Autode väljapetu skeem.

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

4,2TD
Off Roader Wannabe

Autode väljapetu skeem.

PostitusPostitas 4,2TD » L Aug 23, 2014 12:49 pm

Tere.
Hoiatan siis foorumlasi skeemi eest millega taheti minult auto välja petta.
Soomlane võtab ühendust ja tahab ,et auto tuuakse Tallinnasse sadamasse.On valmis maksma käsiraha ja siis nädala jooksul ka ülejäänud summa. Mulle maksti käsiraha (500.-) ära saadeti maksekorraldus ja kõik tundus aus ja kena.Uuriti auto ajalugu.Küsiti pilte raamist ja sildadest jne.
Kaubeldi ka natuke hinda ja taheti ,et viiksin auto tallinnasse sadamasse.Saadeti ka maksekorraldus ülejäänud summa peale (10 800.-) 20.augustil pidi siis raha kohal olema.Ma ei olnud nõus enne tartust välja sõitma kui raha siiski kontol.Helistati siis ikka väga palju ja seletati ,et näed Teil riigipüha ja sellepärast kannet pole,et meie tallinnas ja nüüd siis ei saagi autot või? Kui jäin endale kondlaks ,et enne kui raha pole mingit autot ei tule.Lubati igasugu asju ja küll meelitati ja lõpuks ka ähvardati.Enam ei vastanud ma lõpuks kõnedele.
Tänaseni pole ma muidugi mingit raha saanud.
Olen uurinud teemat soomest ja selgub ,et seal see juba varem päevakorras olnud.
Just Toyotadega mis viiakse aafrikasse.Neegrid ja eesti mehed on seljad kokku pannud ja kasutavad paari soome tolgust tankistidena. autod kas petetakse välja käsirahadega,järelmaksudega või tahetakse võtta rendile.Siis aga konteinerisse ja aafrikasse.
Niisiis kodanikud olge valvsad.Rahvavaenlane ei maga.
Kasutaja avatar
Bytewize
Rock Crawler

Re: Autode väljapetu skeem.

PostitusPostitas Bytewize » L Aug 23, 2014 1:46 pm

Oot, sa jäid viie sotiga plussi või? :D
Aitan vintsi, tõste ja muu tjuuninguga. Teen lihtsamaid freesimistöid, treimistöid ja pisemat automaatikat-koosteseadmeid.
Hüdrovintsiga-paadiankruga-täislukkudega chero-põka.
kadjakas2000
Rock Crawler

Re: Autode väljapetu skeem.

PostitusPostitas kadjakas2000 » L Aug 23, 2014 4:23 pm

Bytewize kirjutas:Oot, sa jäid viie sotiga plussi või? :D

Siin teemas viewtopic.php?f=55&t=53430&start=15 kirjutab 4,2TD:

4,2TD kirjutas:Ei skeem selline ,et käsiraha(antud juhul siis 500.-) kanti ka päriselt ära.Ülejäänud summa kohta siis ainult maksekas.
Seda skeemi pidid arendama eestlaste-aafriklaste ühendatud jõud soomes ja just Toyotadega mis siis saadetakse aafrikasse. Neil pole teh.passe vajagi. Masinaid püütakse välja petta kas siis käsika eest või tahetakse võtta rendile. Soomlased on selles skeemis ainult "tankistid".

Karm mees, iga vend ei õngitse neegritelt viit sotti välja. :mrgreen: Retsept no5. :hail
GC ZJ 5,9 -> GC WG 2,7 -> Chero XJ 4,0 -> LC100 4,2

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline