Rokane paak vol. 2

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Suletud
vares
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Jaan 21, 2017 9:53 pm

Rokane paak vol. 2

Postitus Postitas vares »

Olen siin foorumil aegajalt ikka lugemas käinud ja leidsin sellise huvitava teema ning otsustasin siis kasutaja teha, et oma nägemus sellest asjast siia kirja panna. Mina olen siis see nn. "räuskav tüüp kes mitu nädalat hiljem kalale helistas ja krt. teab mida kõike nõudis". Vaata kala, mina ei räuska.....sellest pole mitte mingisugust kasu....kõigevähem veel telefonis. Mida ma tõesti ütlesin, oli see, et kui ei oska tööd korralikult teha, siis oleks targem üldse tegematta jätta....kui see on räuskamine, siis tõepoolest olen süüdi. Aga algusest peale siis... Käis kasutaja Metsapoolne seal paaki vahetamas ning helistas mulle samal õhtul ning kurtis, et auto on jõuetu ja mootor töötab ebaühtlaselt, lisas veel, et oli kohe peale paagi vahetust käinud diagnostiku juures ja too oli tuvastanud ühe relee vea. Soovitasin tal kodus see relee ära vahetada ja seniks mitte autot rohkem torkida. 2 päeva hiljem helistas ta uuesti ja ütles, et relee on vahetatud, aga midagi ei muutunud.... isegi kohapeal seistes ei lähe mootor gaasi põhja vajutades üle 2000 rpm. Palusin tal keerata küljest ära kütuse filter, topsik alla ja keerata süüde sisse.....umbes 30 sekundiga suutis pump lüüa üles max. supilusika täie kütust....ta saatis mulle isegi sellest video. Edasi lasi Metsapoolne paagist kütuse välja ning võttis paagil kaane pealt maha...paagis oli vähemalt peotäis liiva segamini tinatükkidega.Asi selge... ei ole ei relee viga ega ka õhk süsteemis nagu kala talle väitnud olevat. Soovitasin tal see auto seisma jätta ning helistasin ise kalale.... rääkisin kuidas asi selle autoga on ning küsisin tema nägemust kuidas see olukord lahendada. Kala tahtis, et saadaksin talle pildid paagi sisemusest....kuna olin sel hetkel Eestist kaugel, leppisime kokku, et 2 nädala pärast u. jõuan Eestisse, vaatan asja üle, saadan pildid ja siis mõtleme edasi. Vahepeal võttis BMW foorumis ühendust kasutaja Alari, kes küsis, et kas paak vahetati kala juures ja kurtis, et tal oli täpselt sama jama ning asi lõppes sellega, et tema auto viidi treileril Patriku juurde Carmastersisse kus kütuse torustik ja paak põhjalikult puhastati ning vahetati mõlemad kütuse pumbad. Lisan igaksjuhuks siia veel, et isiklikult ma kasutaja Alarit ei tunne ja pole temaga iilgi kohtunud.
http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php? ... ilit=alari
Siin on link tema auto teema kohta....kui ront või mitte ront see masin on, otsutab igaüks ise kes selle teema läbi lugeda viitsib. Lk 11 hakkab seal teemas see paagisaaga pihta. U 2 nädalat hiljem avastasin ise sealt paagist liivapritsi liiva, rooste, tinatükkide ja mingisuguse muda segu....tõenäoliselt oli see muda purunenud liivaterad. Saatsin pildid kalale ning võtsin temaga ise ühendust. Kala esimene reaktsioon oli, et miks ma alles 2 nädalat hiljem helistan, meie kokkulepet ta mäletada ei tahtnud. Kala väitis, et seda liiva ei olegi võimalik sealt kätte saada ja see liiv ei saa ka midagi pumpadele teha kuna paagisisesel pumbal on sõel ees. Sõel on seal ees küll ning liivaterad hoiab ta ilmselt ka kinni, aga purunenud liivateradest koosnevat muda paraku mitte ja selline kokteil tapab pumbad ka ära. Kui ma seda kalale seletasin oli temapoolne väide, et ta on kümneid paake taastanud ja mitte kunagi mitte kellegil pole mitte midagi juhtunud. Juhtisin ta tähelepanu sellele, et mina tean vähemalt 1 sellist juhust mis on ilusti ka foorumis kirjas koos Patriku poolse pildimaterjaliga mispeale kala väitis, et temal pole aega igasuguste foorumite lugemiseks ja kellegi Patriku arvamus ei ole mittemingisugune argument. Sellepeale küsisingi, et kas mul tuleks siis auto United motorsisse ekspertiisi viia, et kas see oleks siis mingi arvestatav argument? Sealt ilmselt pärineb kala väide minu nn. ähvardamise kohta. Pakkusin kalale kompromissi, et ostab mulle uue paagisisese ja põhjaaluse pumba, ise ma puhastan paagi, vahetan pumbad ning unustame asja. Kalale see ei sobinud, arvas, et hädapärast võib mulle romulast paagisisese pumba osta kui ma niiväga tahan. Sellega meie jutt ka lõppes.....no millest mul temaga veel rääkida? Võtsin ise paagi alt ära ja tegin puhtaks.....kätte sain sealt u. 2 peotäit eelpool kirjeldatud sodi. Teadmiseks kalale....saab küll puhtaks, lihtsalt vaeva peab nägema. Paagis sees olevad torud ja ka paagi küljes olev kütuse trass oli mingisugust ebamäärast rooste ja krt. teab mille sodi täis... sealt ei käinud isegi õhk läbi, imestan isegi kuidas see auto üldse käima läks. Paagisisene ja webasto pump surnud ning põhjaalune etteande pump koomas. Selgituseks, et kanistrid millest Metsapoolne kütuse kala juures sisse valas on uuena ostetud mitte prügimäelt leitud ja peale ostu pesin need isiklikult veel kuuma vee ja tehnilise piiritusega läbi, niiet välistatud on võimalus liiva sattumisest paaki kanistrite süü tõttu. Saan aru, et vana auto, aga sellist kokkusattumust , et 3 pumpa korraga surevad ei ole ma ise veel näinud ja teiseks ei ole vana auto minu arust argument mis annaks õigust asju tseres hui teha. Kui keegi läheb näiteks oma vana autoga teenindusse klapikambri kaane tihendit vahetama, kas siis võib kokku panemisel pooled mutrid panematta jätta? Mis puutub antud tütarlapse kohapeal uhkustamisesse foorumist välja viskamise kohta, siis ma küsiks kuidas saab välja visatud isik foorumisse oma nime alt postitada? Tema autoteemas on ju paagivahetuse saaga koos piltidega üleval....kuidas ta siis need sinna sisestas kui välja visatud oli? Olin tegelikult selle juhtumi juba ise unustanud, aga see kala väide minu ähvarduste ja räuskamise kohta tekitas pehmelt öeldes piisavalt pahameelt, et viitsisin siia selle jutu valmis trükkida.
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Rokane paak vol. 2

Postitus Postitas Ax »

Inimestel igav. Kaevavad jälle essu hunnikus, et läheks haisema. Pärast nutavad, haiseb jah raisk!
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
Lauri-L
Fitting 44"
Postitusi: 414
Liitunud: P Aug 28, 2011 7:15 pm
Asukoht: Rakvere

Re: Rokane paak vol. 2

Postitus Postitas Lauri-L »

Nii kaua kui mees oma nime öelda ei julge, on tegemist lambi ahviga kes kisendab internetis.
Pikkuse ja kaaluga sa paned parasjagu mööda ning vastutan iga oma öeldud sõna eest.
Sinu viide pikkusele, kaalule ja võimele oma sõnade eest vastutada, jätab mulje nagu ähvardasid mingid kapid kaela saata.
Seega ka küsimus, kas annan aadressi kuhu saata ?
Samurai

Düssograafia käes kannatan !
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Rokane paak vol. 2

Postitus Postitas LR90 »

Moded võiks selle teema varakult sulgeda, enne kui foorumi põrand väga libedaks läheb :(
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
vares
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Jaan 21, 2017 9:53 pm

Re: Rokane paak vol. 2

Postitus Postitas vares »

Mina oma nime ei varja, kes leiab, et tal midagi asjalikku öelda on, saab mu nime ja ka tel. nr alati privas küsida. Pikk ja põhjalik tuligi mu eelnev postitus sellepärast, et vältida lehekülgede pikkust arutelu teemal "äkki oli nii ja äkki naa". Tehtud sai see üldse osaliselt kala laimu tõttu ja osaliselt hoiatuseks teistele. Oleks mina näiteks varem seda infot teadnud, siis vaevalt see auto sinna paaki vahetama läinud ka oleks. Ja Lauri_L, kas sa natuke isiklikuks ei muutu? Mina sind ei sõima kompleksides pubekaks, kuigi põhjust ju oleks.... :roll:
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: Rokane paak vol. 2

Postitus Postitas poiss »

Klient on kuningas! Üle tra tehtud- selgelt. Omavahel sotte selgeks ei saa- avalikuks! Milleks üldse teenust pakkuda? Pugeda solkkütuse taha- naeruväärne.

Klient tahab vintsi paigaldust nt 200€ töö. Võtad ette, raam mäda, situd kuidagi külge, töötab kolmanda tõmbeni, irdub koos raamiga. Kes jääb krainõiks? Teostaja või klient?
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Rokane paak vol. 2

Postitus Postitas metsapoolne »

Misasi see solkkütus on?
Sellise asja taha ei ole eriti võimalik pugeda. Kui sa võtad tanklast kütet ja sealjuures ei ole vahet, millist, siis peab see küte olema puhas. Trahvid ei ole mitte väikesed, kui tanklast saadud kütte tõttu peaks prse minema masin, mille väärtus on suurem kui mõne inimese elueal teenitud palk a´la põllumajandustehnika jne.
Heeringas leidis lihtsalt, et kergem on leida vabandusi, kui leida süüd enda tehtud sitas.. Loll pidi ju ikka see olema, kes vabandust ei leia! Jusiis tunneb end surematuna ja karistamatuse tunne on tänapäeval tavaline nähtus. Sitem lugu on siis kui ühel ilusal päeval leiab oma tee tema juurde mõni selline tegelane, kes sellist ´nalja´ei mõista.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Suletud

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”