Selgitus HEIKKI HEERINGA alusetule laimule.

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

lemps0116
Rookie

Selgitus HEIKKI HEERINGA alusetule laimule.

PostitusPostitas lemps0116 » E Veebr 16, 2015 11:13 pm

Tere.
Kuna 4x4 moderaatorid vastasid eitavalt minu palvele eemaldada foorumist minu nime, Lembitu Lindsalu laimav postitus,siis otsustasin selgitada minu ja kodanik HEIKKI HEERINGA vahelist probleemi.Kunagi 2010.a sai soetatud metsa väljaveo traktor ja piduri probleemi remontimiseks sai pöördutud Heikki poole.Lisaks piduritele sai ka traktori üldine seisukord üle vaadatud,millega kaasnes kopsakas arve 25000 eek.Summa oli krõbe,aga mis teha,tuli ära maksta ja sai makstud ka.Oma lollus,et ei istunud koguaeg kõrval ja ei fikseerinud ajakulu tehtud töödele, mis oli tunnihinnaga kokku lepitud.Tema puhul on tavaline tegeleda mittme erineva asjaga samaaegselt ja töötunnid kirjutada kõigile päeva ulatuses.Sisuliselt 25 tundi ööpaevas ilma lõunapausideta.Kuna Läänemaal on tema üks vähestest,kes rasketehnikat remondib,siis klientidest puudust ei ole.Siit minu soovitus teistele, koheselt leppida kokku tööde maksumus,et hiljem ei tuleks summa üllatusena.Samuti soovitan ära fikseerida kütuse kogus paagis ja töötundide/ kilomeetrite näidud.Kuna olen ise temalt ostnud diiselkütust väga soodsa hinnaga,mille päritolu on ebaselge.Samuti veoauto Scania,mille ostuks ei olnud minul piisavalt raha ja Heikki oli nõus laenama juurde 5000€,millest kasutasin ära 3500€.Tema enda palvel ostsin sealt samast,kust Scania sai soetatud 1000€ eest auto raamialuse saha ja transport 500€.Auto asus 1000 km Helsingist, Sodankylas.Samuti sai Scania-legi tehtud üldine seisukorra uuring,mille tegemiseks oli vaja jätta auto tema juurde.Nädala alguses tema töökotta jõudes avastasin,et Heikki on käinud minu teadmata kellegile kusagil sitta vedamas,oleks saanud ju helistada ja luba küsida aga ei.Samuti metsaväljaveo traktoriga,mis järjekordselt jõudis tema juurde remonti.Kuna traktoril puudus töö ja otsest vajadust ei olnud,sai kokku lepitud, kui temal tööd ei ole,siis tegeleb traktoriga ja probleemiga esisillas.Traktor seisis seal mäletamistmööda üle aasta,kuni tekkis töine võimalus palkidega merekonteinereid täita.Helistasin Heikkile seletasin olukorra ja lisaks saatsin veel kodaniku,kes oli selle tulevase töö lepingu sõlmija,tema jutule.Nende omavaheline kokkuleppe oli traktor nädalaga korda ja tööle,kui kõik sujub,maksab Heikkile 2500€ kohe ära ja ülejäänud kokkulepitud aja jooksul.Traktor jõudiski platsile ja tööd võisid alata aga palgi haaratsid ei olnud enam need,mis olid seal ennem.Tõestusmaterjal piltide põhjal olemas.Nüüdseks olid asemele pandud väga väsinud ja töökõlbmatud haaratsid,mille tagajärjel oli vaja pidevalt vahetada haaratsi hüdrovoolikuid kuna haaratsid logisesid igast võimalikust ühendusest.Ei möödund nädalatki ,kui paluti oma kola kokku pakkida ja minema minna.Teistele inimestele tekitatud lisa kulutused ja leppetrahvid.Lisaks seisab Heikki hoovil minu kasutuses olnud VW buss,mida ta keeldus mulle tagasi andmast,et saaksin omanikule tagastada.Haapsalu politseist soovitati anda asi halduskohtusse auto tagasi saamiseks,kahjuks ei ole minul hetkel aega sellega tegeleda,kuid teen seda kindlasti,lisan ka,et politseil on fikseeritud tõendid selle bussi asukohast sinu hoovis.Samuti kui Heikki on kindel minu võlgnevuses,miks ta siis mind kohtusse ei anna,las kohus selgitab,kes ja kui palju kellegile võlgu on.Selle asemel laseb minule helistada kodanikul,kes algselt väitis end olevat Heikki ``Tööandja``,kuid kui olukorda selgitasin,loobus oma staatusest ja tahtis juures olla veendumaks rahulikust läbirääkimisest.Samuti telefonitsi Heikki poolt lubatud minu käeluude murdmistest pole ka midagi juhtunud,kipsi ei kusagil ning temasugusel vargal ehk ei ole ka erilist õigust selliste väljenditega vehkida.Haaratsite vahetamisest olen kuulnud Heikki suust mitut erinevat versiooni,kord tema hoovipeal keegi varastanud,siis võttis need haaratsid võlgnevuse protsendiks ja viimasel kokkusaamisel väitis ,et ei tea,millest räägin.Neid ei ole võimalik eemaldada traktorit käima panemata ning noolt välja tõstmata,haaratsid ei kaalu 20kg!Olen sinu hoovis,telefonis ja ka kokkusaamisel öelnud,et mina ei maksa sulle ühtegi senti,keegi ei soovi,et tema tagant varastatakse ja nüüd on kõigil võimalik ise otsustada KES SELLES LOOS ON LIBE JA KES MITTE.Lisaks on kodanik Heeringas ka siin foorumis ISE kirjutanud,et vahetas metsaveduki lõuad ümber!
Minul ei ole vargast HEIKKI HEERINGA-ga midagi rohkem rääkida ega kirjutada ja oma aega sellele raisata.Elan Soomes,ei remondi autosid vaid müün autovaruosasid Tatarisool Tuulinlasintie 24.

