Mustlased 142AXO kaubikuga

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
vimka
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: T Nov 12, 2013 4:54 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas vimka »

Eile öösel kella 04.00 paiku jäi silma Tabasalus samasugune MB Sprinter, kuid punane. Hiilis vaikselt elurajoonis tupiktänavas ning teise auto tulede lähenedes põrutas padavai minema. Hoiame silmad lahti.
blizzard
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 111
Liitunud: T Dets 30, 2008 6:10 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas blizzard »

nissan.pickup99 kirjutas:Eile õhtul oli korra näha kahtlast liikumist kuid sel ajal kui auto võtmed tõin ja hääled sisse autol olid kahtlased tuled kadunud.
Täna politsei otsis mustlasi tund aega Leisi vallas Pärsama ümbruses kuid hiljem sõber rääkis, et FBst oli näinud, et mustlased pidid liikuma Pihtla vallas, täpsemalt küla nimi meelde ei jäänud.
Kuressaares kuskil pidid elutsema, nii et linna mehed hoidke silmad ja kõrvad lahti!!!
Edit: kella nelja aegu oli nähtud kaubikut Ilplas.
ma liikusin 21.30-22.00 sealt külavahelt läbi, et kui sel ajal nägid, siis tea, et see olin mina :D
nissan.pickup99
Fitting 38"
Postitusi: 243
Liitunud: L Nov 05, 2011 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas nissan.pickup99 »

blizzard kirjutas:ma liikusin 21.30-22.00 sealt külavahelt läbi, et kui sel ajal nägid, siis tea, et see olin mina :D
Seisid peale lauta ristil ja vaatasid lambiga vms ringi ning läksid Aruste küla peale.
Ma liikusin pärast Mätja küla vahelt, Tareste ja sealt Aruste küla vahele.
NISSAN PICKUP D22 pool FRONTIER
blizzard
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 111
Liitunud: T Dets 30, 2008 6:10 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas blizzard »

nissan.pickup99 kirjutas:
blizzard kirjutas:ma liikusin 21.30-22.00 sealt külavahelt läbi, et kui sel ajal nägid, siis tea, et see olin mina :D
Seisid peale lauta ristil ja vaatasid lambiga vms ringi ning läksid Aruste küla peale.
Ma liikusin pärast Mätja küla vahelt, Tareste ja sealt Aruste küla vahele.
Vaatasin, kas buss seisab sama koha peal, kui sel pildil, mis FB postitasid
alexx2
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: K Nov 20, 2013 5:14 pm
Asukoht: Viljandimaa, Paistu küla

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas alexx2 »

Eile oli neid näha ka Holstre külas. Loodame et need vennad saadakse varsti kätte :?
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas pilgrems »

Kollast toyota hiace ga liigutakse juba 3 õhtut järvamaal mäeküla ja koeru vahelistes külades
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
kuul
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: E Jaan 28, 2013 9:38 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas kuul »

30min tagasi avastasin need mustlased ringi tiirutamas tõrva vahel 142AXO kaubikuga, suundusid pärnu poole, kohalike politseinike )võib lugeda taksot) sai ka teavitatud. Pärdikuid auto esireas oli istumas 3. Ehk olete täna siis valvsad seal kandis.
Kasutaja avatar
fanatt
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Veebr 07, 2012 12:27 pm
Asukoht: saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas fanatt »

alexx2 kirjutas:Eile oli neid näha ka Holstre külas. Loodame et need vennad saadakse varsti kätte :?
Kättesaadavad on nad koguaeg olnud. Point on selles, et ei ole ühtegi vett pidavat tõendit nende vastu. Vaja oleks nad teolt tabada.
Tundub, et Saaremaalt selleks korraks läinud. Tunduski kõik kuidagi vaikseks jäänud. Teateid tuli absoluutselt igast Saaremaa nurgast.
Viimati muutis fanatt, N Nov 28, 2013 7:00 pm, muudetud 1 kord kokku.
nissan.pickup99
Fitting 38"
Postitusi: 243
Liitunud: L Nov 05, 2011 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas nissan.pickup99 »

fanatt vara hõiskasid :D
Naabri memmeke hellas mulle tiba enne lõunat, et mustlased olid tal jälle külas käinud valge kaubikuga.
Tiba kaugemal elav naaber pidid kaamera pildid üle vaatama siis on 100% kindel.
NISSAN PICKUP D22 pool FRONTIER
marfoon
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Nov 27, 2013 10:40 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas marfoon »

Hei !

Niisiis,meile (Lääne-Virumaal) olevatele inimestele tuli kahtlastest kaubikutest info täna. Hakkasid ka Facebook´is ringi liikuma inimeste poolt postitused,et on nähtud kahtlaseid kaubikuid ja liikumisi. Ka on imekombel vargusi siin kandis rohkem. Mõtlesin,et äkki panen ka siia FB lingi,kus siis on tehtud vastav leht ,kuhu saab kirja panna kahtlastest liikumistest ja vargustest,et saaksime valvsamad olla.

Igasugune info on teretulnud !

https://www.facebook.com/vargadkylades?fref=ts
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas heints »

Ma olen ka mitu korda enda maja ees valget kaubikut näinud. Oli vist Nissan vanette. Viimati nägin kuda kõrvaltänavas kaubikusse miskit kesküttekatelt topiti. Kusjuures kahte meest kes katlaga maadlesid olen ka võistlustel näinud.Äkki olid raisad mustlased?
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
Kasutaja avatar
fanatt
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Veebr 07, 2012 12:27 pm
Asukoht: saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas fanatt »

heints kirjutas:Ma olen ka mitu korda enda maja ees valget kaubikut näinud. Oli vist Nissan vanette. Viimati nägin kuda kõrvaltänavas kaubikusse miskit kesküttekatelt topiti. Kusjuures kahte meest kes katlaga maadlesid olen ka võistlustel näinud.Äkki olid raisad mustlased?
No aga miks sa küsima ei läinud? Pakkunud abi või lihtsalt viisakalt, et kellega tegu. Vastavalt vastusele oleksid saanud tegutseda.
marfoon
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Nov 27, 2013 10:40 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas marfoon »

heints kirjutas:Ma olen ka mitu korda enda maja ees valget kaubikut näinud. Oli vist Nissan vanette. Viimati nägin kuda kõrvaltänavas kaubikusse miskit kesküttekatelt topiti. Kusjuures kahte meest kes katlaga maadlesid olen ka võistlustel näinud.Äkki olid raisad mustlased?



Kas tundsid end kuidagi puudutatuna ?
marfoon
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Nov 27, 2013 10:40 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas marfoon »

Kas kõikjal on vaikus ?
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas Movistar »

marfoon kirjutas:Kas kõikjal on vaikus ?
Tunned puudust ?
HM Racing Team
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”