mure rockyga.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Jõmm
Mudder
Postitusi: 77
Liitunud: E Dets 08, 2008 7:51 pm

mure rockyga.

Postitus Postitas Jõmm »

Tervist: andke rumalale nõu, kuidas teha kindlaks kas turbo töötab. Tegemist Daihatsu rockyka 2,8td 87a.probleem siis selles ,et minek puudub täielikult.Pole ühtegi isendit võrdluseks proovida saanud, võibolla peapki selline olema. :oops: Kuid väike kahtlus mul siiski on kuna tuttava 1,8 vabalthingav Berlingo kiirendab umbes sama hästi(halvasti).
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: mure rockyga.

Postitus Postitas uputaja »

Turbo tööst saad alles täieliku aimu siis, kui rõhu ära mõõdad. NB- rõhku peab mõõtma koormuse all töötava mootoriga. seistes paarutamisega ei saa õiget näitu.

Ja prelingoga kiirendabki mööda, sest tegemist on ürgaegse diisliga.

PS: Kus kandis muidu asud?
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Jõmm
Mudder
Postitusi: 77
Liitunud: E Dets 08, 2008 7:51 pm

Re: mure rockyga.

Postitus Postitas Jõmm »

Igasugu mõõtmiste tegemiseks isklikult vahendid puuduvad.Tegelikult olekski kõige lihtsam esialgu teadjamal mehel sõita proovida, aga Kuusalu metsad on pagana kaugel. Ise asun Häädemeestel.Aga on kellegil äkki aimu kas Pärnu kandis pole mõnd rocky teadlast :D
Kasutaja avatar
psyhhonaut
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 132
Liitunud: R Mai 27, 2011 10:24 pm
Asukoht: tartu

Re: mure rockyga.

Postitus Postitas psyhhonaut »

Mina enda Rocky alusel võin öelda et ei pea see auto olema uimane, minu oma suht ergas, keerasin veel kütet ka peale ja asi veel parem. olid veel isegi tehase plommid pumbal peal ja minu oma on 85a.
Mida vähem teid seda parem :)
Daihatsu Rocky 2,8td
Nissan Patrol 3.0 Y61 long
Jõmm
Mudder
Postitusi: 77
Liitunud: E Dets 08, 2008 7:51 pm

Re: mure rockyga.

Postitus Postitas Jõmm »

See on jube vana teema ja masin ammu omaniku vahetand. Minul oli viga tegelikult väga lihtne, nimelt oli gaasi tross kas venind või järgi andnud ja ei keerand pumbapealt päris põhja.
Vasta

Mine “Daihatsu”