K: Daihatsu Wildcat tüüpvead

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
-Kaido-
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: P Aug 15, 2010 10:14 am

K: Daihatsu Wildcat tüüpvead

Postitus Postitas -Kaido- »

Pakuti mulle siis sellist isendit ostmiseks. Käisin sõitmas kah, tundus täitsa hea, aga kuna ma midagi nendest ei jaga, siis mida peaksin just sellel isendil silmas pidama. Mootoriks on vabalthingav 2.8 diisel. Märkasin, et kõrgsurvepump ja kkasti poolne vända simmer lekivad, palju need maksta võiksid ja kas saab Eestist kuskilt poest tellida või pean ise välismaalt otsima?

Ja siis üks üldisem küsimus kah otsa, masinal pole oma 4 aastat ülevaatust olnud, kas pean enne ümber registreerimist ette näitama arki onudele või saan ostu-müügikaga kah hakkama?


Ette tänades,
Kaido.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

Enne kui otsustad, äkki pakub huvi? http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=28420&highlight=
P.S igapäevaselt kasutuses ja kõik ÜV-d ja kindlustused kehtivad :D
Kasutaja avatar
Taivo
Rock Crawler
Postitusi: 763
Liitunud: L Juul 04, 2009 1:30 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Taivo »

Kui ülevaatust ei ole, siis tuleb ette näidata- kas viid ise kohale ARK juurde, või kutsud onu kohale enda juurde! Mõned aastad tagasi viljandimaal maksis see väljakutse 250 eeku mu meelest...Küsi oma kohalikust ARK kontorist enne täpselt järgi, kui ostuks peaks minema.
Kasutaja avatar
Vas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: P Jaan 07, 2007 7:58 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Vas »

Vähemalt eelmisel aastal teatas ARK, et kohale nn. koju enam autot vaatama ei tulda.

Erandid olid minu mäletamist mööda haagiste ülevaatamisel.
Toyota Land Cruiser HJ 61
-Kaido-
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: P Aug 15, 2010 10:14 am

Postitus Postitas -Kaido- »

Ok, tänud. Masin jäi hetkel veel ostmata kuna mootor on hõre. Tahakski teada palju uued hülsid, kolvirõngad ja saaled sellele isendile maksta võiks? Vahepeal mõtlesin üldse mõne teise jaapanlase mootorit peale istutada, aga üks tuttav kes asjaga tegeleb ütles, et see üsna raske ja mõttetu ettevõtmine.
Ega muidu Daihatsule vist varuosi üsna raske leida ja uued on ikka päris kirve hinnaga?
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

-Kaido- kirjutas:Ok, tänud. Masin jäi hetkel veel ostmata kuna mootor on hõre. Tahakski teada palju uued hülsid, kolvirõngad ja saaled sellele isendile maksta võiks? Vahepeal mõtlesin üldse mõne teise jaapanlase mootorit peale istutada, aga üks tuttav kes asjaga tegeleb ütles, et see üsna raske ja mõttetu ettevõtmine.
Ega muidu Daihatsule vist varuosi üsna raske leida ja uued on ikka päris kirve hinnaga?
Kas mitte Daihatsu ei ühti paljuski Toyotaga?
-Kaido-
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: P Aug 15, 2010 10:14 am

Postitus Postitas -Kaido- »

TiitR kirjutas:
-Kaido- kirjutas:Ok, tänud. Masin jäi hetkel veel ostmata kuna mootor on hõre. Tahakski teada palju uued hülsid, kolvirõngad ja saaled sellele isendile maksta võiks? Vahepeal mõtlesin üldse mõne teise jaapanlase mootorit peale istutada, aga üks tuttav kes asjaga tegeleb ütles, et see üsna raske ja mõttetu ettevõtmine.
Ega muidu Daihatsule vist varuosi üsna raske leida ja uued on ikka päris kirve hinnaga?
Kas mitte Daihatsu ei ühti paljuski Toyotaga?
Uurisin kõik tartu poed läbi, daihatsu juppe pole kuskil... Aga äkki keegi oskab öelda, kas mõni teine mootor kah talle peale istub, ntx tõesti Toyota või Mitsubishi?
Kasutaja avatar
toi
Rock Crawler
Postitusi: 517
Liitunud: R Okt 02, 2009 10:06 am
Asukoht: Tallinn ja Viljandi

Postitus Postitas toi »

Kardan et teised mootorid ei sobi aga mis selles autos nii erilist on et katkise mootoriga osta tasub. Remont ei tule mitte odav.Mis puutub sarnasusse toyotaga siis mina ei ole leidnud muud ühist kui termostaat ja rooli nuut.
-Kaido-
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: P Aug 15, 2010 10:14 am

Postitus Postitas -Kaido- »

toi kirjutas:Kardan et teised mootorid ei sobi aga mis selles autos nii erilist on et katkise mootoriga osta tasub. Remont ei tule mitte odav.Mis puutub sarnasusse toyotaga siis mina ei ole leidnud muud ühist kui termostaat ja rooli nuut.
Ok, aitäh. Ma saaks selle masina väga odavalt lihtsalt. Tal on all uus vahekast ja muid pudinaid kõvasti vahetatud, mootorile tehti kah kap remont 100k tagasi, aga mai tea mis omanik temaga tegi et mootor hõre. All on mangelsi veljed, uuelähedased rehvid. Sõitsin, kõik oli suht-koht ideaalne va mootor.
Kasutaja avatar
toi
Rock Crawler
Postitusi: 517
Liitunud: R Okt 02, 2009 10:06 am
Asukoht: Tallinn ja Viljandi

Postitus Postitas toi »

Vaata sellise lehe pealt nagu www. eparts.ee. Seal oli nii saalesi kui rõngaid. Küsida võid veel Taketist ja Japkorist. Mis aasta autoga tegu on
-Kaido-
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: P Aug 15, 2010 10:14 am

Postitus Postitas -Kaido- »

toi kirjutas:Vaata sellise lehe pealt nagu www. eparts.ee. Seal oli nii saalesi kui rõngaid. Küsida võid veel Taketist ja Japkorist. Mis aasta autoga tegu on
Aastaks 87. Aga no uurin veel hindasid ja saadavust, kui tõesti väga raske leida või meeletult kallid, eks siis matan selle masina ostu mõtted maha. Aga suurimad tänud poodide soovituste eest!
Vasta

Mine “Daihatsu”