kahtlases tyybid liikvel..

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1387
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

kahtlases tyybid liikvel..

Postitus Postitas vai »

Mäe-Oona Talu Pere

täna 1.12.2015 kella 13:30 ajal käidi meie külas jälle luurel. läksin korraks kooli pojale järgi, minnes passis bussijaamas üks vana tumepunane auto Renault moodi . alevis käimiseks kulus 5 min. Tagasitulles oli see väike auto kadunud. Nii kui õue jõudsime tuli see auto ja jäi teeotsas seisma, tegin kohe pilti mobiiliga. Ta märkas seda ja sõitis ruttu tahapoole metsa, kus ei ole ühtegi maja rohkem. Tuppa jõudes nägin, et tuli kiiruga tagasi ja mina kohe korraliku aparaadiga välja pildistama. Jälle jäi teeotsas seisma umbes minutiks, siis liikus edasi, tegin selle pildi . Auto läks Rõngu poole.
Palun jagage !!!
1.jpg
1.jpg (62.75 KiB) Vaadatud 7476 korda
auto nr on 942 TGR
ja kõrval istus noor mees kõhna näoga (pilti suumides on väga hästi näha, mul on korralik objektiiv sja vahtis meie maja poole. Selliste nägudega tüübid ei eksi LIHTSALT ära. INIMESED PALUN OLGE VALVSAD !!!
2.jpg
2.jpg (66.88 KiB) Vaadatud 7476 korda
kõige paremini on näha neid selle pildi pealt. mul on veel paar paremat pilti ka aga need on politsei jaoks
18 tundi tagasi
3.jpg
3.jpg (63.23 KiB) Vaadatud 7476 korda
ALLIKAS -

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... permPage=1
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
komaxiv
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: R Nov 27, 2015 10:29 pm
Asukoht: märjamaa

Re: kahtlases tyybid liikvel..

Postitus Postitas komaxiv »

käin ka tihti niimodi luuramas oma süsimusta tõstetud vitaraga või pego pirukaga, kus suurelt orku kiri peal, külakolkates. Aga minu põhjus on põldude ja nende maaomanike otsimine (ehk siis käin mööda põlde metallidetektoriga vanu rahasid otsimas). Tihti küsin otse maa/taluomanikult luba ka! (kuna ilma loata minna ei tohi :) ) Ärge siis minu peale ära ehmatage. See volkar muidugi ei pruugi seda teha, kuid kõik on ju võimalik :)
Katused ja fassaadid: www.orku.ee
Ronny25
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Dets 22, 2010 7:31 pm
Asukoht: Klaasipealinn

Re: kahtlases tyybid liikvel..

Postitus Postitas Ronny25 »

Aga sa ei sõida ka kohe ära, kui sind märgatakse. Vastupidi, lähed ligi ja uurid kas piiksutada võib.
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: kahtlases tyybid liikvel..

Postitus Postitas ibra »

Igas asjas pole vaja näha tonti. Ega ometi teemaalgatajal pole diagnoositud skelerofoobiat või skoptofoobiat? :)
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 934
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: kahtlases tyybid liikvel..

Postitus Postitas ahto42 »

Selles teemas on pigem karta, kui tühja kuurialust vaadata. Sügisel suvilad jäävad tühjaks ja siis hea rahulikult toimetada. Ennem on muidugi vaja eelluuret teha. Tehakse luuret ka linnades, maapiirkonnas veel lihtsam seda teha.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: kahtlases tyybid liikvel..

Postitus Postitas v6sa »

ibra kirjutas:Igas asjas pole vaja näha tonti. Ega ometi teemaalgatajal pole diagnoositud skelerofoobiat või skoptofoobiat? :)
Paraku tagab vaid ettevaatus vara säilimise. Aus mees ei sõida peremehe ilmumise peale minema 8)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
ermik
Off Roader Wannabe
Postitusi: 49
Liitunud: L Dets 10, 2011 10:45 pm
Asukoht: Rõngu

Re: kahtlases tyybid liikvel..

Postitus Postitas ermik »

Selle teema kohta tehti juba vabanduse teema, kuna need mehed olid teede hooldajad. Talvistele lumetõukajatele näidati, mis , kus ja kuidas
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: kahtlases tyybid liikvel..

Postitus Postitas Movistar »

Kuna süütuid inimesi niisama süüdistada pole mõtet siis paneme selle teema lukku edasiste spekulatsioonide vältimiseks.
Ja edaspidi mõelge vähemalt kaks korda järgi enne kui uue teema teete kellegi kahtlustamiseks.
HM Racing Team
Suletud

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”