Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
rivo
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: T Mai 25, 2010 8:14 pm

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas rivo »

jaan mmc kirjutas: Olgem ausad, kui selliste tegude suhtes valitseks ühiskondlik hukkamõist siis neid väga ei tehtaks. Politsei "poole valik" on üldsuse suhtumise ametlikuks kinnituseks. Selliseid, ülelaskmisega tegelevaid debiilikuid on kõik kohad täis. Täna laseb selline teisi lihtsalt nö. üle, Ukraina olukorras käitub nahaaalsemalt.
Aga hea kui on mõnedki, kuskil foorumite avarustes, kes sellist käitumist taunivad.
Ukraina olukorras lastakse desertööri pähe maha ja asi mutt.
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas metsik »

Sellel lontrusel on niipalju sitta juba üleval, et ta peaks sinna sisse ise uppuma hakkama, vabatahtlikult.
saaks maakerale tiiru peale. Tel. 5183816
http://www.kregori.ee Teleskooplaaduri teenused
https://www.facebook.com/kregori.ee/?fref=ts
GC
Rock Crawler
Postitusi: 543
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas GC »

tango kirjutas:kas keegi teab sellise auto asukohta,sellele sai paigaldatud ette arb-i kaitseraua koopia,maksis 600 ära ja lubas esmasp.tuua ülejäänud 550,aga enam ei võta torugi.Nimeks on huiaril RENE ja tel nr5074203.Oleks soov kui kellegi töökotta ilmub selline auto,et annaks mulle teada,ette tänades.
Maksame "tangole" kamba peale see 550.- ära, siis on see huiar meile kõigile võlgu ja huvi ta "ära kottida" suurem!?
gaz fs 1
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Landy »

Pigem ennustan, et saabub millagi hetk kus seltsimees rene keivsar mõnele "valele" inimesele külma teeb. Viimane oma hinges ei andesta ja paneb selstimehele needuse peale. Suurte kokkusattumuste tulemusel seltsimehe õnn pöördub ja ta muutub ootamatult lohakaks ja hooletuks ning siis tuleb kehtiv tereviseksindlustus kindlasti kasuks.

Eks ole varemgi juhtunud, et unustatakse kinga paelad lahati, komistatakse ja kukutakse ning kahetsusväärsel kombel mitu korda järjest või õnnetul kombel unustakse auto ukse sulgemisel näpud kõigi nelja ukse vahele, jne. Õnnetus ei hüüa tulles.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Pleku
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 192
Liitunud: N Apr 16, 2009 5:15 pm
Asukoht: Harju

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Pleku »

Aaamen.
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Guuru »

Maksame "tangole" kamba peale see 550.- ära, siis on see huiar meile kõigile võlgu ja huvi ta "ära kottida" suurem!?[/quote]

Väga hea mõte ja ühinen antud üleskutsega!


Rene! Kui sa seda kirja loed, ole hea ja saame kokku nagu sa raibe korduvalt tahtnud oled. Kus sa nyyd oled? Enam ei olegi nii kõvamees kokku saamisel või???? Pidid minuga eile kokku saama, yle eile kokku saama. Kuhu sa jäid siis? Läksid järjekordselt naisega kinno ja ei saanud kohale tulla v??? Kapo kits, kelle sõnad ei maksa midagist.
Ahjaa! Kõigile teadmiseks! Ta ytles mulle telefonis,et kaebab selle laimu eest meid kõikki tsiviilkorras kohtusse :)) Ootan huviga kohtukutset,et minu kallid advokaadid saaksid kontoris peale kottide sygamise ka sinusuguse tyrapeaga tegelema hakata. :D


Lõpetuseks! Igal inimesel on oma saatus kuid sina oled oma saatuse juba ise ette määranud!!!!
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas tanel »

Kuulge mehed, jutt kipub vist mölaks minema?
Keegi pätti teeb ja huiab, siis on paha lugu ja foorumis nutt varuks, samas loobitakse väljendeid nagu "kapo kits" jmt? Õiguskuulekas käitumine ja võimudega koos töötamine on nigu halb või nii.. või mida on sellega mõeldud?
Võlgade üles ostmine ja näppude ukse vahele sattumine teenib rõõmuhõiskeid, samas tasumata arve on ülimalt taunitav?

Lõpetage see mõttetu praalimine ja säilitage foorumi nägu.
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Movistar »

Tunnen Peepu juba aastaid aga see ei muuda mu arvamust sellest teemast.

Ettevõtjale kuskil foorumis annetuste kogumine (kui üks klient nö.lasi üle) on minu jaoks küll midagi uut.
Iga ettevõtja peab ise oma riske hindama ja selle põhjal otsustama kellele esitatakse ettemaksuarve ja kellele antakse makseaega.
Kui läks valesti siis saab süüdistada ainult ennast.
Seega on mingi arusaamatu raha kogumine läbi foorumi väga imelik ettevõtmine mille teevad veelgi imelikumaks need " eriti kõvad mehed " .
HM Racing Team
Puutiiger
Mudder
Postitusi: 79
Liitunud: P Mär 24, 2013 8:41 pm

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Puutiiger »

Tsiteerigem siinkohal lõpetuseks Olari Taali'i:
"Loll ja tema raha lähevad teineteisest väga kiiresti lahku." :mrgreen:
GC
Rock Crawler
Postitusi: 543
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas GC »

Movistar kirjutas:Tunnen Peepu juba aastaid aga see ei muuda mu arvamust sellest teemast.

Ettevõtjale kuskil foorumis annetuste kogumine (kui üks klient nö.lasi üle) on minu jaoks küll midagi uut.
Iga ettevõtja peab ise oma riske hindama ja selle põhjal otsustama kellele esitatakse ettemaksuarve ja kellele antakse makseaega.
Kui läks valesti siis saab süüdistada ainult ennast.
Seega on mingi arusaamatu raha kogumine läbi foorumi väga imelik ettevõtmine mille teevad veelgi imelikumaks need " eriti kõvad mehed " .
Mina ei tunne peaaegu kedagi siin foorumis...!
Vabandan, et sellise lolli loosungiga esinesin!
Lollidelt tuleb muidugi raha ära võtta, jääb üle loota, et sina või mina need pole!
gaz fs 1
Tegija
Fitting 44"
Postitusi: 482
Liitunud: N Nov 30, 2006 8:29 pm
Asukoht: aravete
Kontakt:

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Tegija »

Movistar kirjutas:Tunnen Peepu juba aastaid aga see ei muuda mu arvamust sellest teemast.

Ettevõtjale kuskil foorumis annetuste kogumine (kui üks klient nö.lasi üle) on minu jaoks küll midagi uut.
Iga ettevõtja peab ise oma riske hindama ja selle põhjal otsustama kellele esitatakse ettemaksuarve ja kellele antakse makseaega.
Kui läks valesti siis saab süüdistada ainult ennast.
Seega on mingi arusaamatu raha kogumine läbi foorumi väga imelik ettevõtmine mille teevad veelgi imelikumaks need " eriti kõvad mehed " .
Olen Hardoga sama meelt, olles ise ettevõtja pean rehkendama ka selliste asjadega nagu Peebul praegu.
Aga üks ettepanek mul on.
Tuleks teha nimekiri niiöelda mustadest lammastest ja seda levitada. Kui miski halb klient (seda erinevatel põhjustel) tekitab probleeme kellelegi kuskil Eestis ja talle seal edaspidi ei öeldakse ei sega teda minemast järgmise ukse taha ja seal käru keerata.
Kusjuures see teema töötab minu tuttavate remondimeeste puhul.
August.
Tiimid Tegija ja Lada Eesti, metalli nii Eestist,kui lähi-välismaalt. Juhi parem käsi. Asja sees 2001. aastast.
Jumal tänatud ,et loodi autod ja autoelekter.
Müün ja paigaldan el. vintse.Tel;506 6268 : augustvoore@gmail.com
Kasutaja avatar
tango
Lendab Madalalt
Postitusi: 627
Liitunud: N Dets 15, 2005 11:22 am
Kontakt:

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas tango »

Arveke ootab sind juba eelmisest kuust,tagaratta laiendi tüübli pesa on sul p----s,õhufiltri kinnitust sul polnutki,kaitseraud on seestpoolt korrosiooni tõrjega,logari kaitseks sa pidid naabrimehel laskma teha al.kaitsed, kaitsaraua nurkadesse aga oled vist võlgu kuna neid sul pole
http://www.olympiccar.com
http://www.pulmasoidud.eu
TR1 Team Tango, piloot. TR1 2007 III koht, Balti Karikas 2007 III koht.
Tel: 56 200 666
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas tarmo »

Tegija kirjutas:Aga üks ettepanek mul on.
Tuleks teha nimekiri niiöelda mustadest lammastest ja seda levitada. Kui miski halb klient (seda erinevatel põhjustel) tekitab probleeme kellelegi kuskil Eestis ja talle seal edaspidi ei öeldakse ei sega teda minemast järgmise ukse taha ja seal käru keerata.
Kusjuures see teema töötab minu tuttavate remondimeeste puhul.
August.
See must nimekiri on juba ongi selliste foorumi teemade näol, nagu see siin.
Otsimootorites on nimi sees ja see on juba üsna väljapaistev asjaolu. Googles näiteks see teema 6. vastus, kui otsida nime.
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Renxxx
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: E Juul 21, 2014 9:46 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Renxxx »

Lgp. Peep kindlasti oleksin jõudnud kokkuleppele summades ja vigades, tänu pläustile mis siin on, on mul põhimõte Sulle mitte maksta? Mis see summa oli...100€? Maksan parem advokaadi tunni selle laimu peale. Guuru sina oled nii julge vend et ei avalda oma nime isegi :D Ja ülejäänud pläustijad siis minu kontakt on 5074203 ja palun oma julgus kokku leppida ja kohtuda? Almari väidetele mingitest võlgadest pole saanud yhtegi kinnitust, puhka jalga!
Toyota LC 120 2005 ATM Luxury
Renxxx
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: E Juul 21, 2014 9:46 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Renxxx »

Lgp. Peep kindlasti oleksin jõudnud kokkuleppele summades ja vigades, tänu pläustile mis siin on, on mul põhimõte Sulle mitte maksta? Mis see summa oli...100€? Maksan parem advokaadi tunni selle laimu peale. Guuru sina oled nii julge vend et ei avalda oma nime isegi :D Ja ülejäänud pläustijad siis minu kontakt on 5074203 ja palun oma julgus kokku leppida ja kohtuda? Almari väidetele mingitest võlgadest pole saanud yhtegi kinnitust, puhka jalga!
Toyota LC 120 2005 ATM Luxury
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”