Uskumatu päästeoperatsioon Männiku karjääris

Käisid autoga välismaal ? Sõitsid ümber maailma ? Tahad sellest pikemalt kirjutada või pidevalt oma reisikirja uuendada ? See on just õige koht.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

Kõlkar kirjutas:
malvekas kirjutas: Kui sama rada edasi läheb, siis tulevikus ehk enam ei vaadata põlastusega 4veoliste omanike. :twisted:
Sellele ideele võiks ju moded ise kaasa aidata. Kasvõi näiteks antud klipist teha üks kokkuvõte ja võtta ühendust liiklussaate STOP tegijatega. Ja mitte ainult antud klipiga väikest reklaami teha...vaid ka rääkida muudest toimetamistest ja abistamistest. Lisaks on ka veel autoajakirjad kus saaks ka sarnast reklaami teha.
Natukene arusaamatuks jääb, mis siin modedega pistmist on. Klipi saab kokku panna ikka see kellel on must materjal. Ja mis esialgne idee üldse on? Pakume TV3'le nende enda materjali? Kui teema piisavalt seksikas on siis Allan Muuk kõnnib paar lauda edasi ja võtab sahtlist kassetid musta materjaliga ning paneb saatesse. Kui on parematest asjadest rääkida siis ei pane. Nii lihtne siin antud juhul on.

Urmas

P.S. Palju õnne sellele geeniusele kes antud teema lingi Delfi kommentaariumi üles riputas. Mulle on alati meeldinud asjalike asju arutada tuhandete teismeliste valvsa pilgu all. Neid kommentaare lugedes tekib mul arusaam mida Natali selle siira tänuga mõtles. Heatahtlike inimesi on siin konnatiigis jäämas aina vähemaks..
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Kasutaja avatar
Kõlkar
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: E Nov 24, 2008 8:59 am
Asukoht: Klooga

Postitus Postitas Kõlkar »

Pigem pidasin silma seda, et see päästeoperatsioon on näiteks üks osa. Ja lisaks sellele valgustada ka muudes tegemistes ja toimetamistes 4x4 foorumit, et millega tegelenud mis plaanis just ürituste osas jne.
Kui vaja siis ronib ka CR-V :) Nii, et pole ta nii kehvake midagi :D
www.honda-club.ee
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

Ja lisaks sellele valgustada ka muudes tegemistes ja toimetamistes 4x4
Kuulaks siis sinu versiooni 4x4 tegemistest? Mida sa tahaksid rahvale rääkida?

edit: selleks, et sinust rääkitaks tuleb midagi teha ja lihtsaim varjant on lihtsalt aidata... igast võistlusesest on niikuinii olemas mingi meedia väljalase (nad teevad selllest copy paste) lihtsalt kysinus mida sa teinud oled?
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
marguso
Off Roader Wannabe
Postitusi: 34
Liitunud: P Okt 12, 2008 7:10 pm
Asukoht: Raplamaa-Tallinn

Postitus Postitas marguso »

Indrek kirjutas:Usun, et trahvi saamiseks kirjeldatud põhjusel (vastu puud sõitmine, kui keegi vigastada ei saanud) pole võimalik. Olen ise sõitnud autoga läbi jää ja ka vastu puud ning mõlemal korral on kasko jaoks politsei sündmuse fikseerinud ja mingeid trahve maksnud pole, sest kahju pole tekitatud ei inimestele ega teistele liiklejatele. Seega ju siis oli põhjust politseil ka trahvida, lihtsalt niisama ei trahvita küll kedagi.


Maik kirjutas:Põhjustaja ja kannataja saavad eesti politsei käest samamoodi trahvi , õnnetuse põhjustamise eest.

Alles hiljuti käis mul siin klient kes pani autoga otse puusse kaine peaga jne, keegi viga ei saanud ja trahv lajatati kaela nagu ei miskit.

Õige eesti värk ikka. :roll:
on küll võimalik saada. eriti praegusel rahakogumis kampaanial. ja kui palju vaidled lubab see seadus ka avarii põhjustamise eest load ära võtta. paraku see seadus ei ütle, et kannatajaks peab keegi teine olema. oled tekitanud materiaalse kahjuga õnnetuse võidakse (ja trahvitaksegi) trahvida. ja mis siis, et materiaalse kahju oled tekitanud endale. paraku seadusandja pole öelnud, et peab olema teisele või kolmandale isikule kahju tekitatud. sama kehavigastustega. on natuke ebaeetiline ja loomuvastane käitumine, aga....... :twisted:
suzuki Kingquad. Polnud paha pill. YamahaGrizzly 700. Hea asi. Mulle meeldib.
Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

tai kirjutas:Esimesed vidiud on juba internetis

http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/5510- ... IDEO!.aspx
huvitav küll
aga mine ei näe vidiuid :shock:
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ax »

Siinkohal KÕLKARILE: Kas Honda liivakastis kitsas? Aga OK kui Jancoy juure lähed anna teada võin meite tegemistest sind valgustada!
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
Kõlkar
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: E Nov 24, 2008 8:59 am
Asukoht: Klooga

Postitus Postitas Kõlkar »

Ax kirjutas:Siinkohal KÕLKARILE: Kas Honda liivakastis kitsas? Aga OK kui Jancoy juure lähed anna teada võin meite tegemistest sind valgustada!
Tundub, et ei jõudnud osadele minu mõte päris koju. Mõte oli selles, et pidevalt ma olen lugenud ja kuulnud, et oh seda häda . Kuskil keegi jeebu vend kündis jälle kellegi põllu ülesse- küll kuskilt trepist poodi tahetud sõita jpm. Vähemalt mõningatest lausetest siin foorumis on jäänud mulje, et siinsed 4x4 inimesed tunnevad muret enda maine pärast sama palju, kui seda BMW klubis tuntakse rollnokkade pärast, kes päevast päeva ilutsevad meil krimi uudistes.
Seega lihtsalt pakkusin idee teile...tänu millele saaksite enda mainet tõsta võis siis vähemalt hoida. Ja valgustada kaasmaalasi enda tegemistega jne. Et mitte teist kui siinsetest 4x4 foorumi liikmetest ei peetaks sellisel moel lugu nagu nendest kes käivad kaupluste uste taga või siis rüüstamas kellegi kapsapeenraid.

Loodan, et nüüd jõudis nendele, kellele see idee siiani ei olnud veel koju saabunud...ka lõpuks pärale.

Terv: Kõlkar
Kui vaja siis ronib ka CR-V :) Nii, et pole ta nii kehvake midagi :D
www.honda-club.ee
Kasutaja avatar
paevaline
Fitting 38"
Postitusi: 347
Liitunud: T Mär 21, 2006 6:21 am
Asukoht: Made in U.S.S.R.

Postitus Postitas paevaline »

tai kirjutas:
Ja lisaks sellele valgustada ka muudes tegemistes ja toimetamistes 4x4
Kuulaks siis sinu versiooni 4x4 tegemistest? Mida sa tahaksid rahvale rääkida?

edit: selleks, et sinust rääkitaks tuleb midagi teha ja lihtsaim varjant on lihtsalt aidata... igast võistlusesest on niikuinii olemas mingi meedia väljalase (nad teevad selllest copy paste) lihtsalt kysinus mida sa teinud oled?
Meenub näiteks üks aia parandamise talgud, mille käigus taastati kellegi poolt maha sõidetud tara.
kõlkari idee on selles suhtes hea, et saaks just ehk nati lihvida seda maasturi omanike stamp-kuulsust, et oleme kurjad, vastikud, egoistid ning sõidame kõikidest üle
:wink:
Tükike Gruusiat Pärnus
www.kolhethi.ee
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

Soh rahvas pestud kustud kammitud. Saun nagu ikka üks mees sai ka peaaegu n...ku aga teised jäid pärisilma. Inseeneer sai oma õlled! Lõpp hea kõik hea nüüd landy talvesõidule... hõissa!
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

Kõige kainemal mehel mõõdeti promilli kaks. Viga sai parandatud kiiresti naabersauna teismelistelt paki suitsu vastu kaubeldud kaheksakümnekraadise viinaga. Kohe peaks saabuma transport, et viia kõik need joodikud eelpool maintud sihtkohta. Hetke peatuspaik inseneri põld. Wtf?

Side lõpp:
Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

Rindeteated järgmised: viimane kord olla Taid nähtud Inseneri juures lootose asendis kerra keeratult. Talvepäevadele ta ei jõudnud, samuti jäi maha Pets. Läksid siis vapralt TT, Inseneer, minu auväärt isik ja tundmatuks-jääda-sooviv-abistaja.

Vaatamata korduvatele katsetele võim haarata ja Inseneer vähemalt ajutiseltki LandRover'i tsaariks nimetada, bareeris Landy, kes end mingil seni tuvastamata põhjusel terve päev kapteniks kutsus, kõik meie haledad katsed. Kuna oli teine päev, siis kõik oli hirmus naljakas - vähemalt meie jaoks. Aeg ajalt käisid kohusetundlikud lapsevanemad meie auto sisu (täpsemalt tagumist istet ja selle residente) oma võsukestele hoiatava näitena presenteerimas. Asutasime ka oma Lõdvikute "meeskonna" raadio, mis levis CB kanalil neli ja oli segu halvast joodikuhuumorist, korduvatest võimuhaaramisekatsetest ja aeg-ajalt ka äärmiselt halvast laulujorinast.

Kuna äkitselt tabas mind kohusetunne, siis olin sunnitud oma kondid päälinna tagasi vedama. Ei pea siinkohal mainima kuivõrd "õnnelik" oli autojuht, et mu asukoht vahepeal 100km muutunud oli, aga noh - joodikute värk. Minust jäid maha Inseneer, tundmatuks-jääda-sooviv-abistaja ja TT, kes oli asunud vahepeal autoroolis veedetud kaineid tunde kiirelt õllega kompenseerima. Viimane plaan oli neil korraldada Järvakandi kohalikes meelelahutusasutustes üks tõsine ellujäämiskursus.

Veel niipalju talvepäevadele eelnevatest sündmustest, et mingil praegu arusaamatul, aga sel hetkel äärmiselt loogilisel põhjusel, teavad Ringteel liigelnud Honda ja mõne möödunud rekka juhid Milline näeb Tai välja sealt kus rannas tavaliselt päike ei hakka. Samuti on nad saanud äärmiselt pika ja hariva raadioloengu osaliseks, mis on Jeep ja mis on LandRover ning miks neid kahte ei tohi segamini ajada. Minu sõnavarasse tuli igatahes uus sõna - discoliputamine :bshake

40 tundi tiksus täis.
Side lõpp!
Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Vasta

Mine “Reisikirjad ja pikemad jutustused”