Tants (aurukatla) rokase kütusepaagi ümber

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
smurhv
Rock Crawler

Re: Tants (aurukatla) rokase kütusepaagi ümber

PostitusPostitas smurhv » E Jaan 09, 2017 8:25 pm

metsapoolne kirjutas::o :shock:

Ilmselt selleks, et asjadest aru saada tuleb kas bmw foorumisse suunduda või mõelda...
Kas ma pean hakkama selgitama küttesüsteemi tööprotsesse ja selgitama mis saab siis kui liivaterad ja peentolm läbi kütusevoolikute ja pumpade mootori poole suundub?
Teisel kannatajal lihtsalt sitaks vedas, et paak, mille ta enda autole alla sai, oli seest terve ja ainult saasta täis. Seega protsess suurema ummistuseni võttis kõvasti aega.
Minu autole alla läinud paak aga oli peale saastehulga seest ka katkiste voolikutega ja välja tuli süsteemist ka vastav psk:
Pilt

Tahad ma vastan ausalt: sinu jutt on vääga segane. Need fotod või viide bmw foorumisse ei tõesta samas mitte kui midagi.

Aasta aega hiljem enda auto paagist mingit sodi leida ei ole aga midagi võimatut.

Huvitaks kui palju su bmw läbisõit on ja millal viimati pihusteid hooldasid ennem kui Heikeri juurde sammud seadsid?
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler

PostitusPostitas holari » E Jaan 09, 2017 8:39 pm

Ma olen paari korras auto paaki näinud...see on suht julm,mis seal sees on. Ma ei oska kommenteerida teemaalgataja täpset protsessi, aga , kui see 1 a jutt välja tuli......Saan aru, keegi peab süüdi olema, aga BMW paak, mis jootmist tahab on vähemalt 15-20a vana, pihustid ja kõrgsurve pump on sama vanad. Läbisõit poole miljoni kanti...sorry, see suri loomulikku surma.
Kui see oleks halvasti tehtud olnud, oleks see viga tulnud suht ruttu välja.

H.
Kasutaja avatar
metsapoolne
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas metsapoolne » E Jaan 09, 2017 8:48 pm

Olgu, mulle aitab.
Ma ei suuda inimestele aju kinkida, veelvähem elementaarset oskust mõttega lugeda.
Tehke endale vähemalt selgeks mis on auto küttesüsteem ja mis põhimõttel asi toimib.
Vastasel juhul ma jäängi selgitama.
Ütle mulle, kallis inimene, mismoodi on võimalik hermeetiliselt kinni olevasse paaki sattuda tinutamise jäägid ja liivapritsi liiv?
Juba ammu ütlesin välja, et MINU PAAK JÄI ERGOLE samamoodi jäi ka teise kannataja paak ergole. Alla läksid tundmatut päritolu paagid. Ja aasta hiljem tekkisid probleemid teetõttu et ajapikku küte surus selle liiva kõik voolikutesse ja tekkis ummistus. Liigsöömisest ei lähe ka paksuks üleöö eksole.
Ja ma tahan oma silmaga näha seda pumpa mis peab vastu 15-20 aastat..Riiulil vbl. Ja selliseid piduseid pihusteid leiad sa masinatel mida ostavad rullnokad, kes ei suuda bensiinigi paaki osta ja autogi võeti järelmaksu peale millest pennigi pole makstud..

Ma ei viitsi oma aega sellele teemale rohkem raisata. Tekib kergelt sama tunne juba nagu kukuks käed taskus korduvalt mööda kruusateed
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
smurhv
Rock Crawler

PostitusPostitas smurhv » E Jaan 09, 2017 9:11 pm

metsapoolne kirjutas:Olgu, mulle aitab

Mulle ka
metsapoolne kirjutas:Ma ei suuda inimestele aju kinkida, veelvähem elementaarset oskust mõttega lugeda

Polegi vaja. Mul on aju olemas ja lugeda ka oskan

metsapoolne kirjutas:Tehke endale vähemalt selgeks mis on auto küttesüsteem ja mis põhimõttel asi toimib

Mulle pole vaja siin midagi selgitada. Hoia oma energia kusagile mujale

metsapoolne kirjutas:Vastasel juhul ma jäängi selgitama

Jällegi pole vaja

metsapoolne kirjutas:Ütle mulle, kallis inimene, mismoodi on võimalik hermeetiliselt kinni olevasse paaki sattuda tinutamise jäägid ja liivapritsi liiv?

Kust kuradi kohast mina seda tean, ja kui ei tea siis ei tule siia ka Heeringat soolama lambi väidetega

metsapoolne kirjutas:juba ammu ütlesin välja, et MINU PAAK JÄI ERGOLE samamoodi jäi ka teise kannataja paak ergole. Alla läksid tundmatut päritolu paagid. Ja aasta hiljem tekkisid probleemid teetõttu et ajapikku küte surus selle liiva kõik voolikutesse ja tekkis ummistus. Liigsöömisest ei lähe ka paksuks üleöö eksole.
Ja ma tahan oma silmaga näha seda pumpa mis peab vastu 15-20 aastat..Riiulil vbl. Ja selliseid piduseid pihusteid leiad sa masinatel mida ostavad rullnokad, kes ei suuda bensiinigi paaki osta ja autogi võeti järelmaksu peale millest pennigi pole makstud..

Ma ei viitsi oma aega sellele teemale rohkem raisata. Tekib kergelt sama tunne juba nagu kukuks käed taskus korduvalt mööda kruusateed

Lugedes siis kogu see teema kuuluks nagu IC-sse.

Oli tore, meestel tekkis pingelangus et tegemist naisega aga see oleks võinud nii jääda kui sa oma kuulsusevilju oleks nautinud.

Mis su jutu mõte üldse on? Ainult lahmida ja targutada? Leida süüd kõigil teistel kuigi su seitsnene bemm on mingi suvaline vana räim mis ise juba niikuinii suremas.

Omast kogemusest tean et enamjaolt teeme oma otsused ise ja nenfe vilju maitseme ka ise. Iga pihusti või pump lõpetab koostöö kunagi ja ka staoilist võid saada sitta kütust.
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
metsapoolne
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas metsapoolne » E Jaan 09, 2017 9:23 pm

Ma tean suurepäraselt mis on minu jutu mõte ja ma tean, et ka nii mõni saab aru.
Mingit moodi peab ju selgitama MIKS sina millestki aru ei kipu saama. Soovitaks minna ja lugeda siis midagi millest sa saad aru.
Algusest lugedes sinu kommentaare võib vaid eeldada, et üritad kaitsta? Armastus pidavat olema meestevaheline asi, kuhu naistel asja ei ole.
Ma võin siin ju kõik faktiliselt koos detailide ja pildimaterjaliga lahti selgitada ja visata ka ekspertiisitulemused letti aga no sorry aru sa ei ole ilmselt siinkohal millestki saanud, seega mis selle point oleks?
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud

PostitusPostitas uputaja » E Jaan 09, 2017 9:23 pm

Lõppkokkuvõttes jummala poh. Said nahad, olid loll. Aamen. Järgmine kord läed ostad UM- ist tudo paagi.

Takkapihta pole tuuleveski tegemine kedagi toitnud. Vahest kõigil äpardub. Seefoorumis maailma arstimine ei muuda ju sittagi, lihcalt teistel on nalja nigut jõge :mrgreen:

Sõida kohale, löö hanguga persse, äffarda nõudepesu lapp pantvangi võtta ja helista Salatoimikute Mulderile, et need tulnuka verd väljaheite süsteemis anaal-lüüsiksid.

Nii et rahu maa peale, bemmile 5l toplivat paaki ja häppiend masaasile Lõuna-Eesti kaluriküla keskusesse- Tartusse.

A.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
smurhv
Rock Crawler

PostitusPostitas smurhv » E Jaan 09, 2017 9:26 pm

metsapoolne kirjutas:Ma tean suurepäraselt mis on minu jutu mõte ja ma tean, et ka nii mõni saab aru.
Mingit moodi peab ju selgitama MIKS sina millestki aru ei kipu saama. Soovitaks minna ja lugeda siis midagi millest sa saad aru.
Algusest lugedes sinu kommentaare võib vaid eeldada, et üritad kaitsta? Armastus pidavat olema meestevaheline asi, kuhu naistel asja ei ole.
Ma võin siin ju kõik faktiliselt koos detailide ja pildimaterjaliga lahti selgitada ja visata ka ekspertiisitulemused letti aga no sorry aru sa ei ole ilmselt siinkohal millestki saanud, seega mis selle point oleks?

Loe uuesti: keda see üldse kotib, see mida sa üritad nii meeleheitlikult selgeks teha? Autod lagunevad ja siis? Hakkame koos nüüd nutma? Ole normaalne.
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
metsapoolne
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas metsapoolne » E Jaan 09, 2017 9:31 pm

uputaja kirjutas:Lõppkokkuvõttes jummala poh. Said nahad, olid loll. Aamen. Järgmine kord läed ostad UM- ist tudo paagi.

Takkapihta pole tuuleveski tegemine kedagi toitnud. Vahest kõigil äpardub. Seefoorumis maailma arstimine ei muuda ju sittagi, lihcalt teistel on nalja nigut jõge :mrgreen:

Sõida kohale, löö hanguga persse, äffarda nõudepesu lapp pantvangi võtta ja helista Salatoimikute Mulderile, et need tulnuka verd väljaheite süsteemis anaal-lüüsiksid.

Nii et rahu maa peale, bemmile 5l toplivat paaki ja häppiend masaasile Lõuna-Eesti kaluriküla keskusesse- Tartusse.

A.

:lol: Hea huumor.
Tartusse kõlbab minna vaid öösiti ja sellised öised masaasid väga ei motiveeri kui masöör omab passiivset aju. Aga soovitus on alati teretulnud :lol:
Kasutaja avatar
smurhv
Rock Crawler

PostitusPostitas smurhv » E Jaan 09, 2017 9:41 pm

https://youtu.be/bEbwzwF8p84

Sellest teemast on muidu ka laul tehtud :D
Y61
#540 Mudmen
--kala--
Fitting 38"

PostitusPostitas --kala-- » E Jaan 09, 2017 10:04 pm

No tere Eva!

See saab olema minu ainuke kommentaar.

Ruumi välja rentija ei ole süüdi asjas mida rentik seal sees teeb!!!!!(palgalisa)

Olen seda tööd teinud ca. 7 aastat.(paake taastanud, mitte ainult e38 omasid)
e38 foorumis oli ka nimekiri algul kellele ma paagid tegin.(hiljem läks lugemine peale 30tk sassi.)
Umbes 1 paak kuus.
Ei tee asju et ühekordset kasu saada.

Nii siis.
Kohale jõudes ning oma järjekorda oodates su auto ei käivitunud, akus vool puudus ja tuled vilkusid.(akude laadimine ja sund käivitus((täkk)))
Paagi demonteerimine
Paakide vahel detailide vahetamine(kõik mis kliendi paagi küles ennem olid tuli tõsta teise paagi külge)
Näpuga näitamine mida ja milleks ma teen kuna passiti peaaegu kogu aeg seljataga.
Kliendi EVA silme all PAAGI PUHASTUS. Näidatud sisu ja mida tuleb teha hiljem kui ca 1/2 paagi täit sõidetud.(paagi ehituse ja kuju tõttu ei saa kõike jääke kohe kätte) (jah jääb sisse miskit kuid mitte sellist kogust) Kõikidele alati üks ja see sama jutt.
Vanade roostes torude vahtus uuemate ja kõlblike vastu. Uusi klambreid igapoole ei pannud kuna vanad toimisid ja kõikide välja vahetamiseks polnud vajalikku kogust.
Paak alla ja korrosiooni leviku peatamiseks autopõhja ja ka paagi õlitus Dinitrol ML´ga.
Küte sisse_________mitte omast vanast paagist, sellest keelduti ja anti pakiruumist kaks 20L kanistrit sinist kütet(sinistes mitte läbi paistvates kanistrites).Teadjad teavad mis jäägid jäävad sinisest kütest.
Vanas paagis küte anti "boonuseks".
Auto käima, mitte üksi seier ja tuli armatuur lauas ei töötanud. (eelktri kõikumistele vägagi tundlik masin) Ei hakka siinkohal kõike üles loetlema mis ma seal veel ette lugesin mis tegemist või tähelepanu vajavad.
Diagnostikasse sai kohapeal helistatud et armatuuri veale kohe jälile saada. Restardist aga piisas et nad uuesti tööle hakkasid.
Jutt oli et minnakse kohe sinna sest kokku oli lepitud.

Korra helistati et miski imelik käitumine ja korra jõudu ei olnud kuid siis kõik kadus korra "talda andes" ja ei hakatud diagnosti minema ning sõidetakse kohe koju. Eva sõnad. Rohkem kontakti pole olnud.

Nädalaid hilem helistab mingi tüüp ja hakkab räuskama(ei liialda) et ma tema auto pxxxx keeranud. Saime kuidagi selgeks millest jutt.
Palusin teha pildid olukorrast ja mõõta surved. Ei tea, ei saa, olen kaugel jne......(autojuht) polnud kodus.
Kuna vana paak vedeles sama kohapeal kuhu ta tookorrast jäi siis imesin kütte välja ja saatsin esimesena tema paagi sisust pildid. Mis on sellised.
mms_20170109_213656.jpg
mms_20170109_213656.jpg (135.63 KiB) Vaadatud 2337 korda

mms_20170109_213743.jpg
mms_20170109_213743.jpg (116.51 KiB) Vaadatud 2337 korda

mms_20170109_213649.jpg
mms_20170109_213649.jpg (131.73 KiB) Vaadatud 2337 korda

Anumasse jõuab küte välimist äärt pidi liikudes keskele kus on pump koos peene sõelaga.

See paak aga sõidab Haapsaul vahel juba 3 kuud.

Teisel kõnel sama süüdistava räuskamisega nõuti kõiki diisel toisesüsteemi osi. Lubati UM ´i minna ekspertiisi. Kus juures ma olin sellega alguses nõus. Pika kõne ca 30. min lõpuks olin nõus romulast kasutatud pumbad ostma, millega aga nõus ei olnud. Uusi taheti. Miks? All ei olnud uued.
Minule rohkem infot survete ja muude näitajate koha ei avaldatud.( omanud sama autot 5 aastat ja maadelnud samade sümtomitega ilma paaki vahetamatta tean mis võivad samu asju põhjustada... )
Ja nii ta umbes jäigi. Väideti et neil on omal lihtsam masin sõtma saada.

Sellest müstilisest teisest autost kuulsin tookord esimest korda.
On olnud ka kaks korda kus on klient tagasi tulnud probleemidega ja need on lahendatud ilma mingi kärata(loomilikult minu kulul ja öösel)

Muideks tütarlaps on ebk foorumist väljavisatud(sellega uhkustas ta kohapeal)

P.S Alates 2016 aasta suvest on paagid pritsitud Tallinnas Pritsikeskuses klaasi puruga.
2017 aastast teeb seda kohalik ettevõte Spetspuhastus OÜ(samuti klaasi puruga)

Eddit: Kuima seda kirjutasin on vahepeal väga palju postitusi juurde lisandunud.
Toyota LC HJ61 -89
BMW 320d -05 man.
WV Passat 1.9tdi -97 atm.

5230047 Ergo
Kasutaja avatar
Lauri-L
Fitting 38"
Kontakt:

PostitusPostitas Lauri-L » E Jaan 09, 2017 10:23 pm

Tangime kanistritega jumal teab kust tulnud solki ja siis süüdistame paagi vahetajat.
Mina hoiaks oma suu kinni ja ei süüdistaks kedagi kui sellise jamaga tegeleks !!
Trossi tõmbaja.
Keevitus tööd soodsalt - 5182876 - Lauri

Düssograafia käes kannatan !
Kasutaja avatar
metsapoolne
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas metsapoolne » E Jaan 09, 2017 10:36 pm

Lauri, ma soovitan sinul suu kinni hoida. MA nüüd hetke seedin ja siis hakkame jälle otsast pihta ehk siis perekond Heeringate demagoogia vastuseks.
Kasutaja avatar
Jolinar
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas Jolinar » E Jaan 09, 2017 10:58 pm

Khuul! Toon uue :beer: ja jään ootama!
Pärast Guuru saagat polegi midagi nii põnevat olnud!
Kasutaja avatar
metsapoolne
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas metsapoolne » E Jaan 09, 2017 11:12 pm

--kala-- kirjutas:Kohale jõudes ning oma järjekorda oodates su auto ei käivitunud, akus vool puudus ja tuled vilkusid.(akude laadimine ja sund käivitus((täkk)))

Auto tõepolest ei käivitunud ja sellele sain ka jälile Haapsalus diagnostis käies ehk siis mootori relee vahetasin päev peale kojujõudmist ära

Paagi demonteerimine
Paakide vahel detailide vahetamine(kõik mis kliendi paagi küles ennem olid tuli tõsta teise paagi külge)
Näpuga näitamine mida ja milleks ma teen kuna passiti peaaegu kogu aeg seljataga.
Kliendi EVA silme all PAAGI PUHASTUS.
Näidatud sisu ja mida tuleb teha hiljem kui ca 1/2 paagi täit sõidetud.(paagi ehituse ja kuju tõttu ei saa kõike jääke kohe kätte) (jah jääb sisse miskit kuid mitte sellist kogust) Kõikidele alati üks ja see sama jutt.

MITTE MINGISUGUST PAAKI SA MINU JUURESOLEKUL EI PUHASTANUD ja kindlasti mitte ei näidanud ega kommenteerinud seda, mida väitsid. Ainuke sinupoolne kommentaar sellele oli- sina ei saa kogu liiva paagist kätte (soovitan sul tolmuimeja osta- mina sain sinu saastast paagi puhtaks ja sina ei saa?) Vanalt paagilt sa torusid ei võtnud vaid panid konkreetselt voolikud paagi välispoolele mis olid tavotisarnast limast sitta täis. Enamik klambreid panid sa teised ja kukkusid veel vinguma, et need kõik maksavad ja maksavad ja sina pead nüüd vahendid ise otsima. Samamoodi oli paaki sisseminev suur voolik kinni ühendamata ja klamber tilbendas niisama. Mis mulle veel meelde tuli on asjaolu, et põhja all olevad torud olid sa valesti ühendanud ja ka kero lakkas töötamast mingil põhjusel. Eeldan vaid, et küte ei läinud peale ja ei pruugi olla rikkis vaid avariis ja seda sinu kaela ajada ei saa, sest lahanud seda probleemi ei ole ja ausalt ei ole ammu enam isu

Vanade roostes torude vahtus uuemate ja kõlblike vastu.

Kas see kahtlase päritoluga paak, mis minu autole alla läks läbis ka sinupoolse kontrolli ennem, kui sa selle alla lükkasid?
Ühel pildil üleval on ka näha MIKS paak ei toimi.

Pilt

Küte sisse_________mitte omast vanast paagist, sellest keelduti ja anti pakiruumist kaks 20L kanistrit sinist kütet(sinistes mitte läbi paistvates kanistrites).Teadjad teavad mis jäägid jäävad sinisest kütest.

Sinine küte läks paaki ja tuli kaasa justnimelt paagivahetuse tõttu, sest fakt on- see ei olnud enam minu auto paak vaid teadmata päritoluga ja ei olnud ka minu otsustada.
Teiseks oli küte käinud läbi filtri kaks korda, seega liiva, metalli, mingeid limaseid musti käkke ja plastikut seal faktiliselt ei olnud

Vanas paagis küte anti "boonuseks".

Ei olnud boonus, vaid ei soovinud seda enam paaki tagasi filtreerimata kujul.

Auto käima, mitte üksi seier ja tuli armatuur lauas ei töötanud. (eelktri kõikumistele vägagi tundlik masin) Ei hakka siinkohal kõike üles loetlema mis ma seal veel ette lugesin mis tegemist või tähelepanu vajavad.

Sellele ma juba eelnevalt vastasin ja auto ei saanud ka tänu sinu ´uuele´paagile kütet kätte, seega selgitad ehk uuesti?

Diagnostikasse sai kohapeal helistatud et armatuuri veale kohe jälile saada. Restardist aga piisas et nad uuesti tööle hakkasid.
Jutt oli et minnakse kohe sinna sest kokku oli lepitud.

Sai helistatud aga mitte sinu poolt, räägime asjadest nii nagu nad on, sest sinu arvates oli diagnostik sitt ja sinu tuttav see kõikseõigem ja üleüldse miks käia Peetri juures kui võiks minna raha andma sinu mingile külakolka sõbrale

Korra helistati et miski imelik käitumine ja korra jõudu ei olnud kuid siis kõik kadus korra "talda andes" ja ei hakatud diagnosti minema ning sõidetakse kohe koju. Eva sõnad. Rohkem kontakti pole olnud.

