K: leitud :)

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Suletud
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

K: leitud :)

Postitus Postitas Kondimurdja »

Männiku karjääris kaotatud eile 18.märts Drooni aku. Kui keegi leidis selle siis sooviks tagasi saada seda akut mingi sümboolse vaevatasu eest. Kui leidsid ja oled nõus tagasi andma siis helista. 56387820.
Viimati muutis Kondimurdja, L Mär 19, 2016 10:48 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mida rohkem muda seda uhkem.....
1.Nissan Patrol 85.a 2.8b
2.Suzuki sj410
3.LADA NIVA 2002.a 1.6
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: K: männiku karjääris Drooni aku kadunud.

Postitus Postitas v6sa »

Kondimurdja kirjutas:Männiku karjääris kaotatud eile 18.märts Drooni aku. Kui keegi leidis selle siis sooviks tagasi saada seda akut mingi sümboolse vaevatasu eest. Kui leidsid ja oled nõus tagasi andma siis helista. 56387820.
Ma olen kohanud oma lühikeses ja asjatundmatus elus hulgaliselt üsna erineva väljanägemisega drooniakusid. Tgaasisaamise tõenäosust soodustab jooksuläinu tagaotsitava pilt :idea:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: K: männiku karjääris Drooni aku kadunud.

Postitus Postitas Landy »

v6sa kirjutas:
Kondimurdja kirjutas:Männiku karjääris kaotatud eile 18.märts Drooni aku. Kui keegi leidis selle siis sooviks tagasi saada seda akut mingi sümboolse vaevatasu eest. Kui leidsid ja oled nõus tagasi andma siis helista. 56387820.
Ma olen kohanud oma lühikeses ja asjatundmatus elus hulgaliselt üsna erineva väljanägemisega drooniakusid. Tgaasisaamise tõenäosust soodustab jooksuläinu tagaotsitava pilt :idea:
Oleme ausad, Männiku karjäär on ka sama täpne kirjeldus, kui "maal vanaema juures". Kuna vaevalt, et see lennu ajal kaotsi läks, siis ehk täpsustada, kus kohas täpsemalt sellega majandasid.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Re: K: männiku karjääris Drooni aku kadunud.

Postitus Postitas Kondimurdja »

Tänud nõu andmast, kuidas oleks õigem kirjeldada aga juhuse tahtel sõber öösel sõites karjääris leidis selle ja tõi mulle täna hommikul ära. Nii et võime juba lõpetada selle teema. :)
Mida rohkem muda seda uhkem.....
1.Nissan Patrol 85.a 2.8b
2.Suzuki sj410
3.LADA NIVA 2002.a 1.6
Suletud

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”