V: kaater.

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Kui nüüd täna-homme siia kaatri väidetavalt omanikult kod. Tollboy-lt mingit adekvaatset selgitust ellpool tõstatatud küsimustele ei tule, siis lendab see jama täiega IC-sse.
Tollboy

Postitus Postitas Tollboy »

Kas midagi sellist sobib:Kuna tegelen väikelaevade rem,hooldus,renoveerimis jm.töödega siis juhtub selliseid asju ,et kliendi kaatrid jahid jm,ujuvvahendid satuvad minu ruumidesse tööde teostamise ajaks.Seesama Pakri 480 toodi mulle töösse kolmapäeval 25.04 ja ise sõitsin lätti.27.04 hommikul tuli mulle kõne isalt kes läks garaasist labidat tooma ja avastas ,et kaatrit pole (õhtul oli).Niisiis kui mina hakkasin kohe lätist asja ajama sai paari tunniga piirid kinni ja politseisse avaldus kirjutatud.Kui pühapäeval lätist tagasi jõudsin toppisin asja ka mitmetesse foorumitesse ülesse.Esmaspäeva õhtuks oli ka vargad selgunud kuna noorem vend oli tänaval uute naabritega koos olnud ja võtmed uute naabrite autosse unustanud.Esmane mõte mis ma ka siia kirjutasin oli see et lendaks täiega sisse ja vaataks mis siis saab.Aga hiljem järele mõeldes sai mõeldud ,et kuna Eesti nii väike ja paat veel siin siis küll asjad ise välja tulevad.Nüüd siis otsingi kaatrit. :evil: :evil: :evil: Kui kellelgil jäi veel mingi küsimus siis Pm teel. :evil: :evil: :evil:
Tollboy

Postitus Postitas Tollboy »

Teema lukku kuna kaater mootor ja haagis käes ning vargad rootsi kardinate taga.Suured tänud kõigile kes aitasid otsida. :P
Suletud

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”