Tants (aurukatla) rokase kütusepaagi ümber

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
heeringas
Rock Crawler

Re: Tants (aurukatla) rokase kütusepaagi ümber

PostitusPostitas heeringas » T Jaan 10, 2017 1:45 pm

metsapoolne kirjutas:Sinu pojal on minu kontaktid olemas.

Õigust räägid.
Kas paneme siis ise üles või paned ise ?
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
metsapoolne
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas metsapoolne » T Jaan 10, 2017 1:49 pm

Tekib küsimus, kas sinu poeg hakkab asjale lahendust otsima kui number üles läheb? Või selgitad põhjust miks ma peaks oma kontakte eksponeerima mingite klähvivate kutsikate jaoks, kes naisi peavad ´mingiteks kõõmadeks, tühikargajateks ja koerteks´?
Sinu pojal on kontakt olemas, kui ta suudab oma argusest välja tulla ja leiab lahenduse, siis räägime. Niikaua kui sealt tuleb ülbust ja mina ei tea-ei oska-ei taha- pole milleski süüdi, võib helistamata jätta.

Kui keegi leiab, et soovib mulle helistada siis saab minu numbri privaatselt. Ühe kõne sinu pojaga seoses olen ma juba eile saanud samuti temapoolse sitakeeramisega seoses, seega ei ole mul probleemi inimestega rääkida.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
suitsukala
Fitting 38"

PostitusPostitas suitsukala » T Jaan 10, 2017 1:54 pm

Võtaks õige tuure maha, daamid ja härrad. Jäägem mõistuse juurde- üksteisele sõimusõnade ja provotseerivate solvangute saatmine ei lahenda ju tekkinud tüli vaid valab vaid õli tulle.
Jeep Comanche Laredo '88
Kui tõesti vaja mind kätte saada, siis 5kolm488kuus12
arx158
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas arx158 » T Jaan 10, 2017 2:35 pm

:thumb:
suitsukala kirjutas:Võtaks õige tuure maha, daamid ja härrad. Jäägem mõistuse juurde- üksteisele sõimusõnade ja provotseerivate solvangute saatmine ei lahenda ju tekkinud tüli vaid valab vaid õli tulle.

Kuigi peab tunnistama, et huvitav lugemine :D ühinen ma "suitsukala" arvamusega.
Grand Cherokee4,0;3,1;2,5 Patrol3,3;4,2 Pajero2,5;3,2
indrek79
Got ARB and Nitrous?
Kontakt:

PostitusPostitas indrek79 » T Jaan 10, 2017 2:40 pm

Päris palju kalu on võrku ujunud, tavaline kala, suitsukala, heeringas ja kusagil paistis ka Tallinna kilu:)
Jeep Grand Cherokee ´96 4.0 7" Long Arm +35x12,5R15 +Detroit TrueTrac 2x, sõidab Soome off-road maastikul.
TR3 beginner
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler

PostitusPostitas holari » T Jaan 10, 2017 2:46 pm

Siin foorumis seda just oodatakse :)

Tõsi on nagunii kuskil kahevahel, pole 100% puhas teemaalgatja, ega sm. Kala. Kuigi, mis mind pisut Kala poole kallutas, on kankudes sinine küte ning mingi tegelane oli aasta hiljem oma ära surnud Bemmiga remondi garantiid nõudma läinud. Diisel, mis on 15- 20 aastat vana, mille läbisõit on pool milli, sorry sepad, see vajabki küttesüsteemi remonti, olgu see paak, milline tahes.
Lisaks, kui tegeled millegagi igapäevaselt, siis ALATI tuleb apsakaid, ole kui ideaalne tahes. Praak, mis on tahtlikult tekitatud, on midagi muud. Hetkel on mulle tundub, et on kaks klienti, kellel on probleem

H.
Kasutaja avatar
metsapoolne
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas metsapoolne » T Jaan 10, 2017 3:20 pm

Nagu kala ise väitis, siis on ka kaks tegelast kes temapoolse praagiga ÖÖSEL tema juures käinud ja üks, kellega otseselt seotud isik minule eile helistas. Kokku viis inimest.
Enamik inimesi ei raiska oma aega kellegi peale, kes ´milleski´süüdi ei ole. Olin mina üks neist. Mõne telefonikõne peale saad juba aru, milline töll on ja head nahka sealt ei tule. Pole mõtet ju oma aega raisata, sest seda ei maksa keegi kinni.
Fakt on- tema polt probleemile lahendust ei tule. Sitt on tema tehtud, sinine küte ei puutu absoluutselt asjasse. Ja teine, kelle paagi ta ´renoveeris´, oli oma autoga täpselt samade sümptomitega hädas, seega seda liivasodi ja sitta mis paagis on ei saa ajada mitte millegi muu süüks. Aasta hiljem või samal päeval ei ole sisuliselt vahet. Kui sa saad alla ´taastatud´paagi siis see ta peaks ka ju olema või ma eksin?
Taastamisest on tegelikkuses asi miilide kaugusel- lastakse tinaga üle ja värv selga, seest on asi paksult roostes ja sitta täis ja vigane.
Lihtne soovitus- vältida ja osta uus. Tead vähemalt mida saad selle 1200 euriku eest pluss voolikute ja klambrite hind, uued pumbad ja filtrid ja jääb ära see mitmepäevane ajudekepp paak alt, puhastamine, uued pumbad mis nahka keeratud jne jne.

Väide, et mina 100% puhas ei ole, vot ma küsiks siis üle milles minu süü peale sinise filtreeritud kütte ja mingi kolkaküla soss-sepa usaldamine?
Sellel teemal tahaks kohe kuulda nii mõndagi. Ei ole mul kombeks valetada ja vassida ja mõelda kusagil nurgataga välja kuidas saaks aga sitta kellelegi suvalisele keerata. Mis selle mõte oleks täpsemalt? Võin naissoost terava keelega uss olla aga sellega ka asi piirdub.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler

PostitusPostitas holari » T Jaan 10, 2017 3:27 pm

Vaata, on kaks osapoolt, üks kes tegi, teine kellele tehti. Üks on oma mätta otsas, teisel oma. Tegijal oma idee, nn. pettasaanul oma, lisaks veel emotsioonid. Simpel.
Kus on kaks osapoolt, on ka kas versiooni, mis on kallutatud AINULT enda poole.
Detaile tean nii palju, kui siin välja toodud, kaine mõistus ütleb, et mõlemal on liialdust ja õigustust. Alati on olnud ja on edasi.

H.
Kasutaja avatar
suitsukala
Fitting 38"

PostitusPostitas suitsukala » T Jaan 10, 2017 3:31 pm

metsapoolne kirjutas: ... Võin naissoost terava keelega uss olla aga sellega ka asi piirdub.

Tuletan meelde foorumi kodukorra esimest punkti.

1. KOLME ASJA PEAD SA VALITSEMA – OMA ISELOOMU, KEELT JA KÄITUMIST

Ei taha ässitaja olla ja ninatark ka mitte. Paha on vaadata kuidas täiskasvanud inimesed lahendavad oma probleemi nagu tiinekad.
Jeep Comanche Laredo '88
Kasutaja avatar
heeringas
Rock Crawler

PostitusPostitas heeringas » T Jaan 10, 2017 3:39 pm

metsapoolne kirjutas:Tekib küsimus, kas sinu poeg hakkab asjale lahendust otsima kui number üles läheb? Või selgitad põhjust miks ma peaks oma kontakte eksponeerima mingite klähvivate kutsikate jaoks, kes naisi peavad ´mingiteks kõõmadeks, tühikargajateks ja koerteks´?
Sinu pojal on kontakt olemas, kui ta suudab oma argusest välja tulla ja leiab lahenduse, siis räägime. Niikaua kui sealt tuleb ülbust ja mina ei tea-ei oska-ei taha- pole milleski süüdi, võib helistamata jätta.

Kui keegi leiab, et soovib mulle helistada siis saab minu numbri privaatselt. Ühe kõne sinu pojaga seoses olen ma juba eile saanud samuti temapoolse sitakeeramisega seoses, seega ei ole mul probleemi inimestega rääkida.

Ära nüüd muretse, ega keegi ei taha sulle helistada ja sind kosida.

Lihtsalt kui oled mees siis võiksid ikka oma nime all esineda ja kontakti ise siia panna, meie ei varja ju midagi.
Muidu jääb ju sihuke sitt mulje sinust, ise kaebad et tehti liiga ja nime ei ütle kellele tehti.

Mina aga toimetan HEIKER oü edasi ja iga reklaam on teretulnud.
Ja eks poisski on siit osa saanud (rklaamist ja sitast) .MIs nüüd üle kaalub otsustavad teised.
Loodan et mõni kaasvõitleja teab nüüd minust rohkem ja astub kasvõi huviparast läbi.
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
suitsukala
Fitting 38"

PostitusPostitas suitsukala » T Jaan 10, 2017 3:59 pm

Kui neid "pettasaanuid" on lõppkokkuvõttes juba terve autotäis, no pange siis punt kokku ja minge härrale külla. Istuge kusagil pubis vms avalikus kohas maha ning rääkige asjad selgeks, üksteist alusetult mustamata. Summad ei ole ju niivõrd väikesed, et neid koolirahadeks lihtsalt kirjutada. Olen enam kui kindel, et mõlemad osapooled on huvitatud oma nime puhtaks pesemisest, olgu see süüdlane siis lõppude lõpuks kas hooldamata auto omanik, väidetavalt soss-sepast lukksepp või ajahamba ja roosteussi puremise kombinatsioon...

Vabandan, kui kedagi oma sildistamisega solvasin, ei olnud nii mõeldud.
Jeep Comanche Laredo '88
v6sa
True Off Roader!

PostitusPostitas v6sa » T Jaan 10, 2017 4:15 pm

ahto42 kirjutas:Aga on kindel, et tanklatest tuleb puhas kütus?

Kuniks trassifilter terve, keegi türapea ei ole tankurisse nalja pärast liiva riputanud ja ise tankimisel suuremat sodi mitte täiteavast sisse lükata, siis jah, tankla torust tuleb tahkete lisanditeta "standardikohane kütus". Jutumärgid on teadlikult pandud, kuna paberid on alati korras, lihtsalt bensiin lõhnab teinekord vähe imelikult. Ja sulatab ära Vene auto paarkümmend aastat laitmatult toiminud karburaatori ujukiruumi vaateakna plastläätse näituseks...

Millised on need jäägid, mida tankurist tulev sinine kütus jätab? Tuletame meelde, et seesinane sinine peab kõlbama ka Euro4 saastenormile vastavatesse 4-klapipeadega alupadadesse pritsida... Kuumpeamootor, muhhahhaaa :mrgreen:

Kas frau metsapoole teeb vahet roosteinhibiitoril ja "tavotisarnasel ollusel"?

Milline trauma sunnib enese eest nii vängete seisukohavõttudega seisma? Selmet vedada oma tagument ja pemm väidetavalt ületüratööd teinud tegelase juurde ja asi ühe ropsuga selgeks rääkida? Kuigi pean tunnistama perversset huvi antud lõime suhtes... :oops:
Viimati muutis v6sa, T Jaan 10, 2017 4:52 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader

PostitusPostitas beginner » T Jaan 10, 2017 4:41 pm

heeringas kirjutas:Lihtsalt kui oled mees siis võiksid ikka oma nime all esineda ja kontakti ise siia panna, meie ei varja ju midagi.
Väidetavalt ta ju pole mees :wink:
M: Vintsi juhtmeta puldid
M: snorkleid Jeep'idele ja teistele ka: ZJ, XJ, WJ, Y60, Y61, Pajero, LC, Jimny, G...
Kasutaja avatar
Lauri-L
Fitting 38"
Kontakt:

PostitusPostitas Lauri-L » T Jaan 10, 2017 5:01 pm

metsapoolne kirjutas:Kas oled selle firmaga seotud?
Kui ei ole, hoia mokk maas ja kraaksu Hiinasse.
Kui oled, siis on arusaadav see sinupoolne sõimuvoog.

Mitte kui kuidagi pole seotud selle firmaga.
Tegin oma suu lahti kuna mingi suvakas kraaksub siin, avaldamata oma nime ja kontakti.

Endiselt ootan kommentaari selle paagi sisse istumise kohta !!!

Hakkad siin jumal teab mida seletama, teisi solvava ja maha tegema, ilmselgelt saadetakse sind pu#si, küll mitte otseselt, aga saad aru küll mida mõtlen.
Trossi tõmbaja.
Keevitus tööd soodsalt - 5182876 - Lauri

Düssograafia käes kannatan !
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud

PostitusPostitas ibra » T Jaan 10, 2017 5:34 pm

Loen seda jama ja mul tuleb seoses kütusepaagi ja kalade ja eriti heeringaga üks naljakas lugu vene ajast. Üks pugeja ja igati m ##n mees sai uue tööauto MAZ-kallaja.Teised muidugi kadedad. Ei saanud eriti palju sõita, kui hakkasid probleemid. Filtrid olid umbes ja paagist avastas heeringad, mis hulpisid seal ringi. :D Tegija jäigi anonüümseks.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist