Ettevaatus Mustlased maanteel!

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Ettevaatus Mustlased maanteel!

Postitus Postitas Martinsr »

Otseselt Varastatud/Kaotatud/Leitud tegu pole.

Aga igaksjuhuks ka teistele teadmiseks!

Jutt järgmine.

Reede õhtul, sõitsin mina, piki Pärnu mnt Tallinna poole, kui peale Saue silda, jooksis kätega vehkides teele mingi tegelane, kelle auto ohutuledega teepervel oli. Esiteks, pidin ta surnuks sõitma, kuna kiirus maanteele vastav. Teiseks mõtlesin, et kui häda käes, võin ta Tallinnasse laagri statti lohistada. Seal parem abi otsida.
Igatahes jäin seisma. Ilmus siis akna juurde tegelane, kes ladusalt venekeeles mulle rääkima hakkas, kuidas tal bensiin otsas ja tal raha vaja. Kuidas ta vaene Türgi turist lennukist maha hakkab jääma jne. Küsis 20 Euri, kui ma ütlesin, et sularaha pole, pakkus ta lahkelt oma kuldsõrmust, et sõidame tanklasse ja võtame raha välja. Selle peale ma ütlesin, et mul on 5l kanku bensiiniga autos, see teeb sama välja, jõuad linna. Selle peale solvuti. Pakkusin veel varianti, et tõmban su auto tanklasse. Tegelane vihastas, kirus ja siunas, Istun oma autosse ja sõitis minema :D
Eile nägin sama masinat ohutuledega Peterburi mnt. ääres Kuusalu lähedal. Poleks vast tähelepanu pööranud aga eelmine intsident meeles. Kiusas juba järgmist vaesekest bensu ja raha muredega!

Auto:
Sinine Universaal
Opel Astra/Vectra
välismaa numbriga.


Ettevaatust! Võib ootamatult teele joosta, kuni teise reani, vahet pole kas sõidad 100km/h.... nõuab, lunib raha!
Seega ei ole soovitatav tegemist teha!
Viimati muutis Martinsr, E Mai 05, 2014 1:56 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1956
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Re: Ettevaatus Türklased maanteel!

Postitus Postitas Maasturid »

Selliseid tegelasi siin maanteel pidevalt seiklemas.Eelmisel aastal sattusin ise täpselt samasugusesse olukorda Järvamaal,Roosna-Allikult 7-8km. Paide suunas.
Loomulikult ei andnud ma neile raha ja "kullast" ehteid ka ei soovinud.
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
PSV
ilus päev elamiseks
Postitusi: 284
Liitunud: P Dets 31, 2006 4:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Ettevaatus Türklased maanteel!

Postitus Postitas PSV »

Neile tuleb jagada "autoabi" numbrit 110. Antakse päev-paar ulualust ja sööki ia saadetakse lausa piirini välja. Olen proovinud ja mõjub, auto, millel Kanamal mitu päeva kütus lõppes hakkas imeväel puhta õhu peal liikuma.
Kasutaja avatar
nipper
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: L Juul 19, 2008 11:20 am
Asukoht: Pärnu

Re: Ettevaatus Türklased maanteel!

Postitus Postitas nipper »

Ma olen näinud, et teine mees lamab veel auto kõrval. Surnud v vigastatud või kurat teab... :D
t:52 08 203
mustlesk
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: P Juul 01, 2007 7:22 pm

Re: Ettevaatus Türklased maanteel!

Postitus Postitas mustlesk »

Eelmine reede olid ka samad tegelased Kuusalu lähedal, suunaga Narva poole seisid kaks autot, ühel kapott püsti. Jooksis ka tee peale ja vehkis mingi paberiga, aga kuna korra juba nendega tegemist teinud(kulda ei ostnud ja raha ei andnud :D )ei hakanud hoogugi maha võtma. Korra olen sellistest vennikestest ka politseile teada andnud, aga see kord ei tulnud selle peale.
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Re: Ettevaatus Türklased maanteel!

Postitus Postitas al »

Pole siin tegu türklastega, vaid ikka vana mustlaste teema, poliitkorrektselt, siis romad.
Oli neil kütus pidevalt otsas juba vene ajal, on neil see otsas ka mujal euroopas, mõned asjad lihtsalt ei muutu kunagi.
Liigun hetkel suurlinnades ja ei lähe vist päevagi, kui mõni neist just nimelt Sinu nina ees juhuslikult sõrmust ei leia, ikka selline suur ja asine, ehtsast kullast.
Pakub Sulle, võtab tagasi, nurub €, olla lapsed majas, aga see õnneks ohutu teema.
Aga kui mustlastüdrukud kambas Sinu ümber, tasuta ajalehte pakuvad, ehk siis planšetti nina alla topivad, allkirja jaoks, siis võib enam kui kindel olla, et kohe-kohe toimub materiaalsete väärtuste ümberjaotumine, sotsiaalse võrdsuse tagamiseks.... :twisted:
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Ettevaatus Türklased maanteel!

