Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Guuru »

Renxxx kirjutas:Lgp. Peep kindlasti oleksin jõudnud kokkuleppele summades ja vigades, tänu pläustile mis siin on, on mul põhimõte Sulle mitte maksta? Mis see summa oli...100€? Maksan parem advokaadi tunni selle laimu peale. Guuru sina oled nii julge vend et ei avalda oma nime isegi :D Ja ülejäänud pläustijad siis minu kontakt on 5074203 ja palun oma julgus kokku leppida ja kohtuda? Almari väidetele mingitest võlgadest pole saanud yhtegi kinnitust, puhka jalga!

Ootan sind täna ,aadressile Mõisa tn 4 täpselt kella 12:00 päeval ja vaata et ikka kohal oled,sest sinuga tahavad veel paar inimest suhelda. Sul on minu kontakt olemas,miks sa helistanud ei ole???? Lubasid eelnevaltki kohal olla kuid siiani tuled :D :D Ahjaaa, millal kohtukutse tuleb? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: HÄRRA ON OMA FACEBOOKI JA TELEFONI SUUREST HIRMUST KINNI LÜKANUD,ET KEEGI TEMAGA ÜHENDUST EI SAAKS VÕTTA!

Lõpetuseks! Teen Peebule ettepaneku,et ma maksan sinu arve ära ja siis............ Oled sa mulle võlgu :) Usu mind, see kuidas mina sind edasi kiusama hakkan, võid juba arvata!!!!
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas kala »

Guuru kirjutas:
Renxxx kirjutas:Lgp. Peep kindlasti oleksin jõudnud kokkuleppele summades ja vigades, tänu pläustile mis siin on, on mul põhimõte Sulle mitte maksta? Mis see summa oli...100€? Maksan parem advokaadi tunni selle laimu peale. Guuru sina oled nii julge vend et ei avalda oma nime isegi :D Ja ülejäänud pläustijad siis minu kontakt on 5074203 ja palun oma julgus kokku leppida ja kohtuda? Almari väidetele mingitest võlgadest pole saanud yhtegi kinnitust, puhka jalga!

Ootan sind täna ,aadressile Mõisa tn 4 täpselt kella 12:00 päeval ja vaata et ikka kohal oled,sest sinuga tahavad veel paar inimest suhelda. Sul on minu kontakt olemas,miks sa helistanud ei ole???? Lubasid eelnevaltki kohal olla kuid siiani tuled :D :D Ahjaaa, millal kohtukutse tuleb? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: HÄRRA ON OMA FACEBOOKI JA TELEFONI SUUREST HIRMUST KINNI LÜKANUD,ET KEEGI TEMAGA ÜHENDUST EI SAAKS VÕTTA!

Lõpetuseks! Teen Peebule ettepaneku,et ma maksan sinu arve ära ja siis............ Oled sa mulle võlgu :) Usu mind, see kuidas mina sind edasi kiusama hakkan, võid juba arvata!!!!
Selle asemel et foorumis postituste peale aega raisata oleksid ta ammu juba kätte saanud :lol:
56157755
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Movistar »

Huvitav kas ainult mulle tundub ,et igasugune üheksakümnendate stiilis ähvardamine ei kuulu enam tänapäeva (vähemalt mitte avalikus ruumis,kõigile loetavalt) ja veel vähem siia foorumisse ?
HM Racing Team
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Arxs »

See teema oleks võinud piirduda ühe lehega. Täiskasvanud inimesed vaidlevad nagu lapsed, kes kelle lutsuka ära võttis. Numbrid, nimed on olemas, normaalne inimene tegutseks nende põhjal, aga välja tuleb ikka delfi kommentaarium, kus üks on kõvem kui teine. Eriti naljakad on need "ähvardused". Võlglane ei võta teist kedagi enam tõsiselt.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
airport
Rock Crawler
Postitusi: 542
Liitunud: P Apr 21, 2013 9:02 pm

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas airport »

Tall on pohui teie peale , ha ha ha !!!! Kes seal ähvardab ??? Te ise ehitasite politsei riik , nii et kui midagi , lähete vangi väljapressimise eest !!! Peebu sel juhul sina oled nägu tellija :))) !!! Ja see on sulle õppetund - ennem kui töö alustad , tee kirjalik leping , mitte et teenid raha mustalt !!!
Kasutaja avatar
elmarm
Rock Crawler
Postitusi: 539
Liitunud: N Jaan 06, 2011 5:37 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas elmarm »

airport kirjutas: teenid raha mustalt !!!
Admin - pane see teema juba lukku, muidu läheb jälle musta pesu pesemiseks! :dev
Maastikuvõimekus
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Movistar »

Las ikka olla lahti.
Nagunii midagi tarka lugeda pole.
Saagimisteemad on ühed parimad :)
HM Racing Team
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas kala »

Huvitab ennast ka kas herr Guuru maksis Peebule ära, nagu suure suuga lubas ja kes siis Rened kiusama hakkab :lol:
See teema juba piisavalt jabur, las olla ikka lahti nii kaua kuni lahendus tuleb, midagi tarka nagunii lugeda ple ju :)
56157755
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Guuru »

kala kirjutas:Huvitab ennast ka kas herr Guuru maksis Peebule ära, nagu suure suuga lubas ja kes siis Rened kiusama hakkab :lol:
See teema juba piisavalt jabur, las olla ikka lahti nii kaua kuni lahendus tuleb, midagi tarka nagunii lugeda ple ju :)

@Kalale! Suure suuga ei lubanud midagist vaid tegin viisaka ettepaneku Peebu murele lahenduse leidmiseks.Kui Peep minuga sel teemal yhendust võtab ja kokkuleppele saame, siis läheb kaubaks.
Mis nyyd Rened puutub, lubas tegelane nyyd kindlalt minuga kohtuma tulla,sest nyyd on põhjust kohale tulemiseks ja seda teab herra isiklikult, mis teda kohale tulemiseks motiveerib.
Lõpetuseks! Muidu ma sellesse bullshiti ennast ei segaks kui Keivsar ei oleks minu inimesele yhte teatud summat võlgu, sellepärast see asi nii isiklikuks ongi minu jaoks muutunud.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
Marlai
Rock Crawler
Postitusi: 609
Liitunud: N Jaan 01, 2009 8:02 pm

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Marlai »

Pilt
Kui probleemi on võimalik sõnastada, on seda võimalik ka lahendada.
Kasutaja avatar
Koorejaam
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 102
Liitunud: N Okt 04, 2007 9:22 pm
Asukoht: Piimapunkt

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Koorejaam »

ROTT
+3 72 55 55 55 27
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas smurhv »

Guuru kirjutas:
kala kirjutas:Huvitab ennast ka kas herr Guuru maksis Peebule ära, nagu suure suuga lubas ja kes siis Rened kiusama hakkab :lol:
See teema juba piisavalt jabur, las olla ikka lahti nii kaua kuni lahendus tuleb, midagi tarka nagunii lugeda ple ju :)

@Kalale! Suure suuga ei lubanud midagist vaid tegin viisaka ettepaneku Peebu murele lahenduse leidmiseks.Kui Peep minuga sel teemal yhendust võtab ja kokkuleppele saame, siis läheb kaubaks.
Mis nyyd Rened puutub, lubas tegelane nyyd kindlalt minuga kohtuma tulla,sest nyyd on põhjust kohale tulemiseks ja seda teab herra isiklikult, mis teda kohale tulemiseks motiveerib.
Lõpetuseks! Muidu ma sellesse bullshiti ennast ei segaks kui Keivsar ei oleks minu inimesele yhte teatud summat võlgu, sellepärast see asi nii isiklikuks ongi minu jaoks muutunud.
Juba esimesel-teisel postituste lehel oli soov kommenteerida, kuid jäin neutraalseks. Ei saa ka kuuendal postituste lehel aru mida sa Guuru "põrkad" nagu teismeline. Sorry, lihtalt su kirjapilt ja eneseväljendus on selline. Peep ja Rene ise tunduvad asjaga rahul(ikud) olevat? Ma ei tunne ei Rened ega Guurut, aind Peepu. Tundub aus vana olevat, kahju et said vastu pükse. Loodan et sul see esimene kord ja ehk siis tulevikus tead milline krediidihaldus olema peab. Noorukitelt vähemalt 50% ettemakset, kui pole tuttav. Ei näita see LC 120 mingit rikkust ju, pigem vastupidi... Soovitan Renega savutada rahumeelne lepe ja saage kokku! Äkki saad poolgi rahast kui Rene väidetel tõepõhi all. Loodan et saad asjast sotti igaljuhul! Igasugu muu jutt on mula ja teemaväline. Ja miks sina Guuru seod mitut asja kokku siin foorumis? Sinu sõprade võlad ju tegelt ei ole teemaks !
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Roostekoll »

Olin ka pikalt vait aga mõned isalikud sõnad kirjutaks siiski...

Vat sõbra/hea tuttava jaoks annaks ma oma viimased püksid ka jalast ära ning käru keeramine sõbrale on kinda heit ka mulle. Sellise temperamendiga inimesi on veelgi. Selles osas ma ei kukuks kellegi suunas siin näpuga näitama. Kunagi ei tea, millal omal on vaja tuge kui asjad on käsitlematult ebameeldivad ning iga õlekõrs võib lohutada. Kõik, kes on korra kõrvetada saanud, teavad kaasa rääkida/mõelda.
Kui õiglustunnet on riivatud, siis järelikult on asjal tõepõhi taga ja ärgem tehkem maatasa ühe mehe muret ega teise õigust omade eest seista.

Iga ettevõtja tahaks teha äri mõistlikult ja kliendikeskselt - nii, et positiivsed jutud liiguks ja soovitataks edasi ka sõpradele. Eesti on kuratlikult väike ja tegelikult oleme kokkuvõttes siiski vaid üks pere. Ometigi liigub ringi ka kõikvõimalikke käkkereid ja vassijaid, kes ei mõtle nii nagu meie.
Võlg on võlg, sellest mööda ei räägi. Kohutavalt piinlik on lugeda mingitest näpuga kruvi-nokkimistest ja pisivigadest, mille üle hiljem tingitakse. Õiged mehed räägivad asju konkreetse situatsiooni raames. Kruviti nt stange külge, siis tuleb asja eest maksta ja kui jääb esimese hooga mingi 10euri puudu, siis olgu. Selle kõrval ei hakata juurde jahuma, et näe sealt lipendab ja too käriseb. Kui tööga rahul ei olda, siis tuleb silmast silma auto kõrval jutt sirgeks rääkida. Mind isiklikult ei huvitaks millegi tasuta saamine vaid kvaliteetne lõpptulemus. Kui on tunne, et töö on nt kehvasti tehtud, siis tuleb end maksma panna ja seista kasvõi kõrval kuni nõutud asi on paigas. Ma ei saa siinkohal aru, milles kamm üldse on, et ei saa välja nõuda seda, mis peaks õigusega korras olema. Kui midagi aga on juba reaalselt tehtud (ja sh ka juurde moditud), tuleb sellegi eest maksta, mitte juhtida tähelepanu sellele, et Saturn on apogees ja tädi on paksuks läinud.
Isiklikust seisukohast ma pole nii rikas, et igale poole võlgu jääda ja lubada mingit vusserdamist. Kui on probleem, tuleb asi sirgeks rääkida.

Ääretult lapsik on joosta kusagile välismaale, Kükitale või Viinahauale vanaema kleidi sabasse peitu või lihtsalt ignoreerida lootuses, et asi lihtsalt "lahtub aja jooksul". Need mustad nimekirjad liiguvad tõenäoliselt sama edukalt nagu ka positiivne info. Kahjuks ei saa kõike poolpimesi usaldada. Selline on kurb reaalsus. Kui millegagi on alustatud, tuleb asi ka lõpetada.

Seega tegelikult polegi üldse oluline, kus või milles on kellegi süü. Kogu tõde ja õigus jääb kahe põhilise osapoole vahele.
Rääkima peab. Omavahel.
Loodan, et ma mingeid kirgi nüüd üles ei kütnud ja soovin kõigile rahulikku meelt.
Trolle pole olemas
peeter123
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 119
Liitunud: T Sept 25, 2012 8:21 pm

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas peeter123 »

Minu arust need kes ei tunne või ei tea Rene Keivsaart võiksid üldse vait olla... aga Guuru kas tõesti on teda nii raske siis kätte saada? Minuarust ei tohiks tema pesitsemise aadressi üldse nii raske välja selgitada olla. Kui kellegil ikka tahtmist teda kätte saada siis ei nõua see väga suurt pingutust. Aga kui teile meeldib ümber selle teema siin pikalt jaurata siis andke aga minna...lihtsalt naeruväärne jutt minu arust.
Kasutaja avatar
mihkel1671
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 162
Liitunud: K Jaan 30, 2013 6:16 pm

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas mihkel1671 »

Stay out of the road, if you want to grow old.

Tel Nr 553445(KAKS)
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”