V: Autost asjad e.Jälle pätid

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

olen kah märganud siin viimasel ajal, et
liialt paljud masinad sõidavad kiled
klaaside asemel

pätid vist valimatult ronivad igale poole
kust midagi väärtuslikumat paistab

olen kunagi ühe pätikese ka kätte saanud 8)
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

tanel kirjutas:
bugybear kirjutas:oma sju võite leida näiteks järve selveri parklast.
mingid vennad käivad ja pakuvad seal pidevalt tööriistu...
Peterburi mnt maksika-bauhofi-riistamarketi parklas on ka kahtlane kaader tööriistakohvritega proovinud juttu teha. Enamasti suht mustlase moe ja välimusega, kohvrid tundusid pea tutikad või vähemalt väga siledad.

Lihtsalt igaks juhuks.
Need ongi täitsa uued.Asi lihtsalt selles, et sisu ilmselt plastmassist.Või siis väljaspool meie vabariigi piire mingi suurem ladu tühjaks tehtud ja nüüd siis turustatakse neid siin.
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
Inz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: L Dets 13, 2008 8:57 pm
Asukoht: Muuga

Postitus Postitas Inz »

tyyp07 kirjutas:
tanel kirjutas:
bugybear kirjutas:oma sju võite leida näiteks järve selveri parklast.
mingid vennad käivad ja pakuvad seal pidevalt tööriistu...
Peterburi mnt maksika-bauhofi-riistamarketi parklas on ka kahtlane kaader tööriistakohvritega proovinud juttu teha. Enamasti suht mustlase moe ja välimusega, kohvrid tundusid pea tutikad või vähemalt väga siledad.

Lihtsalt igaks juhuks.
Need ongi täitsa uued.Asi lihtsalt selles, et sisu ilmselt plastmassist.Või siis väljaspool meie vabariigi piire mingi suurem ladu tühjaks tehtud ja nüüd siis turustatakse neid siin.
piraatkaup
järgi tehtud tööriistad
tööristarendist sõbrad ostsid
ja siis vaatasid järgi
sisu pole originaali lähedanegi
8)
Rocky minu esimese 4x4 masin
kõnetraat 56912385
rahvus: setu
toits1973
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 110
Liitunud: L Nov 29, 2008 4:17 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toits1973 »

Ka kahjuks tuldi mullegi seal Peterburi maantee Maksi juures pakkuma mingit tööriista,kuid mõni minut hiljem nägin kuidas turvad neile järgi jooksid ja õnneks vahele võtsid.Panid lihtsalt samast tööriista marketist pänna ja juba samas süüdimatult müüsid.Samas nägin mõni aeg hilem mingeid mägede poegi ja tütreid ka sama Maksi uksest välja jooksmas(ise sõitsin autoga ja imestasin,et miks peaks poest lahkudes nii kiire olema) ja enne kui jõudsin kuhugi parkida nägin juba kulla poe müüjannat neile järgi jooksmas.Kahjuks ei saanud ei mina ega keegi teine neid enam kätte,kadusid kuhugi raisad ära.Sellistele ei annaks ükski kordki ohvriks langenu enam armu.
---------------------------------
Autod on sõitmiseks mitte ...
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”