Selgitus HEIKKI HEERINGA alusetule laimule.

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
heeringas
Rock Crawler

Re: Selgitus HEIKKI HEERINGA alusetule laimule.

PostitusPostitas heeringas » K Dets 14, 2016 6:09 pm

Nii siis
Kohtulahend on jõustunud ja kaotajaks võib lugeda mind.
Selle pisku (2500)mis kohus Lembitu Linsalule määras on ta nüüd mulle ka üle kandnud
Kuna veoauto reaalselt ei olnudki tema nimel ja remondiks tehtud kultusi ei õnnestunudki saada.

Siit siis järeldus, et Lembitu Linsalu on paras libekeel ja olge temaga äri ajades ettevaatlikud

Ja kohtus käimine on ikkagi paras aja ja raha raiskamine ,kui just korralikke pabereid näidata ei ole.
Sellepärast saigi tehtud kokkuleppeotsus mis asja lõpetaks ja sellega kaasnevalt maksis kohtukulud igaüks ise.
Sealt siis ka Lembitu Lindsalul suuremad kohtukulud kui mul (võib ju ka võiduks lugeda) mis jälle omakorda mõjutasid kohtuotsust vastavalt.

Vanasti oli ikka rohi rohelisem (pealtpoolt vaadates) ja mehesõna tõsiseltvõetavam :?

Aga eks igal oinal on oma mihklipäev.
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
TRANSIIT
Rock Crawler

PostitusPostitas TRANSIIT » N Dets 15, 2016 7:28 pm

Jõudu, läbi aegade on omakohus kõikse odavam ja ausam kohus olnud :evil:
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
v6sa
True Off Roader!

PostitusPostitas v6sa » R Dets 16, 2016 11:53 am

heeringas kirjutas:Nii siis
Kohtulahend on jõustunud ja kaotajaks võib lugeda mind.
...
Aga eks igal oinal on oma mihklipäev.

Kaastunne. :?

Ja kiitus asja avalikukstegemise eest. 8)

Liiga tihti jääbki asi lapse tasemel plõksimisele ja lõpptulemus teadmata. Kuna internet mäletab kõike, siis saab kodanikul edaspidi seletamist üksjagu olema. Kui igaüks oma kogemused sulidega avalikuks teeb, kaob neil lõpuks turg ära. Või kaovad ise, meil vaikseid metsatukkasid ja põhjata laukaid küllalt...

Liiga kaua oleme tolereerinud igasugust paska ja teiste kulul elajaid. :idea:
TRANSIIT
Rock Crawler

PostitusPostitas TRANSIIT » L Jaan 14, 2017 4:30 pm

Tervitus, ma tean ,kui raske on pommiaugus kõigile meeldivat tööd teha,Proovi kõigile meelt mööda olla. Kellel on päevad(viewtopic.php?f=58&t=67510)
või kellel on lihtsalt sitt tuju. Siin foorumist on vist ainukene foorumlane Kjen,kes ei ole rahul minu tehtud tööga.,Sai tehtud minu poolt ka käpardlikult! Ma ei heida selle pärast veel meelt. minu tööle on ka garantii. kui ei sobi teen uuesti, niikaua kuni sobib.
Heeringas ära põe,läänmemaal on tegelikke vanu plekikunstnikke näputäis. see link mis ma panin; jo sa, siis ikka kellegi naist/meest panid ,et sellise furoori ülesse lükkasid :bg
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline