Daihatsu Rocky 2,8 td

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
tigu
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: R Nov 25, 2005 2:53 pm
Asukoht: Pärnumaa

Daihatsu Rocky 2,8 td

Postitus Postitas tigu »

Igasugune inff sellise sõiduki aadressil on tere tulnud (milline on vastupidavus, millised on varuosade hinnad ja kättesaadavus jne.).
Omal selline plaan küpsemas et soetaks just sellise maasturi. Aga seda nn. "How know" kuidagi vähe võitu. Tundub et oma kere kohta omab see liikur üsnagi võimekat mootorit. Nii et, kel selle sõidukiga kogemused olemas, siis andke aga tuld.
Tänud ette! :D
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
tigu
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: R Nov 25, 2005 2:53 pm
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas tigu »

mul nagu välismaa keelega raskusi. Ehk leidub ka mõni kohaliku keele viljeleja, kes on omanud või omab praegugi sellist liiikurit. Igal juhul tänud sulle landy. :?: :?: :?: :?: :?:
Kasutaja avatar
10-4
Mudder
Postitusi: 90
Liitunud: N Sept 07, 2006 3:40 pm
Asukoht: Depoo vastas, helipuldis, laval või mudas.
Kontakt:

Postitus Postitas 10-4 »

tigu kirjutas:mul nagu välismaa keelega raskusi. Ehk leidub ka mõni kohaliku keele viljeleja, kes on omanud või omab praegugi sellist liiikurit. Igal juhul tänud sulle landy. :?: :?: :?: :?: :?:
Oman selle aasta märtsist sellist isendit. SWB kere ja tean kahte inimest veel kellel on LWB kelle mahitusel ma oma otsuse ka langetasin. Ise olen nagu VÄGA rahul kui muidugi jätta välja see, et 31" ratastega meestega metsas käies peab,praegu veel, kohe metsapiiril köie ette raua ümber mässima (kliirens nati viletsavõitu minu pisikesel ja ratas häbiväärselt väike) :(
Aga oodake küll algab aega, kui ka mina saan iseseisvalt hakkama :twisted:

Muidu igati tubli tükk. Küttekulu on täiesti normi piires ja tõmps on igati normaalne. Varuosad on kah siiamaani kätte saadud.

Julgen hetkeseisuga seega igati soovitada.

P.S. kuluaaridest olen kuulnud, et eelmine omanik kahetseb natuke tagantjärgi Rocky mahamüümist. 8)
Ten-Four, Over And Out!
__________________________
alates 06 Turist Bully ja 07/08/09 Turist Black/Red Rokit tross,rumm ja kompass
SMS07 TR1 "Red Rokit" vintsmänn ja navigaator.
ATV-ga Nõrkemiseni 2009 III koht.
Hetkel haige - veab vaid üks ratas :p
Projekt Rocky F73 uueks - 2009-...
kalle
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: K Nov 22, 2006 2:26 pm

Daihatsu Rocky

Postitus Postitas kalle »

Kas keegi omab infot, kust võib leida Daihatsu Rocky 1986.a. mudeli F70 (2,8D) vahekasti või selle hammasrattaid. Väidetavalt olla Daihatsu olnud Toyota emafirma. Järsku on Rocky ja LandCruisery vahekastid sarnased?

Ette tänades!
Kalle
raba1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 32
Liitunud: K Jaan 17, 2007 12:39 pm
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas raba1 »

Maanteel jama mujal enam-vähem.
Dimka09
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: R Sept 30, 2011 8:19 am

Re: Daihatsu Rocky 2,8 td

Postitus Postitas Dimka09 »

mu8l olemas Daihatsu Rocky mootoriga probleem,kui saate andke abi leida uus (kasutatud ) mootor
Jõmm
Mudder
Postitusi: 77
Liitunud: E Dets 08, 2008 7:51 pm

Re: Daihatsu Rocky 2,8 td

Postitus Postitas Jõmm »

Kui mujalt ei leia, siis üks variant oleks inglismaalt. Tuttav tegeleb seal varuosade ja autode eestisse saatmisega. Mina sain seal tema kaudu Rocky käigukasti koos vahekastiga odavamalt kui eestist. See isend mille pealt ma kasti sain sellele jäi mootor täitsa alles, see oli Rocky 4-Track 2,8 td 87´a. Uuri välja kui sulle see mootor sobib, siis äkki saad sealt abi.
Tuttava meil : ats.jarvesaar@gmail.com
Vasta

Mine “Daihatsu”