Postitus Postitas ibra »

Mõned aastad tagasi olid nad pidevalt Tartusse sissetulevate teede ääres ja ikka see kanister maas ja käsi püsti. Mingil ajal oli neid ka Peetri kiriku juures oma Vaz-iga ja kankuga näha. Need jah mustlased, ning parem, kui nendega tegemist ei tee.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
4vedu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 120
Liitunud: T Apr 15, 2008 8:01 pm
Asukoht: Est

Re: Ettevaatus Türklased maanteel!

Postitus Postitas 4vedu »

Need vanad tuttavad sõrmuse sellid olid alles Pärnu-Tallinn lõigul oma opeliga jälle hädas
ja pakkusid paagitäe eest kahte massiivset "kuldklotserit", pidid 600€ väärt olema.
Pakkusin neile paagitäit kui annavad mulle vastu autos olnud raadiosaatja koos antenniga,
siis ajasid mingit soga ja ruttasid järgmist pissipausi tegevat kodaniku kiusama.
Nendega tuleb jah ettevaatlik olla, kuna sel ajal kui üks teiega äri proovib ajada ja palub tulla
aitama auto mootorit käivitama, viskab teine autosolevatele asjade korraliku pilgu peale.
"Pole hullu, küll ma siit metsast ükskord välja saan..."
andruss
Off Roader Wannabe
Postitusi: 46
Liitunud: T Okt 28, 2008 9:00 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Ettevaatus Mustlased maanteel!

Postitus Postitas andruss »

15 minutit tagasi hääletasid nad enne Vaidat Tartu suunal
Mudane möödaläind sajandist saati
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Ettevaatus Mustlased maanteel!

Postitus Postitas Guuru »

Vot selline uudis ilmus näoraamatus! Hoiatushoiatus! Mustlased on liikvel! Hoidke oma kodukohtadel silma peal! Hetkel liiguvad karksi vallas sinise Nissani bussiga. Julgelt jagage!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Janar73
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Sept 17, 2013 8:59 pm
Asukoht: Tallinn/Kohila

Re: Ettevaatus Mustlased maanteel!

Postitus Postitas Janar73 »

Nägime eelmine nädal samuti viljandi mnt. ääres seismas ja liiklejaid peatamas.(Kurtna risti juures) ja sama autot nägime Pahklast(Tartu mnt. poole sõitmas) läbi sõitmas (jalutasime teeääres ja signaalitati ja sõideti mööda).
Autoks oli u 2001a. Volkswagen passat(sinine) universaal numbrimärk oli Leedu punane transiit(*******BL).

Eelmine nädal oli Opel Safiraga(samuti Leedu transiidid) Kohila vahel, ning pakuti midagi.
Kasutaja avatar
KalleK
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: E Juun 21, 2010 2:16 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Ettevaatus Mustlased maanteel!

Postitus Postitas KalleK »

Eile päeval peeti nähtavasti lollijahti Tallinn-Narva mnt. ajutisel ümbersõidul Kunda lähedal, autoks hõbedane universaal Mondeo välismaise numbrimärgiga.
'97 Patrol Y60 2,8TD
Kasutaja avatar
hillart
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: P Okt 29, 2006 6:52 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Ettevaatus Mustlased maanteel!

Postitus Postitas hillart »

Peaks nädalavahetusel siis jahti minema. Mul on nende ja nendetaolistega isiklikud arved klaarida. Paari aasta tagusest ajast, kus järjekordselt leidis kinnitust ütlus, et ükski heategu ei jää karistuseta.
Andke aga operatiivset informatsiooni! :twisted:
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Re: Ettevaatus Mustlased maanteel!

Postitus Postitas isakene »

Viimase paari-kolme nädala jooksul olen näinud tumesinist Opelit koos üliaktiivselt lehvitava heas toitumuses pasteedinäoga Tallinn-Narva maanteel erinevates kohtades Rakvere lähistel. Politseitelefonilt öeldi kurvalt, et nad jõuavad tavaliselt enne jalga lasta, kui sinivalged kohale jõuavad, paistab et neil strateegia ühe koha peal mitte liigselt passida...
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
Kasutaja avatar
KalleK
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: E Juun 21, 2010 2:16 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Ettevaatus Mustlased maanteel!

Postitus Postitas KalleK »

hillart kirjutas:Peaks nädalavahetusel siis jahti minema. Mul on nende ja nendetaolistega isiklikud arved klaarida. Paari aasta tagusest ajast, kus järjekordselt leidis kinnitust ütlus, et ükski heategu ei jää karistuseta.
Andke aga operatiivset informatsiooni! :twisted:
Teisest foorumist:
Leedu transiitnumbrimärkidega Passat B5 sõitvad mustlased olid end täna Jõgeva külje all, Nurga kohviku ees laagrisse seadnud. :D Lambist tekid jms maas seal varjualuse all.
'97 Patrol Y60 2,8TD
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”