+358400552922
+37258183660
Lembitu Lindsalu
Kasutaja avatar
heeringas
Rock Crawler

Re: Selgitus HEIKKI HEERINGA alusetule laimule.

PostitusPostitas heeringas » T Veebr 17, 2015 12:54 pm

Tere
Kahju et ma sinuga Lembitu Lindsalu ainult niimoodi suhelda saan.
No aga asi seegi

Alustame ka siis algusest .Mis küll ei puutu antu asja.
Minu juurde remonti tulid sa jah metsakaga ,kuid mitte pidurite veaga vaid
sellega et sõites poos kinni ühe poole. Veaks osutus osaliselt piduri pealejäämine
ninga difri luku lülitus. Tehtud sai veel muidki vigu ja teha oleks olnud veelgi
( VALMET 882 aastas 1980-nendate keskpaik) Tööjuures olid sa ju ise ka osaliselt koos kompanjoniga. Arve suurust enam ei mäleta, töötund oli tollajaj 250.- eeku ja eks ta sinnakanti
või oll küll mida väidad.
Aga sellle summa maksmine veni ju ka pikale, kuna sinu väitel oli su kompanjon suli ning
pani raha kõrvale... Lõpu suurema osa maksid ju peale aafrika kullakaevandusest tulles.
Siit siis ka see et ma sind usaldasin ja võlgu andsin.
Töötundide kirjapanemine toimub ikka reaalse aja eest ja kui tundub, et tunde on rohkem kui
tööpäeva mahub siis on kaks meest tööd teinud.
Remonti ei tee mina kokkuleppe hinnaga, sest ma ei suuda ette arvata kui paju aegaja vahendeid kulub.
Kütust ei ole küll ühestki paagist vähemaks jäänid, pigen on äraminnes sinna juurde kallatud.
Kütuse päritolu, mis vaevab Lembitu Lindsaluut ei ole ebaselge ja seda teab ta ka ise kust,kuidas tuuakse (ruski standart)

Nüüd siis asjast.
Laenasin Lembitu Lindsalule 5000.- euri pangaülekandega SCANIA ostmiseks, millega sai ta kaasa kõhualuse tera (lubas mulle müüa 1000.- eur) Transpordi on ta nüüd välja mõelnud, auto tõi ta niikuinii siia esimese lumetera paigaldusse ( see tera jutt on arutatav raha saamisel)
See sõnniku toomine, üks koorem naaberkülast max 7km, toimus sinu teadmisel ja ma lisasin ka 15 L kütet. Sellega peaks olema OK.
Nüüd tuleb siis SCANIA lumetera paigaldus ja tõstuki rem. pluss materjalid summas ja viimane töö oli okt. 2013.
Tööd tehtud, masin töös, pretensioone ei olnud. Nüüdseks SCANIA teise omaniku käes.

