Seljakoti lugu (MB Sprinter 4x4)

Ehitad autot ja tahad oma tegevust jagada ? see on see koht, kus eputada, rääkida ning respecti koguda.

Moderaator: Moderators

UZIS
Mudder
Postitusi: 87
Liitunud: K Veebr 13, 2008 2:58 pm

Postitus Postitas UZIS »

http://www.matkaauto.com/index.php?opti ... &Itemid=27
Antud link on vast õigem koht selle teema arutamiseks
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

UZIS kirjutas:http://www.matkaauto.com/index.php?opti ... &Itemid=27
Antud link on vast õigem koht selle teema arutamiseks
siis nagu miks? siin ei tohi või?
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

hulkur kirjutas:
UZIS kirjutas:http://www.matkaauto.com/index.php?opti ... &Itemid=27
Antud link on vast õigem koht selle teema arutamiseks
siis nagu miks? siin ei tohi või?
ei tohi jah! uzis keelas just ära ju. :)
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

Ei tohi jah, hakkad siin pajatama praepannidest ja küpsetusahjudest ja sellest, kuidas sooja vett teha :lol: :lol: :lol:

Plaanisin ise ka kunagi sarnast projekti aga ... nüüd on transiti põhjal kolakas, kuhu peaks veel panema mudarehvid ja vintsi ette aretama :lol:
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

Okei. Korrigeerisin natuke oma ilumeelt. Kõige hullem ei olegi.
Pilt

Samas oleks illgelt popp kui mõni meie klaasplasti valaja suudaks teha sarnase "boxi" Nagu Westfalia "James Cookil"

Lisaks jäid Westfalia kodukalt silma geniaalsed voodilahendused Sven Hedinil ja James Cookil
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

ülemise voodiga on mul plaanis midagi sellist:

Pilt
UZIS
Mudder
Postitusi: 87
Liitunud: K Veebr 13, 2008 2:58 pm

Postitus Postitas UZIS »

TO: TRC UZIS ei keelanud midagi ära. Minu pärast rääkige siin foorumis kasvõi vanadest pükstest, kuid imelik on see, et kui keegi teine oleks siin hakanud oma WRC ehitama mis on ka 4x4 siis oleks kisa taevani.
Soovitasin antud linki lihtsalt heast tahtest, paljud seda linki ei tea, ning seal on taolisi projekte juba ennegi ehitatud ja ehitatakse praegugi. Antud lehelt võid saada matkaautudest vähe paremat tagasisidet kui mudakollide foorumist. Kuna isegi olen matkaauto fänn siis teretulemast "klubisse".
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

No uurisin seda linki. Aga no ei ole mul usku foorumitesse mida omavad samal alal ärihuve omavad ettevõtted, ei ole... Ja tegelikult ka, ma ei leidnud sealt kahjuks mitte ühtegi mõistlikku nõuannet, mida ma poleks juba teadnud või ise netist välja kaevanud... ja no andke andeks, kui inimesed nagu tõsimeeli arutavad tavalise laiatarbe toakonditsioneeri paigaldust matkaautosse, see ei veena väga...

ARK saaga sai kah oma järje. Tänud Kaljule heade nõuannete eest! :hail

andres
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

hulkur kirjutas:No uurisin seda linki. Aga no ei ole mul usku foorumitesse mida omavad samal alal ärihuve omavad ettevõtted, ei ole... Ja tegelikult ka, ma ei leidnud sealt kahjuks mitte ühtegi mõistlikku nõuannet, mida ma poleks juba teadnud või ise netist välja kaevanud... ja no andke andeks, kui inimesed nagu tõsimeeli arutavad tavalise laiatarbe toakonditsioneeri paigaldust matkaautosse, see ei veena väga...

ARK saaga sai kah oma järje. Tänud Kaljule heade nõuannete eest! :hail

andres
No ega siit pole kah veel tulnud ju ühtki nõuannet auto osas, mida sa ise poleks juba ette ära mõelnud või välja uurinud :)
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

No siinsel seltskonnal on mõningast tõestatud potentsiaali vähemalt, kui asi auto kõhu alla jõuab.... :lol:
LoJack
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: N Okt 23, 2008 7:16 pm
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LoJack »

hulkur kirjutas:No siinsel seltskonnal on mõningast tõestatud potentsiaali vähemalt, kui asi auto kõhu alla jõuab.... :lol:
Ma arvan,et karja peale on vägagi võimas potentsiaal. Kambavaim eelkõige! :wink:
hulkur kirjutas:ARK saaga sai kah oma järje. Tänud Kaljule heade nõuannete eest! :hail
:oops:
Ähh, ole nüüd. Eks sa aita kedagi meist kui abi vaja ja teemat tunned.

/Kalju
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

UZIS kirjutas:TO: TRC UZIS ei keelanud midagi ära. Minu pärast rääkige siin foorumis kasvõi vanadest pükstest, kuid imelik on see, et kui keegi teine oleks siin hakanud oma WRC ehitama mis on ka 4x4 siis oleks kisa taevani.
Lõvi on alati võrdsem.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
D-90
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 142
Liitunud: L Veebr 04, 2006 5:03 pm

Postitus Postitas D-90 »

Mõned aastad tagasi, ehitasin säärase kõikide mugavustega pick-up seljakotti kastika jaoks.
http://picasaweb.google.com/merehuvilin ... directlink
Algselt oli mõeldud jaapani kastikatele – hiljem ehitasin ümber Defenderile parajaks.
Ehitus kestis intensiivselt umbes 1 aasta, enamuse tööst tegin ise, ja lõpus tekkis väike siiber ka :puke: mis kadus ära kui reisima hakkasin. :bg
Camperi varustus on põhjendamatult kallis (umbes nagu paadi oma) nii, et kui võimalust ja tahtmist on – improviiseeri. Ei pea kõik jubinad tingimata camperi omad olema.
Katuse suhtes on asi kindlasti individuaalne – kes millest on nõus loobuma. Tõstetava katuse kõige suuremad minused on müra ja soojapidavus (magad nagu telgis). Eeelisteks jällegi võimalus mahtuda igal poolt läbi, ning panna katusele midagi suuremat - paat, kanuu jne. - ja mahtuda ikkagi veel paljudesse kohtadesse (näiteks laeva odavama piletiga). Kõrge katus on soe, vaikne ja mugav, kuid puudused sõna otseses mõttes silmnähtavad, eriti maastikule, metsa ja mägedesse pürgival puhkajal. Ei kujuta ette, kuidas näiteks sellise torniga saaks kuskil metsas liikuda http://picasaweb.google.com/lh/photo/2L ... directlink
Selline reisimise viis on väga südamelähedane - ila juba voolab. :driving
Andres Palotu, team D-90, TR-2, , juht, Baltic Sea Cup 2006-I , ASMV 2007-I, Ladoga 2007- IV, Ladoga 2008-II.
alar66
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: E Aug 25, 2008 9:30 pm
Asukoht: harjumaa

Seljakott

Postitus Postitas alar66 »

Oodates huviga uusi saavutusi küsiks kas 4x4 sprinter sattus juhuslikult ?Ise juba aastaid liigun suvel sprinter 312-ga igati mõnus sõiduvahend.Mul kül tagadifri lukk olemas kuid arvan et maanterehvidega pole vahet,võibolla liigne kaal se 4x4.Iga kilo arvel,autoelamu kaal küündib 2700 kg-ni.(ilma reisijateta).Mägedes kohe tunda et võiks rohkem kw olla.Edu ehitamisel ja ehk kunagi õnnestub piiluda seda isendit.Kus kandis projekt realiseerub? Kõik küsimused sprinteri kohta,olen teda kõikjalt näppind! 5276606
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

No päris juhuslikult ei sattunud. Kuna üks kindel nõudmine oli just nimelt 4x4, siis ega sobivas suuruses ülemäära muid masinaid 4-veolistena võtta polegi, või kui, siis on need veel eksootilisemad kui Sprinteri 4x4.

Hetkel siis auto ajutiselt kabrio ja käsil katuse sobitamine-paigaldamine...

Pilt
Vasta

Mine “Ehitame autot e eputa tehtuga / Build threads and show offs”