Ma ütlesin, et lähen Haapsallu ja seda ma ka tegin. Probleem jätkus ja ei vaevunud sinule rohkem helistama, sest sinu jutt oli, et küll ikka üle läheb mhmh mhmh ahaha ähäh ja sellega sinupoolne kommentaar piirdus

Nädalaid hilem helistab mingi tüüp ja hakkab räuskama(ei liialda) et ma tema auto pxxxx keeranud. Saime kuidagi selgeks millest jutt.

Esiteks see mingi tüüp kohe kindlasti ei räusanud. Tema ei räuska ja ei karju ka. Ja jutte te ka selgeks ei saanud, sest sina olid jätkuvalt arvamusel, et sina ei ole milleski süüdi ja tema ei vaidle sinusugustega.

Palusin teha pildid olukorrast ja mõõta surved. Ei tea, ei saa, olen kaugel jne......(autojuht) polnud kodus.

Pildid said, mille peale saatsid sina vastu pildid kuhu olid mulda loopinud, mida seal enne ei olnud, sest paaki sisse ma vaatasin- mind lausa huvitas milline minu vana paak välja nägi ja miks ta lekkis. Ja kindlasti ei olnud kordagi sõnu et autojuht kaugel on.

Kuna vana paak vedeles sama kohapeal kuhu ta tookorrast jäi siis imesin kütte välja ja saatsin esimesena tema paagi sisust pildid.

Kütte imesid välja juba tühjast paagist?Ma ju hingasin kuklasse, kus see küte sinna paaki sai?

Teisel kõnel sama süüdistava räuskamisega nõuti kõiki diisel toisesüsteemi osi. Lubati UM ´i minna ekspertiisi. Kus juures ma olin sellega alguses nõus. Pika kõne ca 30. min lõpuks olin nõus romulast kasutatud pumbad ostma, millega aga nõus ei olnud. Uusi taheti. Miks? All ei olnud uued.

Mitte mingeid toitesüsteemi osi sinult pole keegi nõudnud. Sinult paluti isegi liiga ilusti sinupoolset nägemust asjast ja lahendust.
Seda nõuti seda ja teist juttu võid sa mõnele rotipojale pähe määrida.
Ekspertiis on läbitud ja paagisisesed voolikud umbes ja kuna paak tuli sinu käest AGA eks süüdi on ikka see, kes teenuse tellib nagu ma sinu jutust aru saan ja seda juttu väitsid ju kaudselt ka telefonis- sina ei tea midagi olid paugu otsas kui puu käis.

Ja nii ta umbes jäigi. Väideti et neil on omal lihtsam masin sõtma saada.

Sina ei pakkunud absoluutselt mittemingisugust lahendust, ülbitsesid ja väitsid enesekindlalt et paak ei ole sinu praak. Ütle, kas oleks pidanud tõesti tulema tagasi soss-sepa juurde asja lahendama? Võtan äkki siis teise kannataja ka kaasa ja räägime siis mõlemad? Temaga olid sa väidetavalt samasugune ülbe tattnokk ja demagoogiat täis nagu siin.
Seega milleks seda kõike?
MA oleks võinud ka rohkem raha maksta ja absoluutselt ei oleks nutnud ka kui oleks saanud korras paagi.
BMW foorumis soovitasin sul tolmuimeja osta, sa ju ei saa kogu paska paagist välja. Kuidas see võimalik on, et ei saa? Sa ju mõistad ise ka, ja tegelikult mõistavad paljud, et see on hülgemöla.
Kasutaja avatar
metsapoolne
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas metsapoolne » E Jaan 09, 2017 11:22 pm

Ja see sinu viimane kommentaar, et töid teostab 2016 aasta suvest keegi teine..Mind kohe täitsa huvitab millisest kuust alates.
Sest klaasipurust ei olnud selle auto puhul haisu ka mitte.
Kui ta ei olnud sinupolne sitt üritus ennast puhtaks pesta siis polnud see kommentaar vajalik.

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist