Mustlased 142AXO kaubikuga

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
airport
Rock Crawler
Postitusi: 542
Liitunud: P Apr 21, 2013 9:02 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas airport »

fanatt kirjutas:Tabasin täna ise ka sellised tegelased ära. Nägin kaugelt auto tagumist ülemist nurka ja kohe tundsin masina ära. Seisid siis Kuressaares Kastani rehvitöökoja ees. Läksin sinna kohe uurima kellega tegu ja mis vaja.
Töökojast õeldi, et olid rehve tahtmas käinud.
Läksin 142 axo juurde, et uurida kellega tegu. Tõmbasin ukse lahti ja küsisin kellega tegu ja mis vaja.
Vastus tuli, " Kumme vaja". Ees istus üks 27+-aastane mees ja kunde kohal umbes sama vana naine.
Küsisin kohe, et mis asja teil siia Saaremaale on? Nad ajasid imelikku häma suust välja ja lõpuks kõlas midagi sellist "Me oleme tööl." vms.
Küsisin siis viiskalt, et näidake mulle mis teil kongis on.
Algul puiklesid midagi vastu, aga lõpuks õnnestus mul läbi salongi kongi revideerida.
Tundus, et see reid pole kuigi edukas olnud kuna kongis oli ainult mingi pleki sodi, paar spiraal vedru ja muu selline träna~150kg.
Kuna midagi kahtlast silma ei hakanud polnud põhjust ka edasisi sanktsioone tarvitusele võtta.
Muu seas õnnestus mul juht ka üles pildistada.
Jutu jätkuks, et revid olid tõesti siledad. Meil siin ikka korralikult libe ka.
DSC_0012.jpg
Ütlen nii et ise ka ei ole sakslane blondiin , ja mõni kord sõidan valgete bussidega ( rendis võttan ) ja kui mingi mees topib oma nina minu bussi sisse - annan vastu nägu , seest ise tean et ei ole varas ,kui kahtlustad midagi kutsu politsei las nad otsustavad mida teha , eriti kui sa hakkad veel mind pildistama , ole ettevaatlik .siin kõik kirjutavad et nad on näinud meid aga kätte eest keegi ei püüdnud !!!
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas TiitR »

airport kirjutas: .siin kõik kirjutavad et nad on näinud meid aga kätte eest keegi ei püüdnud !!!
:shock:
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas tuningman »

just TIIT, mõtlesin ka, et õeldi just nimelt MEID? :roll:
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas Movistar »

Varsti mõni saarlane vitsa saab mustlaste käest :)
HM Racing Team
airport
Rock Crawler
Postitusi: 542
Liitunud: P Apr 21, 2013 9:02 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas airport »

Jah vabandust näinud NEID :D
Kasutaja avatar
fanatt
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Veebr 07, 2012 12:27 pm
Asukoht: saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas fanatt »

airport kirjutas: Ütlen nii et ise ka ei ole sakslane blondiin , ja mõni kord sõidan valgete bussidega ( rendis võttan ) ja kui mingi mees topib oma nina minu bussi sisse - annan vastu nägu , seest ise tean et ei ole varas ,kui kahtlustad midagi kutsu politsei las nad otsustavad mida teha , eriti kui sa hakkad veel mind pildistama , ole ettevaatlik .siin kõik kirjutavad et nad on näinud meid aga kätte eest keegi ei püüdnud !!!
Täiesti õigustatud käitumine süütu inimese poolt. Aga ega neile endale ka üllatuseks ei ole ,et nad sullerid on. Neil on piisavalt konflikte olnud siin politseiga ja kohalikega, et mitte hakata lonti põristama siin. Ja kui mul kodu kandis, ( maal lõppevad teed tihtipeale ühe majaga) Liigub ringi suvaline sõiduk: jalgratas, auto, mootorratas, "valge kaubik" jne. Võin anda oma pea, et pean selle kinni ja uurin, mida asja on neil minu juurde. Kui inimesel pole midagi varjata, ei saa ta seda pahaks panna (antud juhul ei olnud ka mustlastel midagi varjata).
Või teine asi kui kuulen naabri käest, et mul käis hoovis ära tuntav auto, peale mida on asjad kadunud, pean selle suvalises kohas kinni ja uurin asja. Ja kui keegi hakkab selle peale ärplema kinnitab see teguviis kahtlusi.
Lubage küsida: Mis siin valesti siis on?
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas tuningman »

fanatt kirjutas: Täiesti õigustatud käitumine süütu inimese poolt. Aga ega neile endale ka üllatuseks ei ole ,et nad sullerid on. Neil on piisavalt konflikte olnud siin politseiga ja kohalikega, et mitte hakata lonti põristama siin. Ja kui mul kodu kandis, ( maal lõppevad teed tihtipeale ühe majaga) Liigub ringi suvaline sõiduk: jalgratas, auto, mootorratas, "valge kaubik" jne. Võin anda oma pea, et pean selle kinni ja uurin, mida asja on neil minu juurde. Kui inimesel pole midagi varjata, ei saa ta seda pahaks panna (antud juhul ei olnud ka mustlastel midagi varjata).
Või teine asi kui kuulen naabri käest, et mul käis hoovis ära tuntav auto, peale mida on asjad kadunud, pean selle suvalises kohas kinni ja uurin asja. Ja kui keegi hakkab selle peale ärplema kinnitab see teguviis kahtlusi.
Lubage küsida: Mis siin valesti siis on?
Sama siin, samamoodi lõppeb minu juurde viiv tee ka ainult minu majaga.
suvel oli ka paar juhust, mis kahtlust äratas.
Nimelt nokisesin ise õuepeal, kui kuulsin oma teed mõõda autot tulemas.
Hakkasin siis värava poole vastu liikuma, kuid kui mind märgati siis keerati
värava taha jõudes auto nina metsa poole, et ma mitte ei näeks nägusi kes roolis on.
auto keerati ruttu ringi ja pandi suure tee poole leekima. olgugi et olin juba värava taha
jõudnud ja vehkisin kätega, et mis toimub.

Kui sa eksinud oled siis mida sul on varjata? Milleks keerata auto nina metsa poole?
Kusjuures üks oli tume läti numbriga passat ja teine poola numbriga honda.
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Krooniline
Rock Crawler
Postitusi: 687
Liitunud: T Aug 31, 2010 5:00 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas Krooniline »

Valesti pole midagi ja kõik on õige. Lihtsalt asi on selles, et tänapäeval on meedia ja sotsialmeedia päris võimas vahend ja nende lugejate IQ ei ole alati märkimisväärne. Ehk, siis näitena on neid rullnokkasid küll, kes otsivad ainult põhjust kellelegi( purjus peaga või ilma) kampas (mustlaste otsimise ettekäändel) molli anda.
Ei imesta, kui varsti uudistes sellised lood tulema hakkavad ja süütud on kannatanud. Lihtsalt juhin tähelepanu, et üle ei pingutaks. Selliseid kahtlaseid tüüpe on "valgenahkades" seas ka ja tihti hullemad. Naljakas vaadata juba, et terve Eesti ajab ühte valget kaubikut taga!
Markot
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: T Juul 27, 2010 10:29 am
Asukoht: Rakvere

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas Markot »

Tere,

Ütleks kah paar sõna siia "pätiteemasse".
Olen üle 15 aasta olnud tööl turvafirmas, täpsemalt arvestades 18 aastat.
Hetkel oman turvateenust pakkuvat ettevõtet.
Olen praktikas objektil teolt tabanud mitmeid isikuid ja ka seoses sellega istunud kohtusaalis tunnistajana.
Eesti vabariigi õigussüsteem on uskumatu!!!
Nädal tagasi tulin objektilt töölt ja "pätipoisid" olid garaazis külas käinud.
Kahju pisut üle 2000 eur-i.
Uurija juurest tagasi tulles ei saanud päris täpselt aru kas olin Politsei uurija või "päti" advokaadi juures.
See on uskumatu mis õigused on potentsiaalsel pätil ja samas kannatanul.
Ei propageeri vägivalda, aga oma vara tuleb kuidagi kaitsta.
Eesti riigilt selleks väga suurt abi ei ole.

Marko
Kasutaja avatar
fanatt
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Veebr 07, 2012 12:27 pm
Asukoht: saaremaa

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas fanatt »

Krooniline kirjutas:Valesti pole midagi ja kõik on õige. Lihtsalt asi on selles, et tänapäeval on meedia ja sotsialmeedia päris võimas vahend ja nende lugejate IQ ei ole alati märkimisväärne. Ehk, siis näitena on neid rullnokkasid küll, kes otsivad ainult põhjust kellelegi( purjus peaga või ilma) kampas (mustlaste otsimise ettekäändel) molli anda.
Ei imesta, kui varsti uudistes sellised lood tulema hakkavad ja süütud on kannatanud. Lihtsalt juhin tähelepanu, et üle ei pingutaks. Selliseid kahtlaseid tüüpe on "valgenahkades" seas ka ja tihti hullemad. Naljakas vaadata juba, et terve Eesti ajab ühte valget kaubikut taga!
Ei tunne süüd võimalike tulevate juhtumite ees. Ei ole palund kellelgi mitte midagi muud teha kui oma varal silma peal hoida. Ja kui kellelgi närv vastu ei pea siis leiab meediast palju muud põhjuseks kellelegi molli sõita: Riigikogu välja ütlemised, poliiitika, meedia jne.
NB! Kaubik on koguaeg olemas olnud ja leitav kui otsida. Kogu selle 6lk teema mõte on selles, et inimesed hoiaksid silmad lahti, oma varal silma peal ja võimalusel tabaksid (näeksid) pätte tegutsemas. Mitte, et keegi neile molli sõitma hakkaks.
Markot kirjutas:Tere,
See on uskumatu mis õigused on potentsiaalsel pätil ja samas kannatanul.
Ei propageeri vägivalda, aga oma vara tuleb kuidagi kaitsta.
Eesti riigilt selleks väga suurt abi ei ole.

Marko
Kõik taandub tõendite ümber. Ma võin öelda, et "Juku" käis vargil ja teada, et "Juku" käis aga kui ma seda tõestada ei saa on "juku" õigem kui ingel.

Moderaatorid võiksid siin natuke veel mõttetuid poste kustutada.
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas heints »

Tegelikult võiks kogu selle teema ära kustutada kuna see on paras pask. Varastatud-leitud alateemas võiks olla ikka konkreetsed otsimis leidmis teemad mitte miski mustlaste nõiajaht. Kogu sellel jural mida siin 6 lehte on pole midagi konkreetset peale miski eitede külajutu.
Mul on ka valge buss millega vahest on ka vanarauda veetud.Kui nüüd miski isehakand korravalvur mul bussi uksest sisse üritaks ronida siis katsuks talle kindlasti selle peale gaasi lasta ja millegi raskega vasta kaalikat koputada.
Siia võiks ikka postitada konkreetseid vargujuhtumeid ja paranoia ja ärplemine võiks feisbooki jääda.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas puhvel »

heints kirjutas:Tegelikult võiks kogu selle teema ära kustutada kuna see on paras pask. Varastatud-leitud alateemas võiks olla ikka konkreetsed otsimis leidmis teemad mitte miski mustlaste nõiajaht. Kogu sellel jural mida siin 6 lehte on pole midagi konkreetset peale miski eitede külajutu.
Mul on ka valge buss millega vahest on ka vanarauda veetud.Kui nüüd miski isehakand korravalvur mul bussi uksest sisse üritaks ronida siis katsuks talle kindlasti selle peale gaasi lasta ja millegi raskega vasta kaalikat koputada.
Siia võiks ikka postitada konkreetseid vargujuhtumeid ja paranoia ja ärplemine võiks feisbooki jääda.
No miks ei või inimesi hoiatada, et silmad lahti hoiaksid :shock:
Mis tähendab kustutada....
XC 70
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas Movistar »

puhvel kirjutas: Mis tähendab kustutada....
Kustutada tähendab seda,et moderaator otsib üles nupukese " kustutada kogu teema" ja vajutab enter nuppu.
Ja maailm on jälle rahulikum .
HM Racing Team
airport
Rock Crawler
Postitusi: 542
Liitunud: P Apr 21, 2013 9:02 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas airport »

Meil on siin 4*4 foorum, mitte saade " mis juhtus" :dev
marfoon
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Nov 27, 2013 10:40 pm

Re: Mustlased 142AXO kaubikuga

Postitus Postitas marfoon »

Ühel tuttaval varastati paar päeva tagasi terve garaaž tühjaks. Võeti kõik ,mis võtta oli,isegi naelad läksid. Kui Teie garaaž,maja või mis iganes tühjaks tehakse ,kas elaksite külma südamega edasi ? Vaevalt küll. See inimene otsib igasugust infot,et oma garaažis olevad asjad leida. Kui me hoiame silmi lahti ja hoiataksime üksteist ,kasvõi siin foorumis või fbs ,siis see on heategu ja abiks kindlasti.
Ma ei saa aru neist inimestest,kes peavad seda mõtetuks?! "Naabrivalve" võiks ju toimida igalpool ! :)
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”