V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
coomb18
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 130
Liitunud: K Jaan 22, 2014 6:44 pm
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas coomb18 »

Mustamäel, Tammsaare tee 139 maja parklast varastatud 2 Hella Luminator Chromium lisatuld, ilma kateteta, juhtmed läbi lõigatud. Iga väiksemgi infokild on oodatud selle foorumi postkasti või numbril 5346I3I8
viber image.jpg
viber image.jpg (54.63 KiB) Vaadatud 10143 korda
download.jpg
download.jpg (8.2 KiB) Vaadatud 10143 korda
Jeep GC WJ V8 / 4" LA lift / 32" MT tires / 11500lbs winch.
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas Leedu »

No see on mingi viimaseaja mood. Läksid samast kandist jalutama ühed sarnased sisud. Vähemalt olid viisakad ja ei hakanud ebatavaliselt kinnitatud korpuseid lammutama.
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas Guuru »

Leedu kirjutas:No see on mingi viimaseaja mood. Läksid samast kandist jalutama ühed sarnased sisud. Vähemalt olid viisakad ja ei hakanud ebatavaliselt kinnitatud korpuseid lammutama.

Mul yhel kliendil oli sarnane mure. Kord punktis alt ära (viidi pead minema), Järgmine laks , punktis nii alt kui ka pead ära ( viidi sisud minema). Kolmandal korral mul viskas nii kopa ette,et lasin tulede klaasile( ehk elementidele), korpustele kui ka taladele graveerida kliendi tel.numbri ja auto reg.märgi. Lisaks sellele lasin kliendil veel yhe juhtme lisatulest signasse viia et, kui raisad läbi lõikavad, hakkab koheselt röökima. Ja minu teadmiste järgi oli antud klient samuti kusagilt mustamäelt või nii.
@Leedule! Tõesti see on viimase aja trendiks muutunud,et kui kõikke kätte ei saa, siis midagist saab kätte.
Lõpetuseks! Selliste tulede ostul tuleb alati endale selgeks teha seda,et on olemas inimesed,kellele meeldivad võõrale varale käppa peale panna. Võimaluse korral alati tuled igaltpoolt ära punktida, märgistada, mis iganes veel. See on minu isiklik soovitus teema algatajale kuid hetkel on sellist asja vist kahjuks hilja öelda. Saan aru,et mõne inimese jaoks võib olla see punktimine, graveerimine tunduda turvahullusena kuid samas... Parem karta, kui kahetseda,et mingid emmid sinu varaga minema jalutavad!!
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
coomb18
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 130
Liitunud: K Jaan 22, 2014 6:44 pm
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas coomb18 »

Ega siin pole ülearust midagi. Eks see oli teada, et mingile nälkjale need näppu võivad jääda, siiski ei suhtunud asja piisava tõsidusega. Ilmselt lisa kinnitamine (täppimine või neetimine) viib lõpptulemusena suuremate purustusteni. Kui asi lihtsalt kätte ei tule, siis hakkab toimuma ajulage kangutamine. Küll aga on tark tegu tõesti sellised asjad korralikult sügavalt ära märgiatada. Samuti peab pea tööle panema igasugu tulede ja vilede osas.
Jeep GC WJ V8 / 4" LA lift / 32" MT tires / 11500lbs winch.
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas Guuru »

coomb18 kirjutas:Ega siin pole ülearust midagi. Eks see oli teada, et mingile nälkjale need näppu võivad jääda, siiski ei suhtunud asja piisava tõsidusega. Ilmselt lisa kinnitamine (täppimine või neetimine) viib lõpptulemusena suuremate purustusteni. Kui asi lihtsalt kätte ei tule, siis hakkab toimuma ajulage kangutamine. Küll aga on tark tegu tõesti sellised asjad korralikult sügavalt ära märgiatada. Samuti peab pea tööle panema igasugu tulede ja vilede osas.

Kui sul igasuguses nuputamises abi peaks vaja minema,siis v6id mulle iga kell helistada v6i privasse s6num saata . Aitan alati!
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas CaveMan »

Kus saab Tallinnas tule klaasile auto numbri lasta graveerida? Kas saab ka nii, et tuld maha ei pea võtma?
Kiire googeldamine ei leidnud midagi huvitavat.

Kas on ka soovitusi, kuhu ja kui suurelt võiks graveeringu teha, et oleks vargale piisavalt silmatorkav ning samas ei kahjustaks tule omadusi? Jutt lisakaugtuledest.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas ibra »

CaveMan kirjutas:Kus saab Tallinnas tule klaasile auto numbri lasta graveerida? Kas saab ka nii, et tuld maha ei pea võtma?
Kiire googeldamine ei leidnud midagi huvitavat.