Metsatõstukist.
Tõi metsaka minu hoovi (minulgi rahulikum ikkagi võlglase oma)et kui aega on teen korda.
Seisis aasta ja rohkem enne kui teda vaja läks.
Helistas Lembitu Lindsaluja kurtis et sai tööd ja tahab metsakat, LUBAS maksta poole kui metsaka ära viib.
Olid käinud ka mingid mehed hoovi peal metsakat vaatamas (mind ei olnud kohal) kuid
mingit kokkulepet ei ole ma kellekagi teinud.
Sai tehtud koosLembitu Lindsaluga metsaka esisilla vea tuvastus difri rike (taldriku hambad puudu). Sellepeale arvas omanik et käib ka ilma esiveota. Sai võetud ära käbi koos korpusega ja tehtud kaas ning läks minema.
Lembitu Linsalu lubas et viib metsaka objektile ja tagasitulles järgmine päev annab osa võlast. Saabus kuu aja pärast ja tahtis autot (wv tranporter)mille jättis siia.
Küsimusele et kas raha ka saab? Tuli sõimu et olen tal haaratsid vahetanudja ... !!!!!
See haaratsite vahetamine on täielik jama
Loll olin et üldase talle metsaka enne kätte andsin.
Libe sell see Lembitu Lindsalu- rääkis ära.
Kui nendel haaratsitel oleks midagi viga olnud oleks ta kohe tagasi ju tulnud!!!!

Nüüd siis meie kokkusaamisest 27. 01.2015.
Kuna sa mu telefoni ei võtnud,siis lasin sulle helistada oma endisel tööandjal,
kes suutis meid kokku viia ja asja rahulikuks jätta.
Eks sinulgi oli julgestus kaasas, kes minuarust sai aru et sa oled ikka võlgu.
Käeluud pidid ikka minul hoovipeal puruks löödama .

Tegelikult oled sa lembitu Lindsalu paras petis.
Sa ei ole ju kordagi huvi tundnud mis summast jutt käib ja mis selle summa taga on????

Lembitu Lindsalusaada mulle meilile palju sa mulle võlgu oled,
mille eest(kui sa ikka tead) ja püüame omavahel asjad selgeks saada.

Muidu olen sunnitud foorumite kaudu ja muul avalikul viisil võlga nõudma.
VÕLG ON VÕÕRA OMA ja summad ei ole väikesed et neid jätta :!:
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud

PostitusPostitas ibra » T Veebr 17, 2015 9:44 pm

Näha kohe, et vanad sõbrad.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud

PostitusPostitas TiitR » T Veebr 17, 2015 9:47 pm

heeringas kirjutas:Muidu olen sunnitud foorumite kaudu ja muul avalikul viisil võlga nõudma.

Natuke jääb segaseks see foorumi kaudu võla tagasi nõudmine, eriti kui Hr. L. Lindsalu tegi end siia foorumisse kasutajaks vaid seoses antud jamaga? :roll: Foorum pole siiski kõrgemal meie Vabariigi kõrgeimast võimust ehk Eesti Vabariigi kohtust. Või otsitakse foorumist "käsaväänajaid"? :roll:
Jeep GC 2.7 CRD - Metsas / Jahil
Kasutaja avatar
heeringas
Rock Crawler

PostitusPostitas heeringas » T Veebr 17, 2015 10:36 pm

ibra kirjutas:Näha kohe, et vanad sõbrad.

Õnneks mitte ja teistele ka ei soovita selliseid "sõpru"
TiitR kirjutas:
heeringas kirjutas:Muidu olen sunnitud foorumite kaudu ja muul avalikul viisil võlga nõudma.

Natuke jääb segaseks see foorumi kaudu võla tagasi nõudmine, eriti kui Hr. L. Lindsalu tegi end siia foorumisse kasutajaks vaid seoses antud jamaga? :roll: Foorum pole siiski kõrgemal meie Vabariigi kõrgeimast võimust ehk Eesti Vabariigi kohtust. Või otsitakse foorumist "käsaväänajaid"? :roll:

Meil ju info ajastu ning kellegile on see ju kasulik ja kellelegi mitte.
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
Guuru
Rock Crawler

PostitusPostitas Guuru » T Veebr 17, 2015 11:31 pm

Ei topi oma nina Hr.Heeringa asjadesse kuid sellise nalja võiksid "petturid avalikuks" lehele ylesse panna. Usun,et peale seda hakkavad asjad korralikumalt liikuma, kui see pull, mis siin foorumis toimub.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
kala
DJ ja AÜ

PostitusPostitas kala » K Veebr 18, 2015 9:12 am

Eks see tõde on kusagil kahevahel
56157755
Kasutaja avatar
heeringas
Rock Crawler

PostitusPostitas heeringas » N Veebr 19, 2015 7:58 am

kala kirjutas:Eks see tõde on kusagil kahevahel

Kui Lembitu Lindsalu on võlgu võtnud 11. 2012 ja viimane tööd on tehtud 10,2014.
Mingeid pretensioone ei ole antud asjas olnud.(sinnamaani kuni autot tagasi ei andnud).

Mille vahel see tõde siis on?
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
Guuru
Rock Crawler

PostitusPostitas Guuru » N Apr 02, 2015 2:20 pm

Nagu näha on asjad jõudnud "PETTURID AVALIKUKS" lehele!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 145&type=1
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
heeringas
Rock Crawler

PostitusPostitas heeringas » P Okt 11, 2015 1:24 pm

Natuke värskendust asjasse.

Antsin asja kohtusse nagu Lembitu Lindsalu soovitas.
Asi juba teisel ringil,
esimese tagaselj tehtud kohtuotsuse peale jõudis Lembitu Lindaslu esindaja esitada viimasel päeval kaja.

Põhjus:
tõsised probleemid vaimse tervisega, sh konsentratsiooni- ja mäluhäired,anhedoomia ning sageli
ärevushood millega kaasnesid südamepeksmine ja muud vegetatiivsed nähud.

Ja varsti saame siis kohtus kokku.

Ahja ja siis pidi veel tunnistusi tulema andma üks kodanik Risto :roll:
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Arxs
Fitting 38"
Kontakt:

PostitusPostitas Arxs » E Nov 07, 2016 9:36 pm

arenguid?
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Kasutaja avatar
heeringas
Rock Crawler

PostitusPostitas heeringas » T Nov 08, 2016 7:47 am

Arxs kirjutas:arenguid?

ei ole aegunud
neljapäeval jälle kohtukäik
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
TRANSIIT
Fitting 44"

PostitusPostitas TRANSIIT » L Nov 12, 2016 12:54 pm

heeringas kirjutas:Natuke värskendust asjasse.

Antsin asja kohtusse nagu Lembitu Lindsalu soovitas.
Asi juba teisel ringil,
esimese tagaselj tehtud kohtuotsuse peale jõudis Lembitu Lindaslu esindaja esitada viimasel päeval kaja.

Põhjus:
tõsised probleemid vaimse tervisega, sh konsentratsiooni- ja mäluhäired,anhedoomia ning sageli
ärevushood millega kaasnesid südamepeksmine ja muud vegetatiivsed nähud.

Ja varsti saame siis kohtus kokku.

Ahja ja siis pidi veel tunnistusi tulema andma üks kodanik Risto :roll:

Ei tea kas maanteamet ja politsei lubade talitus on ka asjaga kursis :D
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"

PostitusPostitas usamosse » P Nov 13, 2016 10:26 am

heeringas kirjutas:... ja muud vegetatiivsed nähud.

See on tase omas klassis :D :D :D
Kasutaja avatar
suitsukala
Fitting 38"

PostitusPostitas suitsukala » K Nov 23, 2016 8:52 am

kuidas edeneb? saab mingi lahendus ka paberile?
Jeep Comanche Laredo '88
Igapäevaselt Austraalias - PS v e-mail, kui vaja kätte saada.

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist