjutanud sisuliselt 2 ühesugust kirja, siis palun avaldage viimane, arvasin et unustasin klõpsata sisesta, seepärast kirjutasin uue kirjatüki.
Arno.
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Kirjutasin pika kirjatüki teel varitsevatest ohtudest, minu möödalaskmistest jne. Kui neist teine lähipäevil välja ei ilmu, eks siis kirjutan uue.
Arno.
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Pikem kiri ei lähe lihtsalt läbi, kui tulete Hüüru veskisse, või kirjutate venewillis@gmail.com, siis vastan kõigile küsimustele.
Arno.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17299
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas Landy »

Postita kaheses osas, siis läheb kinldlasti üles.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Tere! Teen siis lühemalt, varustus sõltub marsruudist, minu soov oli läbida osa BAM trassi, hiljem plaanid muutusid ja nii oli toitu liialt palju, kummiriided, Bens 100, moskiidovõrgud, neid ei läinud tarvis. 2 tagavararatta asemel oleks võinud olla 1, jalgratast kah ei läinud tarvis, mind sõidutasid dziiperid linnades. Varustust oli liiast, seega jäi magamisruum kitsaks, kuid une sain täis. Piisanud oleks ühest väikesest gaasipriimusest, minul oli neid 2, üks suurem, lõunatasin kohvikutes. kauplustes on tegelikult kõike saada. Paaki sain solki, kuigi valisin suuremaid bens. jaamu, juhtus ka mõni väiksem. Põhiliselt tankisin bensiini Statoilis, Lukoilis või Rosneftis, Kaasanis trehvas üks pisem tankla ja ilmselt peale seda hakkas filter ummistuma, bens voolikud paisuma, üks neist isegi purunes.
Arno.
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Rääkida saan Uazikust, võtmekomplekt peaks arvestama autoga, minu vägev komplekt oli Uazikule liiast. Kvaliteetsed padrunid, lehtvõtmed silmustega( topelt), haamer, meisel, õlikorkide võti, voolikuga õlipudel õli lisamiseks kastidesse ja sildadesse. Paar simmerlingi tagavaraks, pirnid, rihmad, lõdvikute klambreid, suurt muud vaja ei olegi, Uaz poode ikka on, kuigi teedel Uazikuid eriti näha ei ole. UAZ bussidega, Buhankadega, nagu neid seal kutsutaks, on kindlasti parem reisida, ka teedel on neid hulganisti liikumas. Palju on teeremonti, ka föderaalmaanteedel, tolmu ümbersõitudel jagub, auke ei silu seal keegi. Ilma GPS,ita linnadest läbi sõita on raske, viitasid on vähe, linnast ümbersõidul samuti. GPS kaart eriti vana ei tohiks olla, kuna ehitatakse kiiresti ja palju. Mootori ja kabiini vaheline sein peaks olema korralikult isoleeritud, muidu saate ka radiaatori jahutusventilaatori kuuma kabiini - nagu mina.
Inimesed on sõbralikud, kuid esineda ei maksa, lolle leidub kõikjal. Poliitikast hoidusin, kuigi paar korda provotseeriti, reporterite poolt just.
Arno.
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Tere!
08.0kt. kell 19 00 näitan pilte ja jutustan oma Venemaa reisist Hüüru Veskis. Kes ei tea kuid on huvitatud - veski asub Hüürus, Paldiski mnt. 351, Harjumaa, Tallinna piirist piki Paldiski mnt. Keila suunas 7 km.
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Tere!
Mina ja Uazik oleme täie tervise juures, 8.oktoobriks välja kuulutatud Vladivostoki reisist muljetamine toimub kindlasti nimetatud ajal, minu käest on päritud, et kas peaks kohti broneerima. Usun et tung üritusele nii suur ka ei ole et ära ei mahu, kui aga tekib kohtade puudus, siis saame ürituse 15 min. jooksul ümber mängida Hüüru mõisa mis asub 100 m. kaugusel ja kus istekohti mitmesaja ümber.
Arno.
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Tere!
Teadmiseks neile, kes ei ole minu Vladivostoki- reisi veel unustanud - 06.10.2014.a. algusega 18 00 jutustan ja näitan reisifotosid Ravusraamatukogus Looduseomnibuss raames, 10.10.2014.a. kell 13 10 annan Mulgi konverentsil Mustlas mulkidele üle kogu reisi kaasa teinud Mulgi lipu. Juttu eriti ei pajata, minu etteaste vältab 10 minutit, kuid juba 15. nov. kell 11 00 räägin ja näitan fotosid pikemalt sealsamas Mustlas Käsitööaidas.
Arno.
UAZIK469
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: R Jaan 10, 2014 3:16 pm

Re: UAZ-iga Vladivostokki - 2014

Postitus Postitas UAZIK469 »

Hei, üle tüki aja, sain Jakutskist talvepilte, päris karm - 50 C , lisaks udu. Minu tuttav Jakutski rekkajuht Sergei kutsus teiseks juhiks reisile Magadani, ehk millalgi sõidan. Olen siin- seal reismuljeid jagamas käinud, päris suur huvi on, kõik ei saa ju nii pikka sõitu ise ette võtta. Uaziku konditsiooni viimisega alustan kevadel ja kui nad piire päris kinni ei pane, siis üritan veelkord Vene külalislahkust kasutada.
Arno.
Vasta

Mine “Reisikirjad ja pikemad jutustused”