Niva projekt(Guntsik) Teema lukku,auto müüdud !!!

Ehitad autot ja tahad oma tegevust jagada ? see on see koht, kus eputada, rääkida ning respecti koguda.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
toi
Rock Crawler
Postitusi: 517
Liitunud: R Okt 02, 2009 10:06 am
Asukoht: Tallinn ja Viljandi

Re: Niva projekt(Guntsik)

Postitus Postitas toi »

Ärge seda Nivat nüüd nii maha ka tehke. Ega see Uazik ka kuskilt otsast parem ei ole, laguneb nagu vanamees. Aga kuskilt peab ju alustama ja pisiku sisse saama. Ei ole ju nii et ostad kohe a´la 5000 euroga talasildadega toyotsi ja lähed tr3 sõitma. Eks süües kasvab isu ja kunagi muretseb iga pisikuga nakatanud kodanik talasildadega isendi, nagu ka mina :D
Minugi Niva lagunes korralikult ja vahel lausa absurdsetes kohtades aga mingeid miljoneid ma küll sisse ei ladunud. Patrol nõuab seda va krabisevat küll oluliselt rohem.(patroli geneka raha eest saab nivale komplekse mootori koos kastiga ja hea õnne korral antakse tagasild ka kaasa)
Nissan Patrol Y60 2,8 td
Nissan Patrol 160 3,3 td
guntsik87
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: T Apr 19, 2011 5:55 pm

Re: Niva projekt(Guntsik)

Postitus Postitas guntsik87 »

Pilt jäigi kinni kurivaim :lol:
Jeep Grand Cherokee 2008
Niva 1995
Land Rover Range Rover 2008
Nissan Navara 2000
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: Niva projekt(Guntsik)

Postitus Postitas poiss »

Mulle meeldib niva kuju. On olnud juhus aidata ehitada niva kahekohaliseks putukaks. Taga oli kast ja all 12cm laiaks tehtud rafi veljed vormeli vihmakatel. Puhas asfaldi pill. Kahjuks pole fotot millega eputada. Aga teostus oli tubli 5+. Auto oli sile ja kena kuni sellega töökoja seina kihutasin :oops: .
Metsakaga meeldis mulle sõita talvel. Kui traktor oli lükanud külavahe teele 1,5 meetrised vallid ja tee laius oli ca 1,2 niva laiust. 30-40 km tunnis õrnalt esirattaga valli ja kohe oligi nina vastupidises suunas. Niisama poleks ma nii kitsastes oludes autot ringi saanud. :D
Aga kes tahab võib vastu vaielda, kuid sellisest tõstest pole niva puhul eriti kasu. Stock niva hea rehviga tuleb sinu oma sabas nagu haagis järele. Jah tagasillas võiks ikka kemppi ka olla. Kokkuvõtteks, miks ajada sillad- jooksud viimasele vindile kui saab haugata jupikesi tiibadest. Tuleks vist kordades odavam tehnika arvelt.

Kui peaksin veelkord nivast enesele liikuri tegema, ei kordaks ma oma tehtud vigu. Nivaga mängimine annab sulle väga hea kogemuste pagasi edaspidiseks. Aga ka ilusad ja head mänguasjad lähevad ükskord katki!

Jõudu- jaksu.
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Niva projekt(Guntsik)

Postitus Postitas Landy »

Nivast on jää nud kolm head mälestust:
*Võimas longiküte
*Väikeauto kohta üüratult suur pakiruum
*Paljude maasturistega võrreldes väga hea tagasilla käik
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
guntsik87
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: T Apr 19, 2011 5:55 pm

Re: Niva projekt(Guntsik)

Postitus Postitas guntsik87 »

Heihoo.Head Jaani kõigile.Tuli selline uitmõte niva turgu lükata,aga esialgu teeks väiksema ringi küsitluse,kas kellelgi oleks huvi masina vastu ja võib pakkuda oma hinnanägemust asjast.Võib rääkida ps või +37258191336
Jeep Grand Cherokee 2008
Niva 1995
Land Rover Range Rover 2008
Nissan Navara 2000
Suletud

Mine “Ehitame autot e eputa tehtuga / Build threads and show offs”