Kas on ka soovitusi, kuhu ja kui suurelt võiks graveeringu teha, et oleks vargale piisavalt silmatorkav ning samas ei kahjustaks tule omadusi? Jutt lisakaugtuledest.
Varas sinu graveeringuid ei pane tähele. Tavaliselt kaovad tuled pimedal ajal ja alati saab graveeringut üle teha, ning iga suvaline vend võib seda hambapuuri ja akudrelli või mingi mikromootoriga teha. Sa ei pruugi oma graveeritud tuld elu sees näha. Naljakas, aga me oleme jõudnud nagu sinna vene aja kaheksakümnendatesse, kus graveeriti Zigulli esiklaasile auto numbreid, sest neid hakati ka hirmsalt varastama. Mingil ajal tuld ka saksast autod graveeritud klaasidega.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
coomb18
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 130
Liitunud: K Jaan 22, 2014 6:44 pm
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas coomb18 »

Varas sellele kindlasti tähelepanu ei pööra, näpud jäävad taha sama moodi. Ega tule tagasi saamisele ei maksa ilmselt ka jah väga palju rohkem loota. Kuid siiski on siis tulel mingi märk, mis ausa ostja/leidja/nägija paneb mõtlema. Ilmselt ka endal parem tunne, et oled vähemalt midagigi teinud, et limuskite elu vähe keerulisemaks teha.
Minu arvates on pigem naljakas see, et me oleme jõudnud sinna, kus varastamisse suhtutakse sama moodi kui naabrimehele tere ütlemata jätmisse.
Reaalsus on see, et peab ikka kole pime õnn olema jh, et sellele tulele veel otsa komistad kunagi, sellega peab arvestama. Aga mina teen kindlasti omalt poolt kõik, et see tuli siis kellegis kahtlust ärataks ning samuti, et juhtme läbi lõikamisele järgneks selline tulede ja vilede möll, et limuskist paha haisu välja ehmatab. Kui Kopli-Vanja müüb märgistatud tule Lasnamäe-Anatolile, kes märgistusest midagi ei arva ning need ausa näoga oma auto ette krutib ... no midagi teha ei ole, vähegi endast lugu pidav inimene aga ei soosi musta turgu ...
Jeep GC WJ V8 / 4" LA lift / 32" MT tires / 11500lbs winch.
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas Guuru »

ibra kirjutas:
CaveMan kirjutas:Kus saab Tallinnas tule klaasile auto numbri lasta graveerida? Kas saab ka nii, et tuld maha ei pea võtma?
Kiire googeldamine ei leidnud midagi huvitavat.

Kas on ka soovitusi, kuhu ja kui suurelt võiks graveeringu teha, et oleks vargale piisavalt silmatorkav ning samas ei kahjustaks tule omadusi? Jutt lisakaugtuledest.
Varas sinu graveeringuid ei pane tähele. Tavaliselt kaovad tuled pimedal ajal ja alati saab graveeringut üle teha, ning iga suvaline vend võib seda hambapuuri ja akudrelli või mingi mikromootoriga teha. Sa ei pruugi oma graveeritud tuld elu sees näha. Naljakas, aga me oleme jõudnud nagu sinna vene aja kaheksakümnendatesse, kus graveeriti Zigulli esiklaasile auto numbreid, sest neid hakati ka hirmsalt varastama. Mingil ajal tuld ka saksast autod graveeritud klaasidega.

@Caveman! Isiklikult tegelen sellise graveerimisega! Selleks ei pea tuld lahti lammutama vaid lihtsalt element tule seest välja võtma ja see minu kätte tuua. Annan veel omapoolse garantii, milleks on kolm aastat

@Ibrale! Kulla mees ole hea ja tule tee klaasipeal olev graveering yle. Ma olen Graveerimisega hobi kui ka reaalses korras tegelenud yle kaheksa aasta ja tean,et minu graveeringut päris naljalt ikka yle ei tee.Sa võid tõesti selle graveeringu sealt maha nyhkida kuid ikkagist jääb jälg sellest näha ja varem või hiljem satuvad sellised tuled tänavapildis silma( Kas politseile, kannatanule või kellele iganes veel). Pole mõtet asjas lootust kaotada!!
Selgitan nyyd uuesti asjad lahti. Kui Tule klaasid ja korpused on korralikult ära graveeritud( märgistatud) mis iganes veel, siis iga yledoosis vend ei tule neid varastama,sest hilisemal kombel on neid lihtsalt raske turustada. ja see kes need tuled omakorda ostab võib omakorda pahandustesse sattuda jne jne. Yldisemalt öeldes pikk jada,et seda kõike siin seletama hakata.

@Teema algatajale! Yks võimalus peale stoperdamise on veel,et... Kui keegi auto lähedale läheb( näiteks esiraua), hakkab signa koheselt undama ja kui lähed autost eemale, jääb auto vait.
Täpsemalt saan sulle sellest privas rääkida või helistad mulle joone all olevale kontaktile. Vajadusel võin sul kõik ilusasti ette ja taha ära teha, kui soovi on. Selleks too mulle liiter rummi ja thats it!
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas CaveMan »

Guuru kirjutas: @Caveman! Isiklikult tegelen sellise graveerimisega! Selleks ei pea tuld lahti lammutama vaid lihtsalt element tule seest välja võtma ja see minu kätte tuua. Annan veel omapoolse garantii, milleks on kolm aastat
Mis maksab? Sa võiks seda teenust kohe tulede müügil juurde pakkuda. Siis ei peaks mitu korda käima ja tulesid lammutama :) Kas saad teha kokkulepitud ajal ootetööna, et ei peaks jällegi mitu korda käima?
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
coomb18
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 130
Liitunud: K Jaan 22, 2014 6:44 pm
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas coomb18 »

Nüüd siis jöudnud otsingutega nii kaugele, et olen ilmselt varast kuidagi ärritanud ... vähemalt ei suuda hetkel leida paremat seletust pöhjusele, miks mul köik 4 rehvi läbi torgatud ning külje ustele kraveering tehtud vene keelsete roppustega ... Aga seda enam on vaja see krdi lehma kusi üles leida ning männiku röömusid nautima viia ... Ja mitte just offroad röömusid
Jeep GC WJ V8 / 4" LA lift / 32" MT tires / 11500lbs winch.
Kasutaja avatar
toi
Rock Crawler
Postitusi: 517
Liitunud: R Okt 02, 2009 10:06 am
Asukoht: Tallinn ja Viljandi

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas toi »

CaveMan kirjutas:
Guuru kirjutas: @Caveman! Isiklikult tegelen sellise graveerimisega! Selleks ei pea tuld lahti lammutama vaid lihtsalt element tule seest välja võtma ja see minu kätte tuua. Annan veel omapoolse garantii, milleks on kolm aastat
Mis maksab? Sa võiks seda teenust kohe tulede müügil juurde pakkuda. Siis ei peaks mitu korda käima ja tulesid lammutama :) Kas saad teha kokkulepitud ajal ootetööna, et ei peaks jällegi mitu korda käima?

Lihtsalt huvi pärast küsin et mismoodi see garantii väljä näeb? Et tulesi ära ei varastata või et graveering kaduma ei lähe 3 aastaga.

Isiklikult graveerisin tuleklaasi alla serva auto reg numbri (vajadusel saab pintsli otsaga graveeringu üle ka värvida) ja kui nüüd kükitada tule ette et hakkata tuld maha krutima siis jääb see silma küll. Graveeriniseks kasutasin analoogset aparaati http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=8&t=54867 Ei pea isegi midagi küljest võtma.
Iseasi kas sellest kasu on, et kui tema ei saa siis ei pea ka sulle jääma. Lihtsalt vihaga lõhuvad ära. Ennemuiste kui veel Lada rattaid varastati siis oli maja ees kaks ladat, ühel veljed salamutikatega kinni. Hommikul olid ühel rattad pihta pandud, teisel lihtsalt noaga rehvid läbi torgatud.
Nissan Patrol Y60 2,8 td
Nissan Patrol 160 3,3 td
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas Jopinto »

coomb18 kirjutas:Nüüd siis jöudnud otsingutega nii kaugele, et olen ilmselt varast kuidagi ärritanud ... vähemalt ei suuda hetkel leida paremat seletust pöhjusele, miks mul köik 4 rehvi läbi torgatud ning külje ustele kraveering tehtud vene keelsete roppustega ... Aga seda enam on vaja see krdi lehma kusi üles leida ning männiku röömusid nautima viia ... Ja mitte just offroad röömusid

Äkki sa andsid varastele rikkega tule vms, nemad said ostja käest pahandada ja nüüd tulid pahandasid sinuga. Peab ikka kvaliteetset kauppa pakkuma... !
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
Kasutaja avatar
GodSpeed
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: E Sept 29, 2014 10:42 pm
Asukoht: Tallinn

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas GodSpeed »

Sõbral viidi ka just eelmine nädal Õismäel Foresteri eest HELLA tuled ära.
Nissan Patrol GR, 2002a
Y61, 3.0L, 116kW
Tel:viis kuus kuus kaks kolm kolm null neli
Kasutaja avatar
coomb18
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 130
Liitunud: K Jaan 22, 2014 6:44 pm
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: V - Hella Luminator Chromium lisakaugtuled

Postitus Postitas coomb18 »

Jopinto kirjutas: Äkki sa andsid varastele rikkega tule vms, nemad said ostja käest pahandada ja nüüd tulid pahandasid sinuga. Peab ikka kvaliteetset kauppa pakkuma... !
Võimalik jh. Tuled olid vähe rikutud küll. Alla kinnituse kõrvale oli numbrirauaga löödud auto number...
Jeep GC WJ V8 / 4" LA lift / 32" MT tires / 11500lbs winch